Thermomix - opinie uzytkownikow

ale ma bibliotekę obiadków i mogę przelecieć na szybko, wybrać coś z listy i to zrobić, niż się zastanawiać a co z czym i ile :wink: myślę że będzie łatwiej niż bez, bo obecnie żadnych zup nie gotuje a z TM chyba będzie łatwiej.

1 polubienie

Będzie. Jest na prąd!

to sie nazwya ksiazka kucharska. do dostania za grosze w kazdej ksiegarni

2 polubienia

mam ich kilka i nigdy do nich nie sięgnąłem :man_shrugging:

1 polubienie

To podobnie może być z TM

2 polubienia

Niestety potwierdzam. Wybór posiłków i tego co dzisiaj nie załatwia za Ciebie maszyna. Ale baza sprawia, że TM jest jakkolwiek użyteczny :wink: Różnie można z tym walczyć, ale właśnie ludzka decyzyjność jest największym minusem tego sprzętu.

Opowiedziałbym o tym szerzej w YWP, no ale. :slight_smile:

10 polubień

Lepiej, żeby nie był. Przyjechałby Ci albo za piec lat, albo bez śrubek i z odchodząca farbą.

3 polubienia

To właśnie dla mnie największy minus TM.
Zajebiscie że jest pierdyliard przepisów.
Ale jak trzeba wybrać ten jeden na dziś to zaczynają się schody

1 polubienie

Czyli jest bardziej Netflixem w kuchni niż Teslą

5 polubień

Ty to potrafisz obrzydzić każdy zakup :laughing:

Jasne że nie, ale decyzje potrafię podejmować samodzielnie, kwestia tego że nie muszę szukać po książkach jakie danie zrobić, co mam a czego nie, łatwiej to wstukać w TM niż analogowo wertować książki, czego właśnie mi się nie chce.

Tesla i tak jest jednym z marzeń i nawet Martin mi tego nie obrzydzi :laughing:

Nie wydaje mi się to problemem, decyzje co do obiadu potrafię podjąć bardzo szybko :wink:

Weź sobie chociaż na dwa tygodnie wypożycz gdzieś przed zakupem, bo inaczej zdominujesz Gorzkie żale tak, ze nawet Tadka zawstydzisz.

Tesla to naprawdę jest wielkie gówno, a jedyna prawdziwa zaleta - superchargery - z każdym rokiem ma coraz mniejsze znaczenie, dzięki Electrify America w NA, czy Ionity w Europie.

Na dziś superchargery dominują i gęstością i niezawodnością, ale to tylko kwestia czasu, a w przypadku tesli jakość produkcji spada z biegiem czasu. Modele Y są znacznie gorzej wykonane od trójek, którym do standardu normalnego samochodu i tak było daleko.

Ja nie nienawidzę Tesli przez Elona. Ja nienawidzę Tesle przez to, jakim gównem są ich samochody, za kłamstwa, niespełnione obietnice i wyciąganie nieoprocentowanych pożyczek od klientów nie dostarczając nic w umówionym terminie. Dlatego naprawdę przestrzegam wszystkich.

Byle Ford Focus jest lepiej wykonany od Modelu S.

6 polubień

Model S mnie nie interesował zbytnio nigdy, a i opinie o tesli mam zupełnie inną, nie jest to auto idealne i tak wiem że Elon jest be, Bezos jest be, ale tak jak wole amazon od Allegro tak samo tesle bardziej niż innych i uważam że gdyby nie oni to dalej byśmy konno jeździli :man_shrugging:t3: Ale za nim ja teslą będę jeździł to miną wieki wiec do tego czasu może się zmienić bardzo dużo i wracając do tematu to jak na razie TM będzie używany, mniej lub więcej ale będzie :wink:

Co do focusa to akurat je lubię.

Straszne off topic się robi, ale wyszukiwarkę to allegro ma lata świetlne lepszą od Amazona która jest do dupy

5 polubień

Znajduje na amazon zawsze to czego potrzebuje, a z Allegro jakoś tak kulawo, tona bubli.

TM nadal nie przyszedł a jutro poniedziałek :joy:

To Zazdroszczę. Ja nie wiem jak na Amazonie szukać po kolorze czy modelu ¯_(ツ)_/¯
Nawet jak wpiszę dokładną nazwę produktu to i tak mam jakiś shit w wynikach.

3 polubienia

Jak weszło Amazon do Polski to zacząłem to przeglądać to pierwsze co pomyślałem „serio? ten Amazon ma UI/UX rodem minimum dekade wstecz?” sorry, ale wole Allegro. Robią tam dobrą robotę.

10 polubień

W Allegro bardzo starają się dorównać Amazonowi w beznadziejności ui. Otwórz sobie ofertę na stronie mobilnej, aby przeczytać treść musisz przesunąć kilka stron w dół. To jakaś masakra.

No i zostałem posiadaczem Thermomixu. A właściwie moja żona, dla której go kupiłem. Ale to ja dzisiaj rano ambitnie ugotowałem w nim ryż. :smile: Cookidoo wygląda na bardzo fajne, dużo ciekawych przepisów, w ciągu jednego wieczora pododawałem sobie całą listę na zaś. UX aplikacji jest zaskakująco przyjemny. Wydaje mi się, że te 200zł rocznie jednak im wpadną za kilka miesięcy jak się skończy okres próbny.

7 polubień

Ile czekałeś na przesyłkę ? :thinking:

7 polubień