Thermomix - opinie uzytkownikow

Straszne off topic się robi, ale wyszukiwarkę to allegro ma lata świetlne lepszą od Amazona która jest do dupy

5 polubień

Znajduje na amazon zawsze to czego potrzebuje, a z Allegro jakoś tak kulawo, tona bubli.

TM nadal nie przyszedł a jutro poniedziałek :joy:

To Zazdroszczę. Ja nie wiem jak na Amazonie szukać po kolorze czy modelu ¯_(ツ)_/¯
Nawet jak wpiszę dokładną nazwę produktu to i tak mam jakiś shit w wynikach.

3 polubienia

Jak weszło Amazon do Polski to zacząłem to przeglądać to pierwsze co pomyślałem „serio? ten Amazon ma UI/UX rodem minimum dekade wstecz?” sorry, ale wole Allegro. Robią tam dobrą robotę.

10 polubień

W Allegro bardzo starają się dorównać Amazonowi w beznadziejności ui. Otwórz sobie ofertę na stronie mobilnej, aby przeczytać treść musisz przesunąć kilka stron w dół. To jakaś masakra.

No i zostałem posiadaczem Thermomixu. A właściwie moja żona, dla której go kupiłem. Ale to ja dzisiaj rano ambitnie ugotowałem w nim ryż. :smile: Cookidoo wygląda na bardzo fajne, dużo ciekawych przepisów, w ciągu jednego wieczora pododawałem sobie całą listę na zaś. UX aplikacji jest zaskakująco przyjemny. Wydaje mi się, że te 200zł rocznie jednak im wpadną za kilka miesięcy jak się skończy okres próbny.

7 polubień

Ile czekałeś na przesyłkę ? :thinking:

7 polubień

Czekałem miesiąc, bo zamówiłem go chyba 18 maja i przyszedł w środę, ale nie miałem czasu go rozpakować przez wyjazd w długi weekend.

czyli jest szansa że jakoś na dniach mój też przyjdzie :slight_smile:

a zjadł bym już chałkę :thinking:

Ja do tego właśnie używam TM codziennie (ja z tych co jedzą ryż na śniadanie). Nie dość ze wychodzi znacznie lepszy niż gotowany w garnku to jeszcze przez te 20 min zdążę wyprowadzić psy. Win-win-win!

Wiesz, że kiedyś nie było TM a były chałki? ;D

2 polubienia

wiesz że kiedyś nie było samochodów a ludzie się przemieszczali z punktu A do pkt B ? :smiley:

i tak wiem, ciasto mogę sobie sam zrobić z przepisu, poczekać, upiec, albo iść do sklepu i kupić chałkę, tyle że tak to można wiele rzeczy robić i marudzić :wink:

2 polubienia

Pewnie. Choć ja jak mam ochotę na chałkę to idę i kupuję, a nie czekam miesiąc czy dwa na nią :smiley:

Ale ja to truskawki cukrem…

no nie wpadłem na to żeby kupić :thinking:

w sumie to herbatę też powinni robić gotową i sprzedawać w markecie, bo po co robić :thinking:

herbatę, kawę, śniadanie, obiad, kolacje… chyba przejdę na gotowce :thinking:

https://cdn11.bigcommerce.com/s-0evtp/images/stencil/1280x1280/products/147/6763/Lipton_Ice_Tea_Lemon__80929.1505726731.jpg?c=2&imbypass=on

4 polubienia

Do ryżu to bezwzględnie ryżowar :slight_smile:

wolę bez cytryny i na ciepło :wink:

myslalem o tym ale wole miec jedno urzadzenie a nie 2.
TM jest wystarczający. Zależy oczywiście jaki kupię ryż ale już sie nauczyłem mniej więcej co jest OK a co nie. I wbrew pozorom te droższe ryże właśnie wychodzą gorzej bo są niejako dedykowane do ryżowarów.

1 polubienie

opowiedz coś więcej

1 polubienie