👌 Ten pozytywny temat

Kato?

1 polubienie

To kiedy parapetówko-kongregacja?

7 polubień

dokladnie najlepiej nim zaczniecie cos do środka kupować przyjedziemy narobimy bardachy a zniszczeń nie bedzie za dużych bo nie bedzie co niszczyć:)

9 polubień

Ile wódki potrzebne?

5 polubień

Odpowiem klasycznie

6 polubień

wszystkiego w opór i idziemy do muzeum lotnictwa obejrzec murzynke:)

5 polubień

Jakieś housewarming gifts trzeba będzie zdobyć. Mirra i kadzidło. Flaszka. Gry na PS3, razem z PS3.

6 polubień

Tyski Mąkołowiec :slight_smile:

2 polubienia

Mam za wysoki stan deweloperski na takie rzeczy :joy:

1 polubienie

Akurat wczoraj przejeżdżałem obok, wracając z meczu. Fajna okolica!

2 polubienia

Sugerujesz, że będzie brak kultury?

2 polubienia

Oo, Mąkolowiec, mam blisko i często jestem :wink:

2 polubienia

I cyk, kongregacja :wink:

5 polubień

Tylko zerknij jeszcze czy wszystko gra :slight_smile:
W Rzeszowie zrobił się mały burdelik.

Blok przy Wisłoku w Rzeszowie powstał niezgodnie z prawem

Niektóre osoby, które kupiły tam mieszkanie już się wprowadziły.
A tu kuku.

sprzedałem wolfganga (volvo xc40) Karoliny.nawet nie wystawiając na aukcji, bez targowania wydziwiania klienta. do przodu na interesie 45k dzieki pandemi i wojnie:) (nie zebym sie cieszył z wojny, bo wolałbym byc w plecy 45k ale zeby nie bylo wojny - nic na to nie poradze ze jest)
a drugi pozytyw jutro wjeżdża nowy wolfgang dla Karoliny :slight_smile:
#fuckyeah #ilovemylife :slight_smile:

11 polubień

Tam jest MPZP :upside_down_face:

1 polubienie

Nie ma takiego stanu deweloperskiego, z którego nie zrobimy stanu surowego (on demand).
Właśnie jestem w destylarni grappy u Włochów. Wezmę kilka flaszek wódy z winogron na zaś… hahahhaha.

7 polubień

To jest odrada inwestycyjna
Porada była na czacie w grudniu :stuck_out_tongue:

Pisałem na czacie 27-go grudnia, ze kupiłem trochę akcji Apple i 2x trochę akcji Tesli.
Miałem plan trzymać do maja, ale ja nie jestem chciwy, poza tym kosztowało mnie to więcej stresu, niż się spodziewałem. Gdybym nie musiał sprzedać do maja, to byłby luzik, ale wiszący deadline sporo jednak zmienił.

Tak wiec właśnie zleciłem dyspozycje opitolenia moich akcji. Wydaje mi się, ze gdybym przytrzymał, to zarobiłbym więcej, ale wyceniam moje dobre samopoczucie na więcej, niż potencjalny ekstra zysk.

Tak czy siak, pozdrawiam, bo leżałem sobie na brzuszku przez trzy tygodnie i zarobilem prawie $15k.

Mam nadzieje, ze mój drogi @Tadek mnie posłuchał i coś kupił przed nowym rokiem.

21 polubień

Drogi Tadek nic nie kupił, ale zdecydował i podjął się pewnych ruchów finansowych które być może pozwolą mu na godne, stare życie :people_hugging:

10 polubień

Dzis dostalismy potwierdzenie, ze mamy zdolnosc kredytowa, wklad jest, takze 2023 bedzie rokiem kupna mieszkania:)

14 polubień