Ten pozytywny temat

Skoro mamy gorzkie żale, to przydałoby się coś dla przeciwwagi na wąsaczowym forum.

1. W piątek byłem z młodą na kontroli. Oskrzela czyste, w poniedziałek idzie do przedszkola.
  2. Po prawie tygodniu puściły mi plecy.
14 polubień

Zrobilem kubernetesowy job, ktory aktualizuje dynamiczny DNS w CloudFlare.
Odpalilem w Kubernetes Podsync, ktory generuje mi kanal podcastowy ze wskazanych kanalow Youtube.

11 polubień

Miałem dwa mega zawalone dni i idealnie udało się wszystko zrobić, zmieścić timeboxy i w nagrodę, miałem dzisiaj miły chillowy dzień. Jestem z siebie dumny, a najbliższy okres zapowiada się bardzo ciekawie!

4 polubienia

Ale przetwarza wideo na audio czy jakaś aplikacja podcastowa ogarnia wideo?

Żeby nie zmienić tego tematu na Selfhosted to powiedz jeszcze czego użyłeś i nie wracajmy do tematu xD

1 polubienie

Wydaje mi się, że podsync robi coś takiego
Weź RSS kanału na YT → przez jakieś YTDL czy coś podobnego pobierz film (chyba od razu może w formie audio YTDL, tak mi się wydaje) → wystaw nowy feed, ale z MP3 czy innym plikiem audio

Dokładnie tak. A moja praca polegała na zrobieniu aktualnego image dockerowego i wpakowaniu tego do Kubernetes. A po szczegóły faktycznie zapraszam pytać w temacie selfhosted (jeśli ktoś jest tak samo zakręcony na tym punkcie jak ja)

2 polubienia

Chwaliłem się już na telegramie ostatnio ale skoro jest taki temat to żeby nie było że tylko marudzę w gorzkich żalach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdałem egzamin który był od roku moją zmorą.

8 polubień

To ja dodam od siebie. Ostatnio mi zainstalowali okna w domu :heart: i już elektryk wchodzi robić prąd internet i TV i Satela

12 polubień

Taki dziś dobry ukręciłem twaróg z rzodkiewką i zieloną cebulką, że trochę mi łezka pociekła ze wzruszenia.

18 polubień

czy ten temat to efekt tematu o CBD? :joy:

2 polubienia

A ja zdałem w Piątek kolejny branżowy egzamin. :wink:

Obraz

8 polubień

Hyh…

Który? :slight_smile:

Sysops, miałem robić architekta ale lubię wyzwania i wybrałem najtrudniejszy z serii. :crazy_face:

Architect będzie następny, ale to temat chyba do wątku o pracy. :wink:

2 polubienia

Kończą mi się właśnie gotować pierogi ruskie zrobione od zera. Pierwszy raz od dawna nie kupne-mrożone.

A wczoraj pół dnia łaziłem po plaży, drugie pół grałem w gry. Weekend przez duże weeee

12 polubień

Wczoraj podłączyłem kompa do TV, złapałem pada i 3h grałem w Death Stranding! Było wspaniale!!!

8 polubień

Właśnie zacząłem tygodniowy urlop

11 polubień

Update do poprzedniego:

Twaróg dziś jeszcze lepszy a do tego mam świeżą bagieteczkę

9 polubień

Dobry twaróg z rzodkiewką to jest życie!
Najlepiej jak jeszcze twaróg od “chłopa” a rzodkiewka z własnego ogródka (albo z ogródka mamy)

Twaróg był od chłopa, rzodkiewka również. Specjalnie w sobotę zapierniczałem na targ.

Z innych pozytywnych rzeczy: właśnie sobie zamówiłem trzecią parę Adidas I-5923, bo już prawie nigdzie ich nie ma (model 2018) a to najwygodniejsze buty na lato jakie kiedykolwiek miałem. Wrzucę w odpowiedni temat jak przyjdą :smiley:

5 polubień