👌 Ten pozytywny temat

Skoro mamy gorzkie żale, to przydałoby się coś dla przeciwwagi na wąsaczowym forum.

  1. W piątek byłem z młodą na kontroli. Oskrzela czyste, w poniedziałek idzie do przedszkola.
  2. Po prawie tygodniu puściły mi plecy.
16 polubień

Zrobilem kubernetesowy job, ktory aktualizuje dynamiczny DNS w CloudFlare.
Odpalilem w Kubernetes Podsync, ktory generuje mi kanal podcastowy ze wskazanych kanalow Youtube.

11 polubień

Ale przetwarza wideo na audio czy jakaś aplikacja podcastowa ogarnia wideo?

Żeby nie zmienić tego tematu na Selfhosted to powiedz jeszcze czego użyłeś i nie wracajmy do tematu xD

1 polubienie

Wydaje mi się, że podsync robi coś takiego
Weź RSS kanału na YT → przez jakieś YTDL czy coś podobnego pobierz film (chyba od razu może w formie audio YTDL, tak mi się wydaje) → wystaw nowy feed, ale z MP3 czy innym plikiem audio

Dokładnie tak. A moja praca polegała na zrobieniu aktualnego image dockerowego i wpakowaniu tego do Kubernetes. A po szczegóły faktycznie zapraszam pytać w temacie selfhosted (jeśli ktoś jest tak samo zakręcony na tym punkcie jak ja)

2 polubienia

Chwaliłem się już na telegramie ostatnio ale skoro jest taki temat to żeby nie było że tylko marudzę w gorzkich żalach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdałem egzamin który był od roku moją zmorą.

8 polubień

To ja dodam od siebie. Ostatnio mi zainstalowali okna w domu :heart: i już elektryk wchodzi robić prąd internet i TV i Satela

12 polubień

Taki dziś dobry ukręciłem twaróg z rzodkiewką i zieloną cebulką, że trochę mi łezka pociekła ze wzruszenia.

20 polubień

czy ten temat to efekt tematu o CBD? :joy:

2 polubienia

A ja zdałem w Piątek kolejny branżowy egzamin. :wink:

Obraz

9 polubień

Hyh…

Który? :slight_smile:

Sysops, miałem robić architekta ale lubię wyzwania i wybrałem najtrudniejszy z serii. :crazy_face:

Architect będzie następny, ale to temat chyba do wątku o pracy. :wink:

2 polubienia

Kończą mi się właśnie gotować pierogi ruskie zrobione od zera. Pierwszy raz od dawna nie kupne-mrożone.

A wczoraj pół dnia łaziłem po plaży, drugie pół grałem w gry. Weekend przez duże weeee

12 polubień

Wczoraj podłączyłem kompa do TV, złapałem pada i 3h grałem w Death Stranding! Było wspaniale!!!

8 polubień

Właśnie zacząłem tygodniowy urlop

11 polubień

Update do poprzedniego:

Twaróg dziś jeszcze lepszy a do tego mam świeżą bagieteczkę

9 polubień

Dobry twaróg z rzodkiewką to jest życie!
Najlepiej jak jeszcze twaróg od “chłopa” a rzodkiewka z własnego ogródka (albo z ogródka mamy)

Twaróg był od chłopa, rzodkiewka również. Specjalnie w sobotę zapierniczałem na targ.

Z innych pozytywnych rzeczy: właśnie sobie zamówiłem trzecią parę Adidas I-5923, bo już prawie nigdzie ich nie ma (model 2018) a to najwygodniejsze buty na lato jakie kiedykolwiek miałem. Wrzucę w odpowiedni temat jak przyjdą :smiley:

5 polubień

Wojteczek się spiął z montażem i już wysłałem newsletter z przedpremierowym dostępem do Nagranego dla subskrybentów.

7 polubień