👌 Ten pozytywny temat

tutaj to moje jest w 80% musze zespołem klienta pozarządzać i kilkoma wykonawcami. troche harówy będzie, ale trudno zrobi się, tym bardziej że duszo szekli:)

1 polubienie

Z góry przepraszam za podwójne wpisy, ale endorfiny cały czas trzymają :party_parrot:

7 polubień

postuluję do @pawelorzech o przyznanie @sivy statusu analogiocznego jak u @Moridin czyli “właśnie wygrałem kolejny”

9 polubień

ale już nie ma szans na następny żadnych nawet najmniejszych :slight_smile: wiec nie trzeba:)

Żona wczoraj - co ty robisz na tym forum?
Żona dziś po tym jak padła nam pralka - zapytaj się na forum jaką pralkę i suszarkę polecają. :smiley:

12 polubień

z końcem roku pozytywne wieści.

po wielu bitwach, po wielu bojach, niespokojnych dniach i niespokojnych nocach, nowych siwych włosach, jak i tych które już nigdy siwe nie będą - są dobre wieści. :slight_smile:

Dziękuję za głosy wsparcia - forum YW to niepowtarzalne miejsce w sieci i często niespodziewana odskocznia.

Więcej dobrych niusów - in progress - dam znać mam nadzieję wkrótce :smiley:

31 polubień

Mniejszy kaliber niż pan przede mną, ale udało nam się z żono kupić bilety na Hamiltona w Londynie i jak pojedziemy niedługo, to zobaczymy go na żywości!

17 polubień

obraz

3 polubienia

no to ja mam tak:)

1 polubienie

CTRL+ALT+DEL się nie liczy :smiley:

:slight_smile:
image

image

#nikogo ale

3 polubienia

Mnie obchodzi, tylko czekam na Lavoramę!

2 polubienia

Ja mam wgrane FLACi do Apple Music + na winylu i na CD chyba w 4 kopiach z czego 3 w folii, więc sam nie wiem czy potrzebuję, no ale też czekam. Ma również być podobno

2 polubienia

właśnie się dowiedziałem ze wygrałem w jakimś konkursie na fb iphona 13 pro 128. i nie jest to jakiś fake ani scam czy coś:)
życie jest zabawne:)

25 polubień

12 polubień

Mysle ze nasz kraj wreszcie jest hegemonem w jakims obszarze, i wszyscy Polacy sie z nim indentyfikuja
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,29340015,polska-cebulandia-to-powod-do-dumy-polaki-cebulaki-trzesa-rynkiem.html

2 polubienia

Mam w robocie jeden projekt, który mocno zahacza o naszą czeską fabrykę. Sporo nad nim ostatnio siedzę więc nawet do snów mi ten projekt przenika. Dziś śniło mi się, że z zespołem projektowym byłem w Pilźnie a @Tadek ciągle podrzucał mi do picia różnosmakowe wódki w buteleczkach setkach podczas zwiedzania miasta. Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić to wrzucam do “pozytywnych” bo obudziłem się z bananem na twarzy.
Dzięki Tadziu za dobrą opiekę! Miło było Cię poznać osobiście.
HAHAHAHA!

P.S. A już na pewno pozytywną informacją (szczególnie dla mnie) jest to, że spałem dziś 12,5h. Może mniej fajne jest to, że jak się kładłem miałem 39 stopni gorączki no ale jebać to.

15 polubień

Być może był to sen proroczy…

8 polubień

Gdzieś się muszę podzielić, a że już praktycznie z SoMe nie korzystam, to tu.

Godzinę temu stałem się lżejszy o 10 000 zł, jako zadatek na poczet zakuou połowy bliźniaka w stanie deweloperskim.

Oglądaliśmy już kilka nieruchomości zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, ale żadna nas tak nie urzekła.

Przedostatnia działka przed lasem, wokoło nie ma opcjo, żeby ktoś postawił kilka szeregów domów, 94 m2 3 pokoje, ogromny salon i 30m2 niewliczonego, „nieużytkowego” poddasza.

Liczba gniazdek zaprijektowanych, pociągniętych instalacji i rozkład, układ wszystko - sztos.

Teraz 1. tydzień lutego - umowa przedwstępna, koniec maja przeniesienie własności i może nawet we wrześniu przeprowadzka :smiling_face_with_three_hearts:

31 polubień