👌 Ten pozytywny temat

Ja to widze tak @pawelorzech @Wittosuaff @Tadek, że musimy cierpliwie poczekać na jeszcze dwie osoby w naszym klubie.
Wtedy można przystąpić do operacji wieczna chwała i wzajemnie lajkować sobie każdy post. Takie kółko wzajemnego robienia sobie laski.
Jeśli są jakieś wyższe progi do zdobycia, to nikt nam nie podskoczy.
Dodatkowo jednym z celów statutowych naszej organizacji powinno być odlajkowywanie postów Martina. Nie dla lisa kiełbisa.

18 polubień

O ty świnio xd kiełbasa wieprzowa będzie :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Skończyłem w końcu kupować węgiel na pgg dla całej rodziny. Rodziny z mojej strony i ze strony żony. Nagle się okazało, że famila jest bardzo duża. I że wszyscy mnie bardzo, bardzo lubią :slight_smile:

15 polubień

jak widac bycie gornikiem to nie znaczy tylko kopanie kryptowalut :wink:
<odznaka górnika>

2 polubienia

ja sobie odpuściłem tą walkę, więcej nerwów straciłem niż ten węgiel warty, jak bym nie robił to brak opcji wejścia na sklep.

Mogę być kandydatem do tego zacnego i elitarnego klubu. Wystarczy że wejdziecie we 4 na mój profil i sądzę że ogarnięcie odpowiedniej liczby lajków to tylko kwestia kilku kliknięć.

3 polubienia

Ręcznie czy jakiś bot?

Pół na pół. Wspomagałem się zabawą z tokenami i częściowo zautomatyzowałem sobie proces zamawiania.

Jest to do dogadania. Ty nam jakoś pomożesz, to i my pomożemy Tobie. Paypala masz? :wink:

Mam nawet wspaniała nazwę dla naszej nowej organizacji: Grupa Adoracji Yeswasowej

4 polubienia

Obraz

5 polubień

Ja bym nazwał grupę “Twoja stara” żeby każdego zabolało.

3 polubienia

Idąc za logiką tych kawałów trzeba by każdego dodać do grupy, żeby każdy mógł powiedzieć że był w twojej starej.

9 polubień

To już bardziej brzmi jak Grupa Adoracji Penisowej

#MnieŚmieszy

1 polubienie

Po trzech latach znów mogę napisać: bilety do Japonii kupione. Trzy tygodnie na przełomie stycznia i lutego w najwspanialszym puchu dostępnym na ziemi :snowflake::snowboarder::cloud_with_snow:

#fuckyeah z dedykacją dla @sivy

11 polubień

śnieg fuj:) ja kocham cieplosc, dlatemu po powrocie z mex zaczynam szukać biletów na luty do sydney:)
ale dla każdego co lubi:)
mex pojutrze #fuckyeah :slight_smile:

4 polubienia

jeszcze bardziej Cię nie lubię :laughing:

2 polubienia

Bondi jest naprawdę spoko, ale poza tym Melbourne pod każdym względem jest milion razy lepszym miastem.

1 polubienie

poza Bondi jeszcze Opera, Harbour Bridge i Zoo, ale reszta zdania dot. Melbourne jest prawdziwa

1 polubienie

ja tam wbijam na dwa dni max i póżniej camper, dziewczyny do środka i dzida do Perth i po miesiącu na tydzień do Bangkoku i na chwilkę na kolo podbiegunowe do Szwecji taki jest plan tripowy. ja nie chce zwiedzać, oglądać mam na to dość mocno wywalone, ale trip wschod zachod australii to zawsze było z tylu głowy:)

2 polubienia