👌 Ten pozytywny temat

Nowe słuchawki (nie case) po roku intensywnego używania AirPods Pro:

5 polubień

To nie idź do Len Arte tylko do Napoli - licencjonowana neapolitańska, mokra w środku tak jak powinno być.

3 polubienia

Przecież ja nie byłem TYLKO w Len Arte w życiu

no i przypadkiem byłem w Mące - skreślam z listy polecajek pizzowych w wawie - slabizna:(
w sumie to do gorzkich powinno trafić

2 polubienia

Ze swojej strony polecam Nonnę

https://maps.app.goo.gl/o4Ypbp5hb6P58M796?g_st=ic

1 polubienie

18 dni do mex:)

2 polubienia

Wróciłem właśnie z podróży po Europie. Niemcy, Holandia i Belgia. Dwa intensywne tygodnie, dużo wrażeń, było super!

Ponad 3 tysiące kilometrów przejechanych autem, by dowiedzieć się że Polska jest bardziej zachodnia niż zachód Europy. W wielu dziedzinach nam wiele brakuje, ale jest też sporo miejsc w codziennym życiu gdzie jesteśmy dużo bardziej do przodu.

15 polubień

Zakończyło się pozytywnie, bo musiałem szukać drugiej firmy. Ale Panowie sprawie ogarnęli i mam! Apka jest i wiecej nie trzeba. Ale chłodzi i grzeje też przy okazji. :wink:

5 polubień

Zacząłem proces diagnozy na ADHD. Pani była bardzo wyrozumiała i rozumiała o co mi chodzi, kiedy mówiłem o konkretnych rzeczach. Przede mną jeszcze chyba cztery spotkania, ale jestem już szczęśliw z procesu!

18 polubień

Sama diagnoza to 5 spotkwn? Rozumiem że prywatnie, nie na NFZ?

niekoniecznie, zależy od placówki i pacjenta, tj. świadomości objawów i stopniu wpływu tychże na jego życie

równie dobrze może to być jedna wizyta u lekarza dającego skierowanie na 2h test diagnostyczny i przy następnej wizycie stawiającego diagnozę, jeśli wynik jest jednoznaczny

kibicuję, niezmiennie

1 polubienie

Tak, diagnoza to piec spotkań i prywatnie. W moim przypadku - jak pisze @kamilstec

1 polubienie

1 polubienie

No i już nie jestem przewodniczącym w kole na uczelni, ale w pełni świadomie

aż jestem wzruszony, że komuś chce się ciągnąć ten wózek dalej

6 polubień

Tygodniowe wakacje na Maderze bez dzieci. Już googlam jak się tu przeprowadzić.

5 polubień

A, i nie żałuję już ani grosza wydanego na iPhone 14 pro. Zdjęcia które robi to jest sztos

7 polubień

Ale ładne… Dziękuję

Dziękuję rodzinie za wsparcie, przyjaciołom za wiarę i pozostałym właścicielom tej odznaki za inspirację.

I obiecuję walczyć o pokój na świecie.

16 polubień

Jezu jaki to jest elitarny klub.

Trzeba pomyśleć o jakichś matching bransoletach przy okazji kongregacji praskiej.

5 polubień

Daaaaaamn boi

handshake-will-smith

4 polubienia

Nieza ma co!

image

5 polubień