👌 Ten pozytywny temat

Jest i on :laughing: Powiem szczerze, że tak brzydkiej monety (i banknotu) jeszcze nie miałem.

4 polubienia

Take coś na mojej wsi wczoraj było, dzieciakom się podobało xd

4 polubienia

Równie dobre co jeszcze kilka lat temu Light Move Foestival w Łodzi. Niestety lepiej to już było i teraz szkoda czasu na tą imprezę.

1 polubienie

Po trzech miesiącach udało mi się w końcu kupić Paxa. Cześciowo. Brakuje szyn na kosze, ale mają być pod koniec listopada. Więc @Tadek i dla Ciebie jest nadzieja. :wink:

1 polubienie

Na poddaszu zamieszkała mi fiefiórka ;). Gdyby to inny zwierz to bym gonił. A tak to niech sobie mieszka, tylko w nocy słychać jak tupie :confused:

3 polubienia

+1, od kilku lat LMF to jakaś kpina…

1 polubienie

Radziłbym się zastanowić nad pozbyciem się mieszkańca. Mialem kiedyś jedna na strychu, później w jakiś sposób dostała się do łazienki :frowning: Uszkodziła również drewniana belke. Tak w ogóle to one są traktowane jako szkodniki.

3 polubienia


13 polubień

Udało mi się zestawić własny router ze światłowodem Orange

(nie żebym przez to nie zarwał nocy i strasznie dużo bluzgał, ale hej! udało się! XD )

6 polubień

Będę bogaty :slight_smile:

5 polubień

Ale konto wygasło wczoraj…

3 polubienia

Pada śnieg!:snowman_with_snow:

3 polubienia

#Movember

USG :egg::egg:
wynik: wszystko w normie

Panowie, badajcie się.

9 polubień

Znowu się dałem zrobić… to już trzeci raz… zamiast kufelka zimnego Pilznera była igła…

Czekam aż w końcu 5G zacznie działać, upgrade Bluetooth i działający support od Billa G.

8 polubień

Wrócił mi węch i smak po 4 dniach :grin:
Już się mogę doczekać kiedy skończy mi się kwarantanna.

14 polubień

Właśnie zostałem potwierdzony w sztabie WOŚPu - szykuje się już trzecie łazikowanie z puszką :heart:

10 polubień

A to nasze serduszko, przy szkole, opróżnione pół roku temu:


Będzie około 10 worków stulitrowych

14 polubień

A co jest w środku?

http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/1115221

A ja podlinkuję do swojego tematu, gdzie też to poruszałem :smiley: