👌 Ten pozytywny temat

<trollingmode=on> W UE dbają o obywateli. <trollingmode=off>

3 polubienia

W zeszłym roku postanowiłem sobie, że zacznę regularnie biegać i jako cel postawiłem sobie ukończenie jakiegoś zorganizowanego biegu. Dziś właśnie ukończyłem Bieg Niepodległości na 10km.
Na przyszły rok cel by być w pierwszym 1000 :smiley:

12 polubień

Wojciech “Jaszczur” Olszański zatrzymany: Wyborcza.pl

1 polubienie

Kim są zatrzymani bo paywall?

A Panowie w Kaliszu informowali głośno społeczeństwo, że Żydom należy się śmierć i takie tam. Zwykłe obchody Dnia Niepodległości.

1 polubienie

Kacper, wyjdź.

6 polubień

Jaszczur, Ludwiczek i Rybak.

1 polubienie

Wojciech O. - niespełniony aktor, członek Związku Jaszczurczego, “patriota”, rusofil, furiat.

Marcin O. - działał przy Korwinie, “dziennikarz”, “wolnościowiec”.

Obaj zasłyneli serią live’ów podczas których obrażają wszystko i wszystkich, a także nawołują do przemocy i morderstw. Wojciech O. stał już parę razy przed sądem, ale sprawy kończyły się tym, że jego działalność to “performance artystyczny i takie tam jajca”.

2 polubienia

Przeniosłem tu, bo szkoda zaśmiecać.

4 polubienia

sugerowalbym przeniesc w druga strone, do polityki

1 polubienie

“Tu” czyli do podlinkowanego wątku o polityce ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie

Dziś na oficjalnym polskim kanale Bethesdy miał miejsce stream z okazji 10-lecia Skyrima, na którym streamer NieDaRadek wykonał dwie piosenki, do których stworzyłem przekład lub adaptację tekstu <3 Powoli, ale konsekwentnie i do przodu!

9 polubień

właśnie szedł mi jetlag po Meksyku.
chyba:)

2 polubienia

Masz jakieś filmy z nurkowania ?

ja nic nie kręcę w jaskiniach tylko się tam szlajam:) generalnie to w ogóle nie kręcę filmów i nie robię zdjęć:)
selfik z którejś na wejściu :slight_smile:

4 polubienia

funt 5.54 :pray:

1 polubienie

Nadal czekam na 6pln/1gbp

no na taki kurs to ja też czekam, ale obecnie to i tak każdy gr w górę jest mi na rękę i robi różnice :slight_smile:

2 polubienia

Wreszcie zebrałem się w sobie i poszedłem do ortodonty - “sprzątanie w gębie” wchodzi w kolejny etap.

2 polubienia

Szanuję

2 polubienia