👌 Ten pozytywny temat

Polecam

2 polubienia

Miłość za hajs, to nie miłość

2 polubienia

Świeży, ciepły, dobrze posolony bób to wiadomo…
A jak już się skończy sezon na bób świeży to polecam chipsy z bobu!

3 polubienia

Ale złoto.

1 polubienie

Bób tylko gotowany, jak jest świeży. W lekko posolonej wodzie, z kminkiem :slight_smile:

Przez was zaraz będę łaził po polskich sklepach i sprawdzał czy gdzieś bób mają.

Edit:

Ja dzisiaj mam dzień wolny. Ale taki totalnie. Wszystko co jest do zrobienia zrobiłem wczoraj albo musi poczekać do jutra.

Właśnie skończyłem The Last Of Us 2. Targa mną masa emocji jaka ta gra jest świetna. Strachy strachami, ale jak to jest napisane! Miodzio.

Chyba pierwszy raz mam ochotę zaraz po skończeniu odpalić grę od nowa, tylko po to, żeby to jeszcze raz przeżyć.

Za oknem słonce i ciepło. Zaraz się przeinstaluje na zewnątrz z piwerkiem i książką.

Zero potrzeb (no może poza bobem)

4 polubienia

Fuck you covid! Po roku w końcu mam okazję napić się rudej z ojcem. Sponsorem dzisiejszego wieczoru są literki J & D oraz słówka Gentleman & Jack.

11 polubień

Mama dziś dostanie drugą dawkę Pfizera;

Zabieram ją na dobre włoskie żarcie zaraz po;

Mam pół dnia wolnego;

Okulary z fotochromem to był strzał w dziesiątkę

10 polubień

Nolio?

1 polubienie

Il calzone

Ale w sumie w Nolio chyba nigdy nie byłem to może pójdę jutro… Dzięki!

1 polubienie

Nie wiem czy bardziej tutaj czy do tematu o ps5.

Zaliczyłem bardzo przyjemną platynkę dzisiaj. Odkładałem to demo PS5 na później bo grałem inne tytuły. Prosta, krótka, ale bardzo przyjemna. W tej grze nie ma Easter eggów. Ta gra JEST Easter eggiem. Tak się powinno witać nową generację (nawet kilka miesięcy po zakupie :rofl:)

Next in Q: Cyberpunk (chociaż może lepiej poczekać na patch)

3 polubienia

Piątek.

6 polubień

Remis
:es: 1:1 :poland:

5 polubień

W końcu mam tabletki na alergię, które na mnie działają. Życie latem stało się znacznie przyjemniejsze :blush:

8 polubień

Właśnie wdupiłem kilogram truskawek. Ale mi dobrze. Pełny jak prosiak, szczęśliwy jak norka.

10 polubień

Jaka substancja aktywna?

Loratadyna

1 polubienie

A desloratadynę próbowałeś? Również skuteczna ale ma delikatniejsze i rzadsze działania nieporządane. Generalnie loratadyna i desloratadyna to LPH II generacji przy czym des jest trochę nowsza więc jest szansa, że jeszcze lepiej Ci zadziała.

A wracając do wątku.
Pierwszy raz od operacji kolana idę dziś na rower do lasu. Nie mogę się doczekać ale upał trochę nie sprzyja. Mam nadzieję, ze wieczorem nie będę cierpiał z powodu swojej decyzji.

3 polubienia

Jeszcze nie, do tej pory leciałem na Zyrtecu, Alertecu czy Clatrze. Żadne z nich nie działało, pyłek pszczeli czy olej z czarnuszki dawały lepsze efekty niż zwykle tabletki. Tak więc cieszę się tym, co mam i działa. Tej zimy chcę iść na odczulanie - mam nadzieję że w przyszłym roku nie będę potrzebował żadnych tabletek.

1 polubienie

Odczulanie działa tylko jeden alergen?