👌 Ten pozytywny temat

Łączę się w bólu. U mnie rozmiarówki od 48 2/3 do 49 1/3 i znalezienie fajnego buta nawet bez promki to wyzwanie, chociaż i tak jest nieporównywalnie lepiej niż np 15 lat temu, kiedy się brało po prostu to co jest :sweat_smile:

3 polubienia

To samo u mnie, ale ja mam 39 lub 40 w zależności od rozmiarówki. Jak jest fajny but, to na bank w rozmiarze wyżej niż mój.

4 polubienia

Buty do biegania nadają się do chodzenia dopiero jak się rozklepia. Takie jest moje doświadczenie. Może dlatego że nosze pegasusy które są miękkie

Buty to jedno ale ja mam wielki łeb. Czapki zimowe zwykle nie leżą super głęboko a takie z daszkiem to XL albo rozmiar 8 New Era.

2 polubienia

słodki Jeżu

Big Brain

jak mierzyłem 7 1/2 to nie wiedziałem czy uszy chować do środka, czy dać czapce opaść na oczy przez ilość luzu, zazwyczaj 7 1/4-7 3/8 i nie uważałem że mam małą głowę…

2012 to już vintage
ja bym się schylił

5 polubień

A rozważałeś buty do rzutu młotem? #pdk

7 polubień

Odpieprzcie się! Mi się podobają!

6 polubień

Klasyk :joy:

1 polubienie

I na dodatek miał już miejsce na tym forum.

3 polubienia

no w końcu steam się ogarnął:)

2 polubienia

Ale to na plecy kompa bierz, a nie SteamDeca!

1 polubienie

Plusy czeskiej domeny: spam po czesku jest jeszcze śmieszniejszy od pl/en
Pic rel

3 polubienia

To wygląda jak legit mail :smiley:
Miałem konto we Fio sto lat temu

No tylko ja nic wspólnego z czechami poza domeną nie mam, nawet nie wiedziałem o istnieniu tego banku xD

3 polubienia

Hispat 3 wyciętych znamion żony - czysty :partying_face::partying_face::partying_face:

18 polubień

W życiu prywatnym i zawodowym zdarza się trafić na wyjątkową mentalną spierdolinę - bez wnikania w szczegóły bo złamałbym opowieścią o tym wszelkie społeczne normy.
Cieszy jednak to, że ludzkość czeka zagłada. Wcześniej czy później czeka.
I to naprawdę jest dobra wiadomość!

6 polubień

Ja ostatnio coraz częściej modlę się o zagładę Indii. Niesamowite jest jak wielki jest kontrast pomiędzy hindusami a ich sąsiadami i także między hindusami w Indiach i na emigracji.
Bardzo mnie cieszy (bo to w końcu pozytywny temat), ze w tamtym rejonie jest więcej osób wyglądających podobnie, które są super, bo mogę z czystym sumieniem nienawidzić Hindusów bez obaw o to, ze mnie ktoś posądzi o jakieś podłe uprzedzenia.

A jak jesteśmy przy uprzedzeniach to ja bym bardzo chciał zobaczyć jakieś badania na temat rasizmu w Indiach, bo mam wrażenie, ze ich pogarda dla czarnoskórych westernersów jest na poziomie podobnym do tego, jaki prezentuje amerykańska policja.

Kurwa Piter! Już kiedyś nam zamknęli temat o poprawności politycznej. Zaraz “Ten pozytywny…” też się pójdzie rypać mimo iż likwidacja indii (w tym za kuchnię) wydaje się być jak najbardziej uzasadniona. Dla mnie to by mógł bo bliższy mojemu sercu są “Gorzkie żale” no ale… równowaga musi być.

2 polubienia

W gorzkich żalach mogę napisać, ze Indie dalej istnieją.

4 polubienia

Ale od ich kuchni to sio. To akurat mniam.

3 polubienia