👌 Ten pozytywny temat

Ja też, piona :tada:

4 polubienia

Mam dla Was kolejny niesamowity fakt na temat języka ukraińskiego.

Przedstawiam państwu:

HARBUZ

DYNIA

8 polubień

Znalazłem dziś 200 zł, tak po prostu
więc schyliłem się i podniosłem

ponieważ

i to nie żart

pieniądze leżą na ulicy

23 polubienia

Robisz jakieś szkolenia/mentoring z bogactwa?

3 polubienia

To się robi aby uzyskać bogactwo kosztem tych co się zapiszą…

4 polubienia

od wczoraj gram w cp2k77 w ultra/max/niewiarygodne - wszytko sufaki/przełączniki na prawo w UHD + RT tak samo na maxa, w stałych 60fps+
#fuckyeah
#problemypierwszegoswiata
#jaramsiejakpochodnia

fragment do gorzkich

żeby można tak grać potrzeba 24k netto PLN na sprzet + gra najlepiej w wersji EK:) (tak wiem idiota).
ja jebe jakim trzeba być odklejeńcem od rzeczywistości normalnych ludzi, żeby kupić taki sprzęt i jarać się gupiom gierkom

12 polubień

Bogactwo leżące na ziemi nie jedno ma imię…


Nie schylam się. Idę dalej.

12 polubień

Nadepnąłeś chociaż?

PS: Obuw kozak kolor

5 polubień

@TReznor wykazał się rozsądkiem. To mogła być pułapka. I to podwójna.
Z jednej strony, nadepnięcie aktywowało ukryty pod płytką włącznik. Wtedy jakieś ostrze odcina biedakowi głowę.
Z drugiej strony, chęć podniesienia naklejki aktywowała ukrytego za filarem biskupa. Wtedy pochylony biedak żałuje, że nie ujebało mu głowy.

12 polubień

W sensie: schyla się a biskup zachodzi od tyłu? Chyba jest na to o jakieś kilkadziesiąt lat za stary…

Młodych jest coraz mniej w kościele. Jak się nie ma co się lubi…
Zresztą. Jak zastawiasz sidła w lesie, to nie wiesz czy złapiesz w nie sarnę, czy leśniczego.
Dodatkowo widać na zdjęciu, że @TReznor ubiera się młodzieżowo. Łatwo o pomyłkę.

4 polubienia

Dla koloru kupione. I dla wygody też. Dziś znów kupiłem buty do biegania (dalej nie biegam).

2 polubienia

Hoka? Odważny ale fajny zestaw kolorystyczny

Te na nogach to TNF Vectiv.

A dziś kupione Hoka.

2 polubienia

Wow, dobra cena. Już miałem kupować ale nie ma mojego rozmiaru… 0 zdziwienia :frowning:

Jest duuuuużo innych na ekranie eobuwiu teraz hoki w dobrych cenach. Jakie masz kopyto?

1 polubienie

47-48. Właśnie patrzę ze są spoko promki. Ty masz takie do biegania i używasz tylko do chodzenia? Daje się w tym prowadzić auto?

:open_mouth:
Aż muszę zapytać ile masz wzrostu…

1 polubienie

190 cm

2 polubienia

Wielka stopa!
Ja do chodzenia. Auto się prowadzi świetnie.

1 polubienie