Signal - temat ogólny

Nasze naklejki są mocno pushowane :sunglasses:

2 polubienia

Myślałem, że ja jestem wariat na temat Signala :sweat_smile: Teraz mam dowód, że nie jestem jedynym użytkownikiem w Polsce :upside_down_face: A raczej z Polski :wink:

1 polubienie
1 polubienie

Zmienię chyba nazwę tego tematu, ale Signal naprawdę robi coraz to lepsze rzeczy. Teraz akurat zrobili coś tylko na Androida, ale bardzo ładnie opisane oraz UI jest piękny. Strzeżcie się wrogowie dziedzica, bo to ma coraz więcej sensu i polotu!

https://www.politico.eu/pro/eu-commission-to-staff-switch-to-signal-messaging-app/

Jeszcze trochę i witamy w mainstreamie.

Dla mnie to główny komunikator. Nakłoniłem do założenia konta rodzinę, konkubinę, dziecko, dilera, zaznajomionych płatnych morderców, panie do towarzystwa i wszyscy czujemy się tam bardzo bezpiecznie. Maile wysyłamy przez criptext a… Zbyszek Stonoga wolał zostać na applowym mailu bo to “bardzo bezpieczny mail”.
Jeśli jakiś gigant kupi Signala będę płakał. Albo mordował. Nie wiem jeszcze.

6 polubień

https://niebezpiecznik.pl/post/politycy-uzywaja-signala-i-bardzo-dobrze/

3 polubienia

Signal będzie blurować twarzyczki na fotkach jak tego chcemy. Bardzo ciekawe rozwiązania.

6 polubień

Na stronie Signala robi się na grubo, pierwsze dwie osoby z claimami? Snowden (to już było) i… Dorsey.

:fire::fire::fire:

5 polubień

BTW. Signal jest dobry i tak dalej, i tak dalej, a ja bardzo chcę, żeby się rozwijał, więc za #hajszPatreonabaluj:

7 polubień

Bożu…
W końcu Signal na iOS z opcją przeniesienia historii rozmów na nowe urządzenie. Chyba 3 lata czekałem na tą funkcję XD

5 polubień

Bardzo fajne ama z odpowiedziami na często zadawane pytania

2 polubienia
1 polubienie

Cała nadzieja w open source, bo nawet jak głupim amerykanom uda się przeforsować backdoor-a w kolejnych standardach szyfrowania to mam nadzieje, że znajdą się zapaleńcy, którzy pokażą tym wszystkim pomysłom middle finger.

Z drugiej strony po tym co się stało z youtube-dl na Github-ie trochę się martwię gdzie będziemy za te 10 lat jeśli chodzi o Open Source.

Nadzieja w Apple/Google, że nie będą wywalać takich aplikacji jak Signal, bo dzisiaj może wydawać się to nie do pomyślenia, ale za rok, kto wie jakie cudowne prawo pozwoli na wywalanie takich appek z App Store.

Wywalenie apki z App store boli tylko na iOS :wink:

1 polubienie

W ogóle to to jest super strona z naklejkami do Signala, a jak wiadomo tym najłatwiej przekonać znajomych :smiley:

2 polubienia

A mi w Signalu w dalszym ciągu brakuje porządnego backupu w iCloud - dokładnie takiego samego jak ma WhatsApp

No cóż… Jeden wektor ataku mniej ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie