Signal - temat ogólny

Signal wprowadził dziś naklejki: Signal >> Blog >> Make privacy stick

Jeśli ktoś z was korzysta z Signala, to…

Paczka z naklejkami YWP :slight_smile:

2 polubienia

Jestem prawie pewien, że to były PIERWSZE customowe naklejki w Signalu :upside_down_face:

4 polubienia

Btw, korzysta ktoś z Signala tak normalnie, każdego dnia?

  • Tak, korzystam z Signala
  • Nie, nie korzystam z Signala

0 głosujących

Ja korzystam, problem w tym, że nikt z moich znajomych nie :smiley:
A tak na serio, to widzę ze trzy osoby w książce, ale nie utrzymujemy specjalnych kontaktów, więc się nie liczy.

3 polubienia

Mam, ale nie korzystam. Gdyby grupa wąsaczowa z Telegrama przeniosła się na Signala to chętnie zacząłbym używać😁

3 polubienia

najpierw z żoną pisaliśmy na whatsappie, potem dowiedzielismy sie od was o signalu i telegramie. Ale skoro grupa jest na telegramie to i z żoną zostalismy na telegramie.
Wg mnie jest ładniejszy niż signal :stuck_out_tongue:

2 polubienia

mam jednego znajomego, który używa Signala w swoim daily basis i tylko z nim czasem piszę. Podobnie z mailami - tylko z nim komunikuję się przez protonmaila, która jest jego podstawową i jedyną już chyba pocztą… a ja protona mam podpiętego wyłącznie do ważnych rzeczy

1 polubienie

Używam na co dzień do komunikacji ze znajomymi i rodziną - po prostu w pewnym momencie zacząłem na wszystkich innych komunikatorach odpisywać - “nie ma mnie, jestem na signal, jeśli zależy ci na kontakcie ze mną szukaj mnie tam” i mam spokój :smiley:

2 polubienia

Geniusz. Chociaż rodzina mojej narzeczonej może nie być tak technologicznie biegła, żeby przenosić się do innego komunikatora itd. Ale tak, to jest rozwiązanie. Ja to swego czasu zrobiłem z messenger → telegram, dokładnie w ten sposób (a dla rodziny messenger → whatsapp).

1 polubienie

Tak, to mój główny komunikator. Wróciłem do niego rok temu po dwuletniej rozłące podczas której korzystałem z Wire.

1 polubienie

Używam na codzień. Na androidzie można ustawić jako apka do SMS i przy okazji jako Signal gdy ktoś korzysta. :slight_smile:

2 polubienia

Każda taka wiadomość raduje moje serce i to nie jest żart!

1 polubienie

Tak naprawdę przestałem z signala korzystać przez was.
Przerzuciłem na telegram wszystkie osoby z którymi utrzymuje bliskie relacje bo sam zacząłem korzystać z naszej grupy.
Głupio by mi teraz było powiedzieć im wszystkim ej wracamy na signal xD

3 polubienia

Po co? Nie rozumiem po co rezygnować z lepszego, bezpieczniejszego rozwiązania na rzecz gorszego? :grin:

Punkt widzenia zależy od punku siedzenia.
Zakładam że signala uznałeś za bardziej bezpiecznego.
Więc odpowiedź masz w moim poprzednim poście

Dla jednej grupy skłaniać wszystkich znajomych do zmiany komunikatora?
Szacun :grin:

Popatrz na to z drugiej tej smutniejszej strony. Widocznie jest ich tak mało ze to nie stanowiło wielkiego problemu :wink:

2 polubienia

Korzystam na co dzień do komunikacji z żoną, wcześniej był Messenger. Łatwo ją przekonałem, że zdjęcia dzieci nie powinny być gdzieś na serwerach Facebooka :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nikogo więcej nie namawiam. Z rodziną rozmawiam na Whatsappie. Mam wrażenie, że to częsty przypadek, że Whatsapp jest do rozmów z rodzicami – i nie rozumiem tego fenomenu :wink:

2 polubienia

Też tak macie?

Nigdy ich nie używałem, wiec i tu je po prostu ignoruję. Nie przeszkadzają mi, a może takie dodatki przyciągną większą ilość osób do korzystania z Signal.

1 polubienie