Shark tank

Ja powoli Wam ogarniam S3 i S5 w HD AuS.
Orzech, nie samym Survivorem człowiek żyje. Mogę Ci polecić najlepsze na świecie seriale, które wbija Cię w fotel.

Also: Shark Tank pany.

1 polubienie

Właśnie Shark Tank to chyba rzecz, w która chce wejść. Zmienilibyśmy chyba wtedy nazwę działu z Survivor na Reality TV i wtedy wszystko w jednym miejscu można trzymać.

Ja seriale to mam, próbuje oglądać, ale jak mam żonglować między podcastami, serialami, Survivorem, audiobookami i filmami w kinie, to robi się ciasno, wiec akurat audiobooki i seriale - zbieram, kolekcjonuje, kupuje, ale jeszcze nie oglądam/słucham.

Oglądam Shark Tank od bardziej dawna, niż oglądam survivora. To jest tak absolutnie wspaniała rozrywka, ze głowa mała. Absolutnie nijak ma się to do usypiającego Dragons Den UK. Totalnie dwa różne światy. Jak będzie potrzeba, to sam to będę ripowal, żebyś oglądał :smiley:

I mean, come on.

Nie pamietam już takich szczegółów :frowning:

Also, tak mnie ten The Fall pochlanal, że prawie cała noc nie spałem i przy okazji coś zrobiłem.

2 polubienia

Biorę. Wrzucę jutro na telefon.

1 polubienie

Jeszcze nic co zarekomendowales nie zawiodło. Zerkne więc, mimo że to totalnie nie moja bajka. W teorii.

2 polubienia

Zmieniłem nazwę kategorii. Można robić pod te sezony tematy na forum. :sunglasses:

1 polubienie

Dajcie znać czy to Was w ogóle wciągnie/zainteresuje. Obstawiam, że nie, ale nie zaszkodzi spróbować. Jak ja obejrzałem całego Wiedźmina, to Wy możecie jeden odcinek Shark Tank :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Zobaczyłem odcinek i muszę przyznać. Masz mnie. W ogóle to nie ja się wzruszam, to wy się wzruszacie…
Kolejny odcinek się pobiera.
Shark tank ma te przewagę nad survivorem, że sobie spokojnie może w tle lecieć a daje emocje. No i Cuban, daje mi powody, żeby jeszcze bardziej lubić Mavs xD

2 polubienia

:heart::heart::heart:

@pawelorzech skacz na główkę. Dzisiaj miałem sporo roboty przy komputerze, więc sobie z boku leciało. 4 odcinki weszły jak złoto.
Zacząłem od najnowszego sezonu, 4ty odcinek i motyw z facetami od noży był super. Tak jak Cuban nie wiedziałem co się odjaniepawla :wink:

2 polubienia

Mówiłem? Mówiłem. Dla mnie Shark Tank ma jeszcze te dodatkowa wartość, ze czasem jakiś naprawdę fajny produkt reklamują. A oglądałeś kiedyś Dragons Den UK? bo chciałbym wiedzieć jak oceniasz oba w porównaniu. Mnie DD strasznie usypia a Shark Tank oglądam z wypiekami na twarzy.

W życiu nie widziałem DD. Nie myślałem nawet, że program w tym stylu może być dla mnie ogladalny. Ale przy okazji zerknę na Dd jak już wiem, że formuła mi pasuje.

Screenshot 2020-01-09 at 09.44.18

Ok. (wrzucam przez FTP na telefon pliki)

2 polubienia

Zrobiłem temat o Shark Tank, bo obejrzałem 1 odcinek i wpadłem. xD

1 polubienie

BTW. CHCĘ TO

https://delightedbydesserts.com/collections/dips-and-spreads/products/red-velvet

1 polubienie

Lol serio? Najlepiej :smiley:

Shark tank jest fajny, bo możecie sobie w sumie oglądać co chcecie i kiedy chcecie w dowolnej kolejności. Tam są co prawda co jakiś czas update’y poprzednich inwestycji, ale jakoś mi się nie wydaje, żeby to wymagało #SpoilerAlert.

Uprzedzam lojalnie, że to ostatnie reality jakie mogę z czystym sumieniem polecić, wiec nie wiem co my potem zrobimy.

1 polubienie

Pójdziemy prawdziwie po brytyjsku i jak wszyscy wyspiarze zaczniemy oglądać tutejsze Love Island :wink:

Bachelor? Milionerzy? Bitwa o kasę?