🔗 Referrale, linki, kody itd

Proponuję tu utworzyć jedno Wąsaczowe miejsce ze wszystkimi kodami i linkami polecającymi do usług wszelakich tak, żeby każdy, kto chce się gdzieś zarejestrować, miał zawsze łatwo kodzik do znalezienia właśnie tutaj. Oczywiście na początek zachęcam @pawelorzech i @6ghost9 do podzielenia się swoimi, bo mamy od nich forum i podcast, to miło byłoby się odwdzięczyć. Uber, Bolt, Curve, Revolut, Airbnb, wszystko co kto ma w jednym, wygodnym miejscu.

6 polubień

Bardzo dobry pomysł!

To ja wjadę na start - kod ZPRADEM to zniżka 15% na całe zakupy w dwóch miejscach:

8 polubień

Wklejam tu polecajkę do Transferwise .
Po zarejestrowaniu się przez nią otrzymujecie pierwszy przelew bez dodatkowych opłat. Dobra alternatywa dla Revoluta :slight_smile:

2 polubienia

Jako, że nikt jeszcze nie wstawił tych polecajkowych essentials, to zrobię to ja.

Taksówki i przejazdy:
Uber - https://www.uber.com/invite/yr1wmy9fue albo kod yr1wmy9fue - pierwszy przejazd za darmo (do kwoty zależnej od kraju, u nas chyba 10 albo 20 zł)
mytaxi - kod pawe.maj4 - 20 zł na pierwszy przejazd
Bolt - Bolt | Get a Bolt promo code! albo kod C373D - 10 zł na pierwszy przejazd

Finanse, pieniądze, banki itd.:
Curve - https://curve.page.link/J35h lub alternatywnie kod N5D1Q - 5 funtów na start po zrobieniu dowolnej transakcji kartą
mBank - eKonto w promocji | mbank.pl albo kod polecający Majcher - sam kod nie daje wam nic, ale dalej możecie korzystać ze wszystkich promocji na start, które mBank ma na swojej stronie (obecnie dają do 150zł przy spełnieniu warunków)
mBank (konto biznesowe) - wszystko jak wyżej, tylko link inny Konto Standard | mbank.pl
Bank Millennium - kod 24334770 do wpisania na stronie Konto MGM - Bank Millennium - przy wydaniu 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta dostajecie dowolnie wybraną nagrodę o wartości 80-90 zł (Millennium czasem ma lepsze promocje od tego, ale ta jest w miarę stała)
N26 - Pawel invited you to join N26 albo kod pawelm3383 w aplikacji - nie wiem co dostajecie, pewnie nic, ale jak ktoś zakłada to zapraszam do kontaktu, podzielimy się nagrodą

Jedzonko:
GoodLood (sieć lodziarni w Krakowie) - Accept the invitation - +750 punktów na start, do tego drugie tyle za podanie daty urodzenia, co wystarcza na pierwszą darmową porcję lodów, a jak wiadomo, najlepsze jedzenie=darmowe jedzenie

Inne:
Sweatcoin (apka, w której można za chodzenie na piechotę dostać monety, za które można dostać jakieś pierdoły) - Sweatcoin : une planète plus saine. Et pour vous, une meilleure santé et une plus grande richesse - dostajecie jakiś bonus na start, nie wiem ile tego jest

1 polubienie

Ode mnie nie dostaniesz nic, ale jeśli chcesz przenieść się do Vikingów, to możesz zrobić to z tego linku.

1 polubienie

Znalezione dzisiej - nowoczesna wizytówka - karta z tagiem NFC, dane edytujesz w apce. Podczas networkingu przykładasz do telefonu osoby, której chcesz dać swoje dane. Działa na iOS i na Andku. :slight_smile:

Jest tam mój kodzik zapięty, bo jak 3 osoby się zarejestrują z nim, to wpadnę na początek kolejki. :wink:

Jak się zarejestrują, to skasuję posta, żeby ew. zrobić miejsce dla innych. :slight_smile:

5 polubień

Zarejestrowane :slight_smile: Jestem na 2522 miejscu w kolejce.

1 polubienie

Zarejestrowany dwa tysiące pięćset któryś tam.

1 polubienie

Dla tych co mieszkają w UK i jak widzę jest kilku.
Od stycznia używam nowego dostarczyciela prądu i gazu którym jest firma Bulb. Całość odbywa się przez appke nie ważne czy iOS czy Android. Płynne przejcie, podpisanie umowy czy podawanie stanów licznika. I jest taniej niż u konkurenci a testowałem kilka i podobno 100% :seedling: Green Energy.
Od 29 Maja do 5 czerwca za dołączenie z linka dostaniemy po £150 do podziału.Przed I po tym terminem tylko £50. Zapraszam.
https://bulb.us11.list-manage.com/track/click?u=4834935b227d653db6d9f1a11&id=09c58d59c3&e=bfaea0efe4

4 polubienia

Zajebiscie! Przyda się! Jak u nich doładowuje sie prwd? Przelew przez apke/kluczyk pay as you go czy miesiecxnr opłaty?

1 polubienie

Wpisujesz z rachunku roczne zużycie i wyliczają ci miesięczna stawkę lub jak nie znasz to kwotę miesięcznego zużycia. Pobierane przez Direct Debit. Jeśli ja akceptujesz oni zajmą się całym przeniesieniem w ciągu 21 dni i gitara. Potem co miesiąc możesz w apce zrobisz zdjęcie licznika i jak będziesz zużywał mniej to wyregulują stawkę. Na zimę zwiększaja o kilka procent żebyś nie musiał dopłacać.

4 polubienia

Dla wielbicieli kawy mieszkających w UK. Pactcoffee ma bardzo fajne podejście do tematu i są bardzo elastyczni jeśli chodzi o zamówienia, nic na siłe. Można przerwać lub wstrzymać zamówienie lub można użyć “emergency button” i kawa jest na drugi dzień. Od palania i pakowania do mojego kubka max 2-3 dni. Osobiście używam planu MICRO-LOT i za każdym razem jestem bardzo zadowolony.

Link daje 5£ off dla mnie i dla kogoś kto użyje mojego kodu.

4 polubienia

Bulb Energy - 50£ dla Ciebie i dla mnie www.bulb.me/krystians3830?utm_campaign=account-referral-share&utm_medium=copy-link&utm_source=copy-button
Pact Coffe - 5£ dla Ciebie i dla mnie Create your coffee plan | Pact Coffee

Booking - -10% zniżki dla Ciebie i 20£ dla mnie Booking.com | Official site | The best hotels, flights, car rentals & accommodations
Airbnb - 25£ zniżki dla Ciebie (+9£ zniżki na atrakcje warte 36 lub więcej) i do 23£ dla mnie https://www.airbnb.co.uk/c/krystians447?currency=GBP

Vitl - https://vitl.com/ - referale tylko e-mailowo = jakby ktoś chciał piszcie.

Give £20, Get £20

Share Vitl with a friend and they’ll receive a free 2-week pack of essential vitamins worth £20. This letterbox-friendly pack will include a multivitamin, an omega 3, a super greens capsule and a magnesium-calcium complex, all in handy daily strips.

For every friend who signs up, you’ll get £20 credited to your account to spend on a subscription product of your choice!

YNAB - darmowy miesiąc dla Ciebie i dla mnie https://ynab.com/referral/?ref=8AnYe2hO960WcPEM&utm_source=customer_referral

2 polubienia

A czy Bulb ma juz Smart Meters? W Styczniu 2018 odgrazali sie ze “juz pod koniec roku”. Mnie po prostu irytuje niezmiernie spisywanie stanow licznika co miesiac. Dlatego mam BG, i totalny spokoj. tak wiem place wiecej, ale to nie jakas tragedia.

Smart Meter mi zainstalowali pare miesięcy temu przy zmianie na nich. Zależy od miejsca zamieszkania. A i są to ciagle 1. generacji wiec przy zmianie na innego dostawce „głupieją”.

To ja sobie poczekam. Bulb testuje te niby 2giej generacji chyba juz ze 2 lata. i jakos skonczyc nie moga. BG nie jest takie tragiczne. Przynajmniej u mnie

Mówiłem wielokrotnie o Voxi. Ostatecznie jestem w UK pół roku i Voxi to chyba najlepsza oferta jaką mogłem znaleźć (no, może poza Three, ale oni mają bardzo drogie połączenia do PL).

Jeśli skorzystacie przy zakładaniu konta z tego linku, to i ja, i Wy dostaniecie £10 na Amazonie.

https://referme.to/e7A8v3o

Once you pay your next 30 days’ bill, you will be eligible to claim your £10 Amazon.co.uk Gift Card as long as your friend has also paid their second payment. Please ensure you use the same email address when ordering your SIM and signing up to Friends With Benefits.

No hej, właśnie się miałem pytać na telegramie jakiej sieci w UK używasz. Niestety zanim zapytałem, zdążyłem przenieść numer do VOXI🙁 Cały ja, jak znajdę coś ciekawsi to nie czekam tylko działam.

1 polubienie

@pawelorzech @kolanob polecam zmienić sobie do 10 lipca plan:

1 polubienie