Pomysłów kilka : )

Certyfikat ukończenia wprowadzenia do forum. Jak @pawelorzech poprawi błędy to wydrukuję i powieszę w ramkach na ścianie. No i kolejna gwiazdka :sunglasses::star_struck:

Ja to mam nawet dwa certyfikaty - drugi podobny dostaje się za tutorial dla zaawansowanych, ale żal drukować z takimi błędami.

Taki mały błąd jeszcze w wersji desktopowej. Podczas najazdu na liczbę odpowiedzi w sekcji “popularne”, zamiast informacji jak w przypadku ilości wyświetleń pokazuje się ten błąd.

1lajk

Pany, jest możliwość włączenia wtyczki do Tapatalk?

2lajki

Niestety nie :frowning:

1lajk

A to spoko, nawet lepiej :stuck_out_tongue:

2lajki

Pytanie, które pojawiło mi się przy okazji wątku o kodach zniżkowych/referallach - niektóre promocje mają ograniczenie czasowe - czy jest jakaś wtyczka w Discourse, która pozwala autorowi posta ustawić, że jego post zostanie automatycznie usunięty danego dnia o określonej godzinie?

To by bardzo w tym konkretnym wątku pomogło, bo byłaby to lista AKTUALNYCH promocji i zniżeczek. :slight_smile:

4lajki

Dobre pytanie - wrzucam na backlog do sprawdzenia.

Edit: ale z pobieżnego researchu wynika, że CHYBA nie ma takiego dodatku. Ale sprawdzę. Zapisałem sobie na wewnetrznej liście rzeczy do zrobienia.

1lajk

otwieranie linkow w nowej zakladce zamiast obecniej bo zawsze ucieka mi z forum i musze grzebac na nowo

Polecam aplikację DiscourseHub

2lajki

Gotowe.

3lajki

no i to to ja rozumiem :wink:

To ja podraze temat Tapatalk. Co stoi na przeszkodzie włączenia? Brak wtyczki? Kasa?
Osobiście używam kilkunastu forów przez Tapatalk I jest to najwygodniejszy możliwy sposób korzystania z nich.

Brak wtyczki w Discourse. Nie ma zupełnie do tego wsparcia. A żeby takie wsparcie zrobić, to pewno trzeba zabulić sporo (w sensie - normalny projekt deweloperski, normalnie tysiące dolarów). Więc… dlatego nie ma.

No faktycznie autorzy forum nie lubią Tapatalk. A szkoda bo czysty widok talarek jest super. Co z tego że forum działa ok w przeglądarce skoro cierpi na to samo co wszystkie fora przez przeglądarkę - przeładowanie niepotrzebnymi rzeczami. Np teraz odpisuje a wciąż widzę nieskrollowalny nagłówek zabierające miejsce oraz sugerowane tematy. Po co? Nie włączę jednym guzikiem wszystkich nieprzeczytanych postów akcji wszystkich zasubskrybowanych. No trudno będę się z tym jakos męczył. Może sprawdzę ich mobilna aplikację

Mobilna aplikacja niestety chyba dużo nie zmieni. Może kiedyś dodadzą wsparcie dla tapatalk. Mam taką nadzieję. Ale jeśli nie to jakoś będzie trzeba z tym żyć, bo raczej silnika forum nie zmienimy - za dobry jest we wszystkim co robi i w szybkości działania :slight_smile:

2lajki

Nie przesadzajmy. Jak na webowe miejsce to naprawdę nie jest zle. DiscourseHub nawet czasem mi wypluwa powiadomienie. Co prawda tylko czasem, ale lepsze to niż nic.
Ja nie narzekam.

Nigdy tego nie kumałem - przecież przez tapatalk fora tracą 90% wartości :slight_smile:

Przede wszystkim wszystkie wyglądają i obsługuje się tak samo. Nie ma reklam. Nie ma żadnych dodatkowych widgetów i innych rozpraszaczy. Wykorzystane jest 100% ekranu

1lajk

A widziałeś tu jakaś reklamę? :slight_smile:

1lajk

Ale ja używam kilkadziesiąt forów a regularnie przeglądam kilkanaście. Każde wyglada inaczej. Część nie ma nawet mobilnej wersji. Albo ma olbrzymie awatary lub podpisy, co powoduje, że na stronie mieszczą się 3-4 wpisy, i trzeba skrolowac. Albo malutką czcionkę. Tymczasem w Tapatalk to ja decyduje jak wygląda forum.
Np wszystkie fora mają ciemny motyw. Wszystkie taki sam. Nie mam awatarów ani podpisów. Czysty tekst.
To mniej więcej taka różnica jak czytanie pdf i czytanie EPUB. Ten pierwszy może i jest piękny i zgodny wyglądem z tym co chciał twórca, ale wygodą czytania EPUB bije pdf na głowę.