Pomysłów kilka : )

Jest coś takiego chyba… Mówisz o tym?

Nie wiem kto tak namiętnie wpiernicza wszędzie gdzie się da emoji w tematy, ale moim zdaniem robi się straszny śmietnik. Bardzo niefajny pomysł. W jakieś tematy zbiorcze typu lista czegoś tam, to jeszcze ok, bo będzie się wyróżniać. Ale każdy temat? Fuj. Okropieństwo.

2 polubienia

Ja. Ojcu Naczelnemu się podoba. Jako twórca tematu możesz edytować swój własny. Podobnie, będąc na poziomie 3 zaufania możesz edytować KAŻDY temat.

Tak zrobiłem ze swoim tematem. Ale nie będę chodził i sprzątał forum tylko dlatego, że mogę. Nie wiem kto jest ojcem naczelnym i to w sumie bez znaczenia, bo dalej uważam, że to okropne.
Mnie to mocno zniechęca do przeglądania treści, bo je**e po oczach jak reklamy w onecie.
Może @pawelorzech coś podłubie w wolnej chwili i zainstaluje jakiś emoji switch? Da się coś takiego w ogóle zrobić, żeby per przeglądarka/konto włączać/wyłączać wyświetlanie emoji?

1 polubienie

Ok, pomyślimy co z tym zrobić. Ja uważam, że wygląda to spoko, ale rozumiem, że może się nie podobać. Zostawmy teraz tak jak jest, nie dodawajmy nowych emoji, a ja zobaczę czy można coś zrobić z tym na poziomie użytkowników. Chociaż wydaje mi się, że średnio… (A wtedy pewno wrócimy do braku emoji bo accessibility ponad wszystko)

1 polubienie

uOKej.
Znaki znaki znaki

1 polubienie

też uważam, że co za dużo to nawet prosiak nie zje. Do emoji nic nie mam, ale może nie w tytułach. Dla mnie mistrzem dobrego wykorzystania Emoji jest John Sundell, którego bardzo lubię i tu oto pozdrawiam :joy:

Dużo emoji na stronie, ale z gustem.

2 polubienia

A jakieś rozróżnienie odznak? Inne grafiki?

Flaga kraju przy nicku?

nie wiem jak to wyjaśnić ale czasem przydało by mi się jak bym wiedział z jakiego kraju dany użytkownik “pochodzi” bo jak ktoś np pisze że u niego można kupić to czy tamto to ciężko mi wydedukować gdzie to jest i muszę czytać gdzieś między wierszami/postami itd, wszyscy gadamy po polsku ale co raz częściej miejsce naszego zamieszkania nie jest już tak oczywiste, a wydaje mi się że jest tu sporo osób na emigracji.

2 polubienia

Hm… To brzmi jak dobry pomysł, muszę zobaczyć jak dałoby się to wykonać.

1 polubienie

Dodać do nicku np @pawelorzechPL XD

3 polubienia

ale żeby było bardziej czytelne, bo mam podobnie z notyfikacjami w mail i mnie to drażni :stuck_out_tongue:

Screenshot 2020-01-15 at 11.42.40

1 polubienie

A może tak? ^^^^

1 polubienie

o to właśnie chodziło, jak to ustawić ? :slight_smile:

Jako moderator mogę ustawić dowolny tytuł do profilu. Ty możesz z przyznanych dla siebie wybrać jeden. Ale jest potrzebne bardziej kompleksowe rozwiązanie (kraj wg IP? a jeśli ktoś używa VPN? Problemy, problemy…)
To jest tak zrobione na próbę wizualizacji. Ewentualnie każdy może zmodyfikować sobie nick dodając flagę w emoji

Właśnie spróbuję zobaczyć czy jest coś “odgórnego”, co można włączyć jak się chce.

#EDIT

Jest. Dodam :slight_smile:

1 polubienie

Mode(“Tłuste włosy”) = ON;
:rofl: :rofl:

1 polubienie

Coś mi mówi, że przy tych mniej popularnych miejscach, flaga mało komu coś powie, ale pomysł dobry.

1 polubienie

Tych mniej popularnych będzie pewnie znacznie mniej, a też bardziej mi chodzi czy ktoś jest z miejsca tego co ja (flagę kraju w którym się mieszka raczej nie będzie problemu rozpoznać), czy np z Polski jak są rozmowy że ktoś coś kupił, zamówił itd.

1 polubienie

Gotowe, od teraz można sobie w profilu ustawić flagę :slight_smile:

1 polubienie