Pomysłów kilka : )

Jak na każdym forum proponuje wrzucenie jakiegoś Shoutboxa na dole lub z boku strony. Takie czaciki to zawsze serce takich stronek no i przede wszystkim łączą społeczność.

Wymóg 15 znaków w tytule jest głupi, bardzo głupi - musiałem dodać jakiś uśmieszek.

Ciemny motyw, byłby miły bo oczy bolą.

Wymóg zmieniony. A shutbox… Da się, można. Może coś z tym zrobimy?

PS. Ciemny motyw możesz sobie ustawić sam w ustawieniach :slight_smile:

2 polubienia

O jezu ciemny motyw, dziękuję za pomoc : D.
Przyszło mi jeszcze do głowy, że brakuje tutaj kategorii “Lifestyle” i “Publicystyka”, przecież to główne tematy podcastu xD

1 polubienie

O ile nie wiem co mogłoby trafiać do lifestyle, to akurat publicystyka podpada pod media, ja się fajnymi tekstami i artykułami jak najbardziej będę tam dzielić

Imo Telegram może zostać jako shoutbox, tutaj jest niepotrzebny kolejny chat.

3 polubienia

Trochę też mam takie wrażenie. To raczej alternatywa dla reddita i facebooka.

1 polubienie

Sorry ale nie mogę zlokalizować ustawień gdzie ciemny motyw mogę ustawić.

Ja np. nie mam telegrama, a nie czuję potrzeby zakładania kolejnego konta, skoro można by było pisać wszystko wygodnie tutaj, gdyby chat był.

Krystian, Twoje będą tutaj: tu.

A dla innych - klikacie w swój avatar, ustawienia, interefejs i tam się przekłada wajchę.

Pomyślimy, jeśli to miejsce będzie żyło tak jak mam nadzieję, to będzie to dobry powód, żeby dodać shoutbox!

1 polubienie

Yay, mam certyfikat forum!

certyfikat

Ale jest do poprawienia, @pawelorzech

Nie wiem o czym mówisz!

Polskie litery z innej czcionki, nieprzetłumaczony format daty

o_O? U mnie jest normalnie.

certyfikat

1 polubienie

Co to jest!? :joy:

Certyfikat ukończenia wprowadzenia do forum. Jak @pawelorzech poprawi błędy to wydrukuję i powieszę w ramkach na ścianie. No i kolejna gwiazdka :sunglasses::star_struck:

5 polubień

Certyfikat ukończenia wprowadzenia do forum. Jak @pawelorzech poprawi błędy to wydrukuję i powieszę w ramkach na ścianie. No i kolejna gwiazdka :sunglasses::star_struck:

Ja to mam nawet dwa certyfikaty - drugi podobny dostaje się za tutorial dla zaawansowanych, ale żal drukować z takimi błędami.

Taki mały błąd jeszcze w wersji desktopowej. Podczas najazdu na liczbę odpowiedzi w sekcji “popularne”, zamiast informacji jak w przypadku ilości wyświetleń pokazuje się ten błąd.

1 polubienie

Pany, jest możliwość włączenia wtyczki do Tapatalk?

2 polubienia