Pomysłów kilka : )

Jak na każdym forum proponuje wrzucenie jakiegoś Shoutboxa na dole lub z boku strony. Takie czaciki to zawsze serce takich stronek no i przede wszystkim łączą społeczność.

Wymóg 15 znaków w tytule jest głupi, bardzo głupi - musiałem dodać jakiś uśmieszek.

Ciemny motyw, byłby miły bo oczy bolą.

Wymóg zmieniony. A shutbox… Da się, można. Może coś z tym zrobimy?

PS. Ciemny motyw możesz sobie ustawić sam w ustawieniach :slight_smile:

2lajki

O jezu ciemny motyw, dziękuję za pomoc : D.
Przyszło mi jeszcze do głowy, że brakuje tutaj kategorii “Lifestyle” i “Publicystyka”, przecież to główne tematy podcastu xD

1lajk

O ile nie wiem co mogłoby trafiać do lifestyle, to akurat publicystyka podpada pod media, ja się fajnymi tekstami i artykułami jak najbardziej będę tam dzielić

Imo Telegram może zostać jako shoutbox, tutaj jest niepotrzebny kolejny chat.

3lajki

Trochę też mam takie wrażenie. To raczej alternatywa dla reddita i facebooka.

1lajk

Sorry ale nie mogę zlokalizować ustawień gdzie ciemny motyw mogę ustawić.

Ja np. nie mam telegrama, a nie czuję potrzeby zakładania kolejnego konta, skoro można by było pisać wszystko wygodnie tutaj, gdyby chat był.

Krystian, Twoje będą tutaj: tu.

A dla innych - klikacie w swój avatar, ustawienia, interefejs i tam się przekłada wajchę.

Pomyślimy, jeśli to miejsce będzie żyło tak jak mam nadzieję, to będzie to dobry powód, żeby dodać shoutbox!

1lajk

Yay, mam certyfikat forum!

certyfikat

Ale jest do poprawienia, @pawelorzech

Nie wiem o czym mówisz!

Polskie litery z innej czcionki, nieprzetłumaczony format daty

o_O? U mnie jest normalnie.

certyfikat

1lajk

Co to jest!? :joy:

Certyfikat ukończenia wprowadzenia do forum. Jak @pawelorzech poprawi błędy to wydrukuję i powieszę w ramkach na ścianie. No i kolejna gwiazdka :sunglasses::star_struck:

4lajki

Certyfikat ukończenia wprowadzenia do forum. Jak @pawelorzech poprawi błędy to wydrukuję i powieszę w ramkach na ścianie. No i kolejna gwiazdka :sunglasses::star_struck:

Ja to mam nawet dwa certyfikaty - drugi podobny dostaje się za tutorial dla zaawansowanych, ale żal drukować z takimi błędami.

Taki mały błąd jeszcze w wersji desktopowej. Podczas najazdu na liczbę odpowiedzi w sekcji “popularne”, zamiast informacji jak w przypadku ilości wyświetleń pokazuje się ten błąd.

1lajk

Pany, jest możliwość włączenia wtyczki do Tapatalk?

2lajki