🗳️ Polityka

Ja tam pójdę głosować na lewicę bo mimo tych populistycznych bzdur nadal mi do nich najbliżej światopoglądowo.

5 polubień

Wszystko pięknie, ale ktoś nadal wierzy w obietnice wyborcze partii w Polsce?

Ktoś. Znakiznaki

“PiS pokazał Polakom że obietnice wyborcze można wprowadzać w życie” :joy::joy::joy:

1 polubienie

W coś jednak musimy uwierzyć. Do następnych wyborów mam zamiar iść i zagłosować na którąś z parti bo inaczej nic się nie zmieni.

kurde jestem jednak za stary na wypowiadanie sie w tym temacie:)

1 polubienie
  • Płaca minimalna w przyszłym roku 2600zł, w 2021 r. ma wynieść 3 tysiące złotych, w 2023 wzrośnie do 4 tysięcy.
  • W roku 2021 ogromna większość emerytów otrzyma drugą trzynastkę, czyli nie jedną trzynastkę, a dwie trzynastki (czyli czternastka).

Festiwal obietnic PiS się kręci… a ja się zastanawiam - kto za to zapłaci?

Inflacja. Galopująca.

2 polubienia

Kierunek Wenezuela ?

1 polubienie

Jak amen w pacierzu…

Tak trochę z innej beczki - o naszej scenie politycznej

Max Kolonko specjalnie uformował #R w wojsko. Kazał nazywać się generałem i bezwarunkowo słuchać rozkazów. Nienawidził, jak robiliśmy coś sami, wszystko miało przejść przez niego. Kazał się o wszystkim informować, nie pozwalał na własne zdanie. To było bardzo sprzeczne z tym, co mówił, bo mówił, że #R to ruch oddolny. A w rzeczywistości tylko on mógł być osobą decyzyjną w #R. Ludziom wpajał w głowę lojalność, kazał być zawsze LOJALNYM, a ktoś, kto nie słuchał rozkazów, bądź myślał samodzielnie był zawsze nielojalnym. Takie osoby się ostentacyjnie „wysyłało w kosmos”.

https://www.wykop.pl/wpis/43704945/witam-wszystkich-jako-ze-bylem-dowodca-najwyzszego/

Graj w nowe PSL PSL zatrudnił kogoś ogarniającego RPG Makera :smiley:

2 polubienia

Obawiam się, że PiS pociągnie jeszcze cztery, a może i osiem lat. A później już władzy nie odda, bo w międzyczasie rozmontują demokrację na coś podobnego w stylu do Białorusi czy Rosji.

2 polubienia

żeby nie tworzyć nowego tematu i nie zaśmiecać - Wrocław już na pewno będzie na liście cełów priorytetowych w razie jakiegoś konfliktu zbrojnego…

Może i nie ten wątek ale na tem prognoz na przyszłość (również w sferze politycznej) polecam serial “Rok za rokiem” dostępny na HBO GO.
Moim zdaniem nakreślony jest tam bardzo realny scenariusz tego co czeka świat w przeciągu najbliższych 15 latach.

Ja bym uciekał póki czas. W Timbuktu baz nie ma na przykład. :wink:

1 polubienie

Roczny koszt stacjonowania w Polsce amerykańskich żołnierzy wyniesie 50 mln dol. Chodzi o 5,5 tys. osób.

No gdzie tam uciekać, z takiego kraju dobrobytu gdzie woźna zarabia lepiej niż nauczyciel? :smiley:

O jak mi się skojarzyło! :smiley: Wadług naukowców z Princeton to właśnie Wrocław jest najbardziej prawdopodobnym miejscem gdzie spadnie pierwsza bomba atomowa, gdyby miała się zacząć wojna tego typu. Zatem news o tym, że będzie tam baza amerykańskich wojsk uwiarygadnia mocno tę symulację. :smiley:

Więcej tu:

A video symulacji tu:

Mogę na chwile tak trochę na poważnie?
To jest klip, który każdy lewak powinien obejrzeć.
To jest to, na co ja narzekam od lat i powód, dla którego ciagle przegrywamy z PiSem, Trumpem, czy BoJo.
To się tyczy nie tylko rasy, ale wszystkiego, co robimy.
Jeśli ktoś ma wolne kilka minut, to bardzo proszę obejrzeć i przemyśleć. A jak ktoś nie ma, to niech znajdzie.
Nawet będę w stanie o tym kulturalnie podyskutować, jeśli ktoś będzie chciał. No, poza 11-12 i 14-15 czasu PL, bo F1, a priorytety trzeba mieć.

Serio ludzie. Obejrzyjcie. Uprzejmie proszę.

5 polubień