🗳️ Polityka

2 polubienia

2 polubienia

No kto by się spodziewał, że w DLR usłyszę takie piękne podsumowanie lewicy

1 polubienie

Krótkie podsumowanie, czy lepiej się sprawdza państwo czy wolny rynek w branżach o strategicznym znaczeniu które nie powinny przynosić zysku.

Jak się komuś nie chce słuchać - komunizm lepszy, bo prywatne firmy dbają tylko o zysk (bo kto by pomyślał)

2 polubienia

Warto ich posłuchać w tym odcinku? Bo w sumie już nudzą, jeden próbuje przemycić, że może jest przemocowcem ale nie gwalcicielem a drugi ma piękną dykcję niczym Grzegorz Braun, ale nic czasami nie mają do powiedzenia.

Chyba ci się podcasty pomyliły, to prowadzi Maciej Okraszewski

Komentarz był do wpisu wcześniej.
Okraszewski <3

1 polubienie

Obiecuje zapisać się do sekty silniczków, jeśli tylko Tusk będzie miał jaja by to zrobić:

2 polubienia

Popieram całkowity zakaz reklamy alkoholu bez względu na moc, ale czy dostępność alkoholu na stacjach benzynowych ma jakiś zauważalny wpływ na ilość alkoholu spożywanego w Polsce, to śmiem wątpić. Bardziej bym uderzył w Biedronki i Lidle sprzedające absurdalnie tanią wódkę czy jakieś Harnasie w 16-to pakach w promocji niż w stacje benzynowe.

2 polubienia

To się chyba właśnie dzieje

THIS +1

Nie do końca to o co pytasz ale trochę danych

3 polubienia

@zefir77 takiego kontrargumentu to i za sto lat bym nie wymyślił

3 polubienia

Nie wiem co powiedzieć :grin:.

“Amen”

https://x.com/romekcz/status/1782141717380018231?s=46&t=8AaTU5f10ClnuiRUiYyXQw

Ktoś, coś? :worried:

Po co glosowac na Razem? Nawet jak sa w zwycieskim obozie to sie obrazaja i i ida do opozycji.

To juz lepiej na konfederacje glosowac, po ostatnim DLR gdzie dyskutuja z Bosakiem musze przyznac, ze mnie przekonal :slight_smile:

dobrze sie przygotował i jest mega elastycznym typem w wypowiedziach i bardzo dobrze potrafi lawirować i odpowiadać na pytanie nie odpowiadając na pytanie - prawdziwy polityk:)

4 polubienia

1 polubienie

https://x.com/lachmannanna/status/1784187961766015226?s=46

Jestem z siebie taki dumny, że plułem na niego, zanim było to modne.

Ja panu Robertowi z tej okazji, życzę tylko 500 ch*jów w dupie przez najbliższe pięć lat. Tylko 500, więc luz.

4 polubienia

Witaj w klubie :smiley:

Ha, a jak mówiłem żonie, że trąci tratwą ratunkową pisiorow to mi nie wierzyła

2 polubienia