🗳️ Polityka

NJEEEEE NJEEEEEE, tylko wyborcy PO z wielkich miast mogo głosowaaaać, njeeeeee
Musimy odsunąć PiS od władzyyyy…

:wink:

2 polubienia

2 polubienia

We need to go deeper

2 polubienia

Gdyby jeszcze był ktoś od nich lepszy… niestety, nie widzę na naszej scenie politycznej nikogo, kto by miał realne szanse i jakieś pomysły. Bo program wyborczy oparty na jednym punkcie brzmiącym “byle nie PiS” nie zachęca mnie do głosowania.

Nie głosuj. PiS podziękuje :smiley:

Ależ pan @Tadek - gdybyś był na telegramie, to byś wiedział, że jako emigrant będę głosował na jedyną prawdziwą lewicę, czyli PiS.

xD

Tyś widzioł

1 polubienie

1 polubienie

Czy w Polsce tez są organizacje namawiające młodych do głosowania, które można wspomóc szeklem?

W Polsce są tylko organizacje katolickie.

2 polubienia

4 polubienia

3 polubienia
2 polubienia

Dobranoc

6 polubień

Nie jest dobrze z policją, jeśli muszą koks kraść…

Jeśli ktoś uważa, że powinno być to w gorzkich (zastanawiałem się nad tym), to proszę o przeniesienie :slight_smile:

1 polubienie
2 polubienia

Policja w naszym kraju nigdy nie miła lekko. Zawsze byli pod kreską a takie zachowania nie poprawia tego wizerunku.
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że MSWiA któremu podlega policja niewiele robi aby “jakość” policjantów była jak najwyższa. Liczą się tylko tabelki w Excelu i wskaźniki ukompletowania.
Oczywiście policjantów na pewno wyleją ale to nie rozwiązuje problemu. Praca jest niewdzięczna, zarobki takie sobie, ryzyko, że jakiś dres/patol/ćpun cię pobije wysokie a jak się okazuje nieraz i nie dwa prawo stoi nie potem stronie co trzeba chroniąc napastnika a nie funkcjonariusza.

PS: polecam mocno obejrzeć sobie kilka flimów Sierżanta Bagiety na YT.

Ho ho ho

Właśnie dostałem maila z banku

Ruscy w Pradze dostaną piany na pyskach.

2 polubienia

troche pozno

1 polubienie

To jest, jak rozumiem, zatykanie ostatnich dziur; swiftem się nie dało od początku sankcji

Ale biorąc pod uwagę ilu jest ruskich w Pradze to będzie z tego afera.

2 polubienia