🗳️ Polityka

ja pamietam jak leciałem do mex i kacapom w waw powiedzieli ze sory nigdzie nie polecą i maja 90 dni na opuszczenie pl. to dopiero była zadyma na lotnisku

4 polubienia

Za każdym razem jak idę do biura to zastanawiam się kiedy Sberbank, mający oddział w tym samym budynku, zamknie swoje podwoje. W lutym i marcu rok temu, do wszystkich Sberbanków stały kolejki - ludzie wypłacali pieniądze i zamykali konta.

2 polubienia

Daniel Obajtek był zarejestrowany jako współpracownik Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Beata Z., która przed laty miała być jego oficerką prowadzącą, ma dziś pracować w… Orlenie.

W 2017 roku kobieta sama odeszła ze służby. W 2018 roku przeszła do Orlenu, gdzie zajmuje się bezpieczeństwem infrastruktury jako kierowniczka spółki córki - Orlen Ochrona.

W latach 2009-2014 Daniel Obajtek był zarejestrowany jako konsultant lub osobowe źródło informacji (OZI) Delegatury ABW w Krakowie

Ktoś zdziwiony?

1 polubienie

Ziobro zaskoczenia.

5 polubień

Ja bym był głęboko zaniepokojony gdyby coś takiego się nie stało.
Dla mnie hitem ostatnich dni jest jednak “Lex kaczyński” czyli zmiana w kodeksie postępowania cywilnego, która pozwala uniknąć wysokich opłat za “medialne przeprosiny”. Krótko:

  • kaczy powiedział, że Sikorski dopuścił się zdrady dyplomatycznej przy okazji katastrofy smoleńskiej,
  • Sikorski poszedł do sądu,
  • Sąd powiedział, że kaczy musi przeprosić w Mediach - przewidywany koszt to 700k PLN,
  • Sejm wymyślił, że jeśli przegrywający sprawę nie zamieści w mediach takich przeprosin to płaci 15 k PLN.

No i co teraz zrobi kaczy? Chyba nie tak trudno się domyślić.

Nie no, pisanie nowych ustaw zmieniających prawo wstecz, albo zastępujących sądy jest najfajniesze.

Lex-kaczy to tylko najnowszy przykład.
Bezkarność+ za wybory kopertowe, czyli uznajemy, że ludzie którzy złamali prawo nie złamali prawa. A ci którzy zostali już skazani będą mieli zatarte wyroki. No qrwa piękne.
Lex-orlen-lotos czyli stwierdzenie, że nawet jak zarząd spółki dał ciała i sprzedał za bezcen część majątku, to przecież nic się nie stało, bo o co chodzi?

Taaaaa… strach to przyjdzie dopiero jak dowiemy się z wiadomości, że wolno zabijać ale tylko niektórym i tylko 2 dni w tygodniu.
I oczywiście zadziała to wstecz.

1 polubienie

The purge !! :smiley:

1 polubienie

5 polubień

obraz

https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=2628

klikamy tutaj:

obraz

2 polubienia

W państwie rządzonym przez konfederacje zbiórka publiczna by byka jędrnym sposobem na leczenie. Więc hipokryzja sięgnęła zenitu.

Edit:
Przepraszam kto jak głosował sprawdziłem później. Ja pierdo***. To ten fajny ogarnięty i mądry koleś który może średnio światopoglądowo ale mądry ekonomicznie. Przecież to jest zwykła manipulacja. Nawet jak ZUS ostatnio wyliczał kierując sie obliczeniami z dupy to nie byka to taka hipokryzja.

Za MLH

A w ogóle

MERYTORYCZNA OPOZYCJA

1 polubienie

W mojej ocenie sytuacji to też nic nie zmienia.
… i konfederację.

1 polubienie

2 polubienia

Konfederacja w tych głosowaniach odwaliła klasycznego Maka:

4 polubienia

Byli za, a nawet przeciw, cytując klasyka :smiley:

2 polubienia

1 polubienie

Mieszkając w Gdańsku mogę tylko przyklasnąć. Główne miasto jest już głównie pod wynajem, wyspa spichrzów powinna zostać przemianowana na wyspę booking.com, na przymorzu gdzie jest cała infrastruktura tez głównie już idzie pod wynajem. A metr za obwodnicą 10 tysi.
I w dupie mam ze to prywatna własność. Mieszkanie ma być do mieszkania. Nie ma nic gorszego niż wynajem krótkoterminowy w bloku.

Top kek

Jak widać Konfederacja może być jednocześnie i za i przeciw: