Polecajki sprzętowe

Mam!
https://allegro.pl/oferta/spinfit-cp360-s-ss-profesjonalne-nakladki-2-pary-8184054028

Potrzebuję kupić głośniki do komputera do domowego biura. Wydawało mi się, że te w monitorze całkowicie mi wystarczą, bo większość czasu i tak spędzam w słuchawkach, ale od czasu do czasu muszę coś obejrzeć bez słuchawek i wtedy, po zdjęciu Bose 700, ten dźwięk po prostu boli.

Wymagania:

  • Nieduże
  • Dobrze grające
  • Nie zabijające ceną (do 500 zł najchętniej)
  • Nieduże
  • Żeby nie świeciły jak choinka
  • Najchętniej podłączenie po USB (kontrola głośności z Windows)
  • Nieduże
  • Nieduże
  • Najlepiej jakby były małe.

Patrzyłem na Logitech Z407, tylko gdzie ja ten subwoofer wdupię to nie wiem.

Creative T20 albo T40?

1 polubienie

obojętnie gdzie znajdziesz miejsce:)

Czyli mówisz że warto?

od ponad 10 lat mam Z906 i chyba do kompa nie ma nic lepszego jak potrzebujesz coś słabszego to 407 wystarczy:)

1 polubienie

Hej, polecicie jakiś monitor 27 cali 4k na usb-c, bo już trochę zmęczyło 32 cale przy maku mini, myślałem o Dell P2723QE.

nie na usb-c ale display port i hdmi2 chyba przejściówki są. LG działa idealnie u mnie z PC - bonus odświeżanie 144hz.

1 polubienie

Liczę na trochę niższa cenę i jak dla mnie trochę zbyt gamingowy klimat, ale natknąłem się przy okazji na https://www.lg.com/pl/monitory/lg-27un880-b i wyglada obiecująco

1 polubienie

Posiadam i polecam, zwłaszcza w tej kwocie. Posiadam 2 sztuki.

2 polubienia

60hz bleh:(

Tylko na co komu więcej jak cały dzień ktoś siedzi w w celu czy innym klepaniu kodu?

Mnie korci LG DualUp. Na górze poczta/teamsy, na dole excel/przeglądarka i można pracować. :wink:

wygląda fajnie ale niestety to jest tylko 2x 2K.

Dokładnie, dlatego ja bym chciał kupić jakoś sam uchwyt ale nie wygląda by się dało :frowning:

1 polubienie

Tylko czy do pracy biurowej potrzebuje coś więcej niż 2K? Choć z drugiej strony nowy monitor będzie kupowany pod nowego MBP.

Tak.

2 polubienia

To w takim razie cały na biało wjeżdża Samsung M7. Ale to jest mój typ na teraz, w przyszłym roku może w tym budżecie cenowym być coś innego.

Moim zdaniem właśnie do pracy biurowej jest 4/5k. Ja miałem bardzo duże problemy ze wzrokiem pracując z mail, dokumentami. Pod wieczór łzawienie patrząc w monitor. Odkąd mam iMac 5k jest ZNACZNIE lepiej. Właśnie ten kontrast i ostrość jest nie do przecenienia jak się wpatrujesz w literki.
Ofc dodatkowym bonusem jest kalibracja kolorystyczna prosto z fabryki (wiem ze są różne zdania ale do moich zastosowań jest super!).
Mam 2 monitor 2k i to jest najbardziej paląca kwestia do zmiany w moim setupie.
Jak stoją obok siebie to wręcz boli.

2 polubienia

jak posiedzisz pol dnia przy 60hz a później drugie pol dnia przy 144 to zobaczysz różnice w umęczeniu oczu. druga sprawa przy 144hz obraz wydaje sie/wygląda mega stabilny - wygląda jak obrazek a nie coś ruchomego.
nawet jakby tylko siedział word/excel/przeglądarka to nie wyobrażam sobie cofki do 60hz