Polecajki sprzętowe

potrzebuje czegoś co wetknę do prądu a z drugiej strony wyjdzie usb z w miarę szybkim ładowaniem. Fajnie jak by było tanie i nie wybuchło ani się nie spaliło.

Kostki Blitzwolf polecam bardzo, tak samo zresztą jak ich kable. Ich kostki mają od 1 do chyba aż 4 wyjść.
Pepper poleca też ugreen i baseus, ale ja nie korzystałem.

1 polubienie

U mnie sprawdza się taka, mam je dwie:

obraz

1 polubienie

Ja od ponad roku korzystam z Aukey PA-T1. Posiada 5 usb, w tym jedno Quick charge 2.0 :grin:

1 polubienie

Szukałem odpowiedniego tematu.
Gitara elektryczna na prezent dla 40 latka amatora, który grał w liceum dla siebie bez zespołu. Co polecacie? Budżet myślę od 800 do 1500 zł

Squier Affinity Stratocaster jako wiosło do plumkania na kanapie będzie spokojnie wystarczające i w budżecie. Wzmacniacz ma?

2 polubienia

Ma piecyk , bo wcześniej miał gitarę Tracer , ale coś nie może jej naprawić, dlatego chcę mu niespodziankę zrobić.

Yamaha Pacifica?

3 polubienia

Jakie głośniki na biurko? Z Bluetooth, raczej 2.0, do plumkania w trakcie pracy, nie zajmujące dużo miejsca, tak do 500 zł.

Jeżeli nie musi być przenosiny to Homepod mini, a tak to może jakiś boom.

1 polubienie

On/one grać będzie TYLKO na biurku. Mini w sumie to dobry trop.

1 polubienie

No to mini się spisze do tego idealnie, w prze grają jeszcze przyjemniej, ale jeden tez gra spoko.

2 polubienia

Albo Google Nest Audio. Zależy w którym ekosystemie siedzisz. Polecam gorąco.

Podpowiem, że dwa można mieć z tink.de za 149 ojro + koszt przesyłki Mailboxde

Dwa grają w stereo

3 polubienia

Siedzę na dwóch systemach - Mac OS i Win10. :wink: Choć mobilnie japko.

Tylko ważne jest do czego Ty te głośniki chcesz, bo HomePod nie będzie Ci odtwarzał wszystkich dźwięków, a jedynie muzykę i filmy z komputera. Można kombinować z 3rd party apps, ale to średnio działa.
Wiec generalnie jeśli chcesz „głośniki do komputera” to HomePod się nie nadaje.

1 polubienie

Poszukaj wśród Microlab/Edifier. Są takie co mają i BT i muzykę po kablu jack z komputera.

1 polubienie

Hej dziewczyny i chłopaki

Jest dobra promka na super ładowarkę. I wysyłka z PL

https://hejdom.pl/blog/28-smart-rozwiazania/535-ladowarka-anker-nano-powerport-iii-nano-20w-iphone-apple-samsung.html

Ja sobie właśnie kupiłem.

6 polubień

Może zasłużę na złotą łopatę za odkop wątku ale za Chiny ludowe nie mogę sobie przypomnieć…… tu na forum jakiś czas temu były polecane gumki do słuchawek dokanałowych. Sam nawet je sobie kupiłem. Są świetne ale nie mogę ich nigdzie w swoich mailach znaleźć. Jak one się nazywają? Pamietam, ze były w różowym opakowaniu.
Ktoś coś?

Może to było Comply ?

Były, I nie były to comply. I też nie mogę tego znaleźć. Szukałem z miesiąc temu.