Podcasty w Spotify / Podcasty za paywallem

Teraz się zastanawiam, czy na złość mamie nie odmrozić sobie uszu i nie uderzyć do Apple o zwrot kasy. Tylko wtedy stracę bezreklamowe feedy do tego, co się ostalo.
Decisions decisions.

zawsze można zassać wszystkie pliki i odsłuchać jak będziesz miał czas :onion:

No nie no, jeszcze jakieś podcasty wychodzą na bieżąco. Ciekawe tylko jak długo.

Teraz już bez chwili zastanowienia pożegnam się z Wondery. To był miły rok, ale na roku się skończy. Btw od czasu Bunga bunga chyba nie było aż tak dobrego jednosezonowego podcastu, czy coś przeoczyłem?

Ja powiem szczerze, że mnie Bunga Bunga aż tak nie porwało.
Against the Odds jest dość dobre, tylko tam „sezon” ma 3-4 odcinki. Nowy sezon Dr Death był niezły. Teraz wyszły Manslaughter i Spy Affair i jeszcze się za nie nie zabrałem ale brzmią sensownie.
No i jest Catfish, który jest moim guilty pleasure.
Z drugiej strony The Apology Line było tragiczne.
Ogólnie to true crime od Wondery jest dalej na wysokim poziomie, tylko pytanie jak długo będę mógł słuchać w Overcaście.

Do No Harm było fenomenalne.
Dying for Sex tez.
Oba wyszły po Bunga Bunga.

The Trial of the Chicago 7 tez dobre, ale jeśli ktoś widział film, to bez sensu słuchać.

1 polubienie

Ej dobra. Nikoś, żyjemy k***a.
Póki co.

1 polubienie

I to by było na tyle :frowning:

1 polubienie

Nope

Call Her Daddy nowym Spotify Exclusive

Cały czas myślałem, że to niszowy podcast, więc trochę się myliem. Do tego widzę, że już prawie 3 lata zleciały. Ciekaw jestem miny Sofii, czytającej o tym dealu i czy skoro się tak przyczyniła do powstania tego podcastu, to czy jej też coś musieli odpalić.

Nic jej nie musieli odpalić, bo ona nie miała żadnych praw do niczego. Była pracownikiem i tyle. Ja CHD już dawno temu przestalem słuchać, jeszcze przed cała dramą.
Chyba się tematy wyczerpały, bo i CHD, i nowy podcast Sofii to jest taki dramat, że matko boska. Słodkie idiotki - słuchać się nie da. Wiec nawet mi nie żal tego Spoti.

Najbardziej ma tym dealu to po kieszeni dostał Portnoy, bo nie dość, ze dał Alex mega podwyżkę, to jeszcze oddał jej prawa to tytułu.
Ale i tak wycisnął z tego tyle kasy, ile się dało i nara.

1 polubienie

Też przestałem słuchać jeszcze przed dramą, nie licząc pojedynczych odcinków. Miałem zamiar kiedyś nadrobić, chociażby żeby wiedzieć czemu duet się rozpadł, ale w takim razie chyba poświęcę ten czas na coś innego.

1 polubienie

Proszę, nie musisz nadrabiać:

To jest wersja Alex i Dave’a i wydaje mi się, ze jest jako tako prawdziwa, bo Sofia swojej jakoś drastycznie od tej odbiegającej chyba nie przedstawiła, poza czymś w stylu „prawnik powiedział mi, że lepiej się nie wypowiadaćl

1 polubienie
2 polubienia

Nie jest to dobra informacja. Podcasty w Apple są dostępne dla wszystkich czytników, a Spotify to zamknięta platforma

6 polubień

To chyba już nie zdążę przesłuchać :frowning:

Ma ktoś jakieś narzędzie, żeby pobrać odcinki z rss do plików mp3?

1 polubienie

RSS to tylko xml, w jakim formacie są odcinki?