Podcasty w Spotify / Podcasty za paywallem

Ok, sprawy zaczynają się coraz bardziej eskalować. Pytanie brzmi jak będzie wyglądała applowa taktyka odnośnie blokowania treści, jeśli deal dojdzie do skutku.

2 polubienia

Wolałbym, żeby ich nikt nie ruszał, ale z dwojga złego to lepiej Apple, niż Spotify. A wondery i tak płace, wiec będę płacił Apple najwyżej.
Na plus to to, ze będą mieli ekstra kasę na produkcje, na minus to jeśli zrobią się jakieś exclusive’y.
Nie sadze, żeby Apple jakiś ingerowało im w twórczość. Wondery nie ma u siebie nikogo pokroju Alexa Jonesa. Mogą pojawić się nowe podcasty, ale watpie, żeby nastąpiły jakieś krzywdzące zmiany.

4 polubienia

Z tym zgodzić się nie mogę. Jeżeli zaczną się exclusivy na konkretną platformę to będzie to najgorszy scenariusz jaki można sobie wyobrazić. Jakie masz argumenty że Apple lepsze od Spotify? Abstrahując od argumentów emocjonalnych, mimo wszystko Spotify jest multiplatformowe i jakby nie patrzeć może być darmowe.

5 polubień

Apple nigdy nie zrobiło nic krzywdzącego podcasty. Spotify robi to non stop odkąd wzięli się za branżę.
I nie wierzyłbym tez w to, że Spoti długo pozostanie darmowe. Poczekaj aż zbudują solidniejszy katalog.

6 polubień

Ekhm Ekhm

https://spotifeed.timdorr.com/

3 polubienia

2 polubienia

Najlepiej! Bo wyszedł jakiś nowy podcast o F1 Spotify exclusive i było mi smutno, że nie mogę słuchać.
Dzięki!

Feed kończy się na ostatnim dniu października. Na reddicie jest info z PocketCasts, że zablokowali dodawanie tych feedów. Jak ktoś używa PC może użyć serwisu rssmix.com i stworzyć własny RSS → dodajemy link do feedu ze spotifeed, dodajemy go ponownie (rssmix wymaga minimum dwóch linków) ale usuwamy z niego ostatni znak, żeby nie działał. Dostajemy własny feed z rssmix ale bez okładki.

2 polubienia

W Overcascie jest wsio :orange_heart:

1 polubienie

Ile to ma odcinków? Bo pewnie mniej niż 50 :wink: dodałem LPOTL do Overcasta i jest 50, pewnie tylko tyle obsługuje to narzędzie.

1 polubienie

Równo 50 w katalogu.

1 polubienie

Najlepszym bonusem w ATP jest tzw. bootleg feed dostępny od razu po nagraniu na żywo, który czasem ma lepsze smaczki niż wszelkie extra contenty w innych dodatkowo płatnych podcastach. Zajrzałem do tego wątku trochę od czapy szukając trochę czego innego i trochę mnie zdziwiła ta gównoburza na ATP.

Podziel się RSS linkiem :smiley:

https://spotifeed.timdorr.com/6DwhBAyaqFHTXSrEzaEYVx

2 polubienia

Czy ja wiem, czy gownoburza. Po prostu wydaje mi się, ze nie dostaje w zamian wiele wartości, zwłaszcza ze i tak dość często zdarza mi się słuchac na żywo, wiec ten bootleg nie jest mi potrzebny.
Patrzę na to głównie przez pryzmat innych podcastów i tego co dostajemy gdzie indziej w zamian i wtedy ATP wypada trochę słabo.

1 polubienie

Żegnaj Wondery, miło było ale ja jednak na pana Bezosa mam zbyt dużą alergię.

5 polubień

Jest mi bardzo smutno, ale jest ładnie napisane, że nie będzie exclusive’ów, wiec uff.
No i do tego widzę taki bonus, że może w Prime będzie bez reklam, to zawsze $35 w kieszeni. Trzeba szukać pozytywów.

4 polubienia

Szkoda, że nie w Audible.

Gówno prawda. A mi się dosłownie miesiąc temu odnowiła roczna subskrypcja W+ :triumph:

1 polubienie

Nice.