Podcasty w Spotify / Podcasty za paywallem

Ja robię tak:

  1. Otwieram rssa w przeglądarce
  2. Robię ctrl+f i wpisuję .mp3
  3. Znajduje mi URL z mp3 i go sobie wklejam do paska przeglądarki :smiley:

Ps. Trzeba uważać, bo czasem możesz probrać starszy odcinek.
Pps. Zrobiłem taki fajny kodzik dla @pawelorzech by ze strony pewnego podcastu dało się pobrać wyświetlany odcinek - jak go doda to choć w naszym grajdołku będzie łatwiej :smiley:

A nie można po prostu rss dodać do overcast??

To już wiem co będę słuchał w październiku. :slight_smile:

I pobrać na zapas cały katalog podcastu? Chciałem to zgrać do mp3 bo nie zdążę przesłuchać przed Listopadem.

@Ptyskju sposób dobry ale nie dla 100 odc :wink:

do PC można!

Jeśli to jest tylko 100 odcinków to czemu nie?

Wciąż, nie o to mi chodziło. Jeden podcast będzie miał 100 odcinków a inny 700. Chciałem “zarchiwizować” część podcastów.

No to chyba tylko jakiś multi-downloader.
Albo skrypt parsujący RSS :smiley:

1 polubienie

Można jakimś prehistorycznym klientem podcastów na desktopa - np. gPodderem.

2 polubienia

To co tworzymy heavyweightową rodzinkę w Spotify? :wink:

Nie, ja w Spotify nie będę słuchał. Raczej chciałbym aktualne odcinki zgrać sobie. Spróbuje różnych opcji

1 polubienie

To podeślij potem linka :smiley:

No w końcu!

2 polubienia

Czy to temat do podcastu? @6ghost9 @pawelorzech @AndrzejKotarski

Mam subskrypcję Slate Plus. Dostałem maila, że treści zza paywall będą dostępne w Spotify po połączeniu mojego konta Slate.

Zwróćcie uwagę na adres “content access Spotify”

Tag “PŁATNY”:

2 polubienia

Może zmienimy nazwę tematu na coś w stylu - Podcasty a paywall?

Newonce wchodzi za paywall z treściami:

2 polubienia

There you go.

Słucham stamtąd tylko “Dwie dupy o dupie podcast” i osobiście uważam, że zamknięcie tego akurat za paywallem jest sprawą co najmniej problematyczną. Z jednej strony zajebiście jeżeli autorki miałyby na tym zarobić sosiwo. Z drugiej strony, według mnie, ograniczy to dostęp sporej ilości osób do kontentu który robi dużo dobrego w kwestii edukacji społeczeństwa w temacie pracy seksualnej.

Więc takie mieszane uczucia. Ja raczej nie zapłacę bo nic poza tym tam nie słucham, a moje limity czasowe na nowe podcasty ostatnio się kurczą. Może gdybym słuchał dwóch, trzech.

2 polubienia

Z tym podkastem akurat spoko im się udało pogodzić kwestie hajsiwa i edukacji. Rozmowy z gośćmi i gościniami za paywallem, a standardowy content otwarty.

Zawsze można zrobić cebulkę i wziąć okres próbny, żeby wysłuchać całego sezonu, albo nadrobić backlog.

2 polubienia

Jak tak to spoczi.

1 polubienie

Słuchanie podcastów na Spoti to dokładnie cegiełki do tworzenia monopolu. Ale też trudno mieć pretensje do “normików”, jeśli ich pierwszy kontakt z tym medium był właśnie przez Spoti…

4 polubienia