PlayStation 5

Persone 5 to jak już grać to w wersję Royal. Dużo przyjemniejsza rozgrywka. Aczkolwiek jest to jedna z nielicznych gier w które włożyłem 180h! - a to w końcu single player.

1 polubienie

No i dotarla. Fajnie ze sie weekend zaczyna to nie bedzie mnie kusilo w czasie pracy podejsc :rofl:

7 polubień

No dobra. Pytanie totalnie z czapki. Swierzy jestem wiec wybaczcie. Czym sie rozni PS Plus od PS Now?
Bo jak patrze na cene roczna to dla mnie niczym. Oba pakiety tak samo.

Ps now to chyba coś w stylu gamepasa. Masz jakąś bibliotekę gier która możesz sobie ograć. Czasem jakieś dochodzą, czasem jakieś znikają.

PS Plus to abo który daje ci dostęp do gry on line, kilku gier do pobrania w każdym miesiacu i jakichś dodatkowych rabatów (jak coś jest przecenione w sklepie playstation to z plusem może być przecenione jeszcze bardziej.)

1 polubienie

Online nie gram. I raczej grac nie bede bo czas jest skromny
Dzieki.

PS Now to usługa streamingowa jak Stadia.

1 polubienie

Playstation Now w UK za £24.99
https://store.playstation.com/en-gb/product/IP9102-NPIA90011_01-PSNOWSUB12MDIS50/

£22.85 z prepaid card

EDIT: Kupione za

£22.85

1 polubienie

O kurcze. Jaka fajna niespodziewajka. A ja juz kupilem gry :grin: do ogrania wczesniej.

Czyli to nie tak jak w Xboxowym ultimate sciagasz gre, instalujesz i grasz. To PS Now jest wszystko przez siec, tak?

To jest dokladnie to samo co gamepass.

EDIT

faktycznie, niektóre tytuły można streamowac.

Wlasnie ściągam 90GB RDR2.

1 polubienie

No i wlasnie o ta gre mi sie rochodzilo :slight_smile:
Pewnie cos jeszcze ale ta byla na glownym celowniku.

Radzę sie decydować bo wylatuje jakoś na początku Listopada.

1 polubienie

Juz zakupione PSNow. Za ta kase na rok to by bylo szkoda nie wziasc.

1 polubienie

Jak dla mnie to jestem zawiedziony i cala prezentacja tak ogolnie. I grami. Ale to pewnie dlatego ze zadna nie jest w moim stylu tak naprawde.

No czterech liter nie urywa, ale wrzuciłem bo może ktoś nie widział i mu coś podejdzie.

Grand Theft Auto III: The Definitive Edition dostępne w PlayStation Now!

5 polubień

Podobują mi się niestety

2 polubienia

CHODŹCIE DO NAZ, MAMY KOLORKI

Playstation #ForThePayers

1 polubienie