PlayStation 5

To jakbys byl jeszcze raz i zobaczyl Digitala. To dawaj znac. jakos sie dogadamy :grin:

W Irlandii w sumie przestałem śledzić jak dorwałem swoją w lutym. Polecam śledzenie Twittera. Ten podrzucony wyżej może się sprawdzić. Ja śledziłem konto z dropami IRL only i szybko to zaskutkowało zakupem konsoli.

Miesiąc temu byłem w północnej i w Game widziałem jak kobieta odbierała dwie ps5 dla nastoletnich bliźniaków, którzy tam z nią byli, więc sprzęty są. Trzeba tylko trochę szczęścia.

No wlasnie z tym szczesciem to ja jestem na bakier jakos.

Zdecydowanie twitter. I ustawione powiadomienia na to konto. Przed tym to ze dwa miesiące dowiadywałem się o dropach jak już były wyprzedane. Dałem follow na Twitterze i pierwszy hint po tym, dwa dni później “za godzinę gamestop będzie odpalał sprzedaż na stronie” zapewnił mi konsolę.

1 polubienie

Dzieki wszystkim ktorzy polecili mi Twittera. Dzieki temu bylem na bierzaco i dzisiaj rzucili w dwoch miejscach. John Lewis - juz mialem w koszyku ale jak kliknalem “pay” to mi system powiedzial ze juz nie dostepna. Za to wysmarowalem im komplaina bo kurde w sklepie tez ci wyciagaja z kosza?

Nieistotne bede sie z nimi boksowal dla zasady.

Kilka godzin pozniej rzucili w very.co.uk. czekalem w poczekalni godzine. Ale sie udalo:
Thanks for shopping with Very,
here’s your order confirmation
1 Digital Console with optional extras QMJQE1D**

Nie chcialem kontrolera dodatkowego, ale no coz. bede mial.

8 polubień

No i elegancko. Enjoy

Oj tam oj tam. Dokupisz ładowarkę i będziesz podmieniał. Ja mam trzy a sam gram :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Odkąd mam ładowarkę, ten stand na pady, to drugi pełni rolę wypełniacza przestrzeni… :wink:

Dobra. Mam pytanie z cyklu “jestem tu nowy”. Nigdy nie mialem PS, zawsze X’y. Swoja droga teraz tez mam XSX i sie go nie pozbede. Mam ultimate pass i szczerze mowiac nie mam ochoty wrzucac kasy na cos podobnego u Sony.
Da sie swobodnie PS’a uzywac bez zadnych dodatkowych PSN, plus i tego typu cudow?
Moim golem obecnie jest kupic te tytuly jakich nie ma na X’a. Ograc. I poczekac na kilka nastepnych ktore beda tylko na PSa.
Tak, wiem. Sa tansze hobby niz kupowanie PS5 dla paru tytulow :grin: Ale moglem to zrobic wiec dlaczego nie?

3 polubienia

Jak najbardziej można. Natomiast kupując PS5, dostajesz PS Collection,czyli 20 gier z czego połowa to najlepsze exy Sony z poprzedniej generacji. Dostęp masz do niej tylko posiadając aktywne PS Plus. Także masz wybór: kupować gierki pojedynczo albo opłacić plusa tla PS Collection.

1 polubienie

Generalnie Plus u mnie to £7 miesiecznie, £20 na 3 miesiace lub £50 na rok. W ciagu roku na pewno ogram wszystko co chce. Zakup tych gier co mnie interesuja to kwestia £15 za sztuke. Ale mam na wlasnosc. Z tym ze, czy ja naprawde wroce kiedys jak juz ogram? Wiem, na to pytanie tylko ja moge znac odpowiedz. Do Tomb Raider wracam czasami. Jak bedzie z tymi na PS? Nie wiem.
Na pierwszy ogien chce Horizon Zero Dawn i God of War. Wiec to kwestia £30.
Naprawde mam zagwozdke. Cos jeszcze ciekawego jest w tej 20 z plusa?

  • Bloodborne
  • Days Gone
  • Detroit: Become Human
  • God of War
  • Infamous Second Son
  • Ratchet and Clank
  • The Last Guardian
  • The Last of Us Remastered
  • Until Dawn
  • Uncharted 4: A Thief’s End
  • Batman: Arkham Knight
  • Battlefield 1
  • Call of Duty: Black Ops III – Zombies Chronicles Edition
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  • Fallout 4
  • Final Fantasy XV Royal Edition
  • Monster Hunter: World
  • Mortal Kombat X
  • Persona 5
  • Resident Evil 7 biohazard

Oznaczyłem te moim zdaniem najciekawsze

2 polubienia

TLOU, Uncharted 4, God of War, Detroit: Become Human z exow. Nie sprawdzałem Last Guardian i Until Dawn. Days Gone mi nie podeszło - open world jakich setki. Myślałem, że Ratchet 2016 też tam jest, ale jednak zgarnalem go, jak Sony rozdawało za darmo.
Z multiplatformowych to już musisz zobaczyć w co grałeś
Edit. Ratchet jednak jest na tej liście i bardzo go polecam.

1 polubienie

Horizon widze nie ma. I tak bede musial kupic. Moze potestuje tak ze 3 miesiace.
Dzieki za wskazowki.

Nie wiem gdzie to wkleić więc wkleję tu bo God of War to exclusive totalny na PS.
Człowiek odpala steama i oto co widzi…

To tak jak i Horizon.

Spokojnie kupisz za £40, moze na BF bedzie jeszcze taniej.

Horizon tez jest na PC. Ale mimo tego ze mam PCta bebechami do grania. RTX, i7 i takie tam. To powiem szczerze ze przed komputerem juz od roku nie mam ochoty siadac. I nie dlatego ze nie lubie na PC grac. Ale dlatego ze od pierwszego lockdown pracuje z domu. A ze biuro ktore wczesniej roblo za man-cave jest teraz moim miejscem pracy codziennie. I jak skoncze, to nie mam tam ochoty wracac wieczorem.

Co kupie za £40? Horizon jest w tej chwili za $15 w sklepie Sony? I przepraszam za ignorancje, a co to BF?

1 polubienie

Mialem na mysli PlayStation Plus.

Black Friday :sunglasses:

1 polubienie

Dokładnie, nie kupuj ps plus przez PlayStation tylko jakieś klucze gdzie indziej. Polecam na hotukdeals sprwwdsac albo ustawić alert

1 polubienie

Koledzy jak już macie wszyscy :wink: PS5 to może macie na zabyciu jakieś dualshocki