PlayStation 5

Insomniac Games. Na 95% będzie przynajmniej bardzo dobrze. Ja nie jestem fanem uniwersum, a zacieram ręce.

O tak, to warto zaznaczyć że to ci sami co zrobili nowego Spidermana który IMHO jest doskonały.

2 polubienia

Wjechał całkiem spory update

No i w końcu można zamontować dysk M.2

1 polubienie

Teraz czekam na pierwsze testy różnych dysków, żeby się dowiedzieć czy an pewno potrzebny jest taki w cenie konsoli, żeby to wszystko śmigało.

Chyba najbardziej mnie cieszy na dzień dzisiejszy update apki remote play. Dłuuuugo trzeba było czekać, żeby pozwolili grać na sieci komórkowej. Do tej pory musiałem robić fikolki z tetheringiem, żeby urządzenie myślało, że jest na wifi.

1 polubienie

No i teraz mógłbym rozważyć zakup oficjalnych słuchawek. Ładnie by mi się to z resztą zestawu komponowało

Do obeznanych w temacie. Zdobycie PS5 w UK graniczy nadal z cudem. Co sie pojawi to nawet nie zdaze wejsc na strone sprzedawcy a juz nie ma.
Jak jest z dostepnoscia w Polsce albo Irlandii? Taki sam dramat?

Śledź wątek i wpadnie :slight_smile:

Szkoda, ze nie pisałeś wcześniej bo mnie udało się zamówić dwie sztuki na dwóch różnych stronach, jedna odesłałem do sprzedawcy :frowning:

To dotyczy się tylko Polski ?

Tak, PL only

Dzieki. Mowiac szczerze zakup w PL to jest ostatnia mozliwosc jaka mi przychodzi do glowy.
Nie bardzo mam rodzine w Polsce. Po 16 latach znajomi tez sie jakos wykruszyli. Takie zycie…

A z tym porabanym Brexitem to chyba bym musial po to pojechac.
Ale dzieki serdeczne. Jak juz bede na tyle zdesperowany zeby ten ruch wykonac to zaczne polowac.

O kurcze … To mnie dobiles :pensive:
Ja chce digitala i poluje od miesiecy. Nigdy mi sie nie udalo.

Sprobuj tej strony:

Są jeszcze grupy na telegramie, ja właśnie tak kupiłem konsole.

Sledze ta strone. Mam telegrama nawet wlaczonego od nich. Wczoraj byla w Game. Oczywiscie jak tylko sie pojawila na telegramie kliknalem w link. I oczywiscie za pozno.
Nie chce przeklinac ale ^%$£*&"% skalperzy…

Jak mowie od 6 miesiecy ani razu mi sie nie udalo. Chyba mam jakiegos wyjatkowego pecha. Albo cos.

1 polubienie

Argos wrzuca stok okolo 5 rano z tego co wiem. To daje 0 szanse dla normalnych ludzi jak ja. Ale i tak zobacze czy sie uda.

Jak ci zależy to wstaniesz i o 5 rano😅

5 polubień

:rofl: Jeszcze nie jestem az tak zdesperowany. Ale nie wykluczam ze ktoregos dnia to nastapi.

1 polubienie

Jeśli przejdziesz piekło, żeby zgarnąć sprzęt, to będziesz bardziej cenić :smiley: :clown_face:

2 polubienia

Byc moze. Moje zycie nie zalezy od tego czy bede miec PS5 czy nie. Chcialbym miec. Zgadza sie. Mam problemy zeby jakas dorwac, tez fakt. Jestem tym sfrustrowany to tez prawda. Ale to tylko zabawka :wink:

Poza tym tak naprawde to mam jeszcze XboxaX :laughing: PS5 to po prostu cos extra dla mnie.

2 polubienia

Wczoraj byłem w londyńskim Currys to wersje digital leżały sobie normalnie na półce, więc myślałem że problemy z dostępnością PS5 już za nami.

1 polubienie