PlayStation 5

Nadal zeby kupic PS5 to jest dramat. I co z tego ze maja kolorki, jak nie ma konsol zeby te kolorki zapodac??

Ciekawe jak cenowo w porownaniu do dbrand.

I dalej liczę na to, że edycje specjalne z okazji jakichś gier to będzie gra plus panele a nie cała konsola

W Stanach mogą już robić preorder. $54.99 za panele boczne, więc taniej niż dbrand, który kosztuje $89 (obecnie jest w promo za $69).

https://direct.playstation.com/en-us/coming-soon

Aż musiałem odkopać zamówienie, żeby sprawdzić, czy aż tak mnie pojebało

Na szczęście pojebało mnie trochę mniej.

3 polubienia

Właśnie nabyłem w końcu drogą kupna PS5 i chciałbym się dowiedzieć w co się teraz gra online, czy jest jakaś w miarę regularna ekipa? Osobiście myślałem o Battlefield 2042 pomimo średnich ocen ale chętnie dołączę też do czegoś innego :wink:

2 polubienia

W Warzone jest chyba grane.

1 polubienie

Totalny exclusive dla którego warto kupić konsolę nowej generacji :joy:

2 polubienia

Potwierdzam, w Vanguard i MW również.

Gdzie i kto gra w Vanguard? Jak Was znaleźć?

1 polubienie

Na xboxie co prawda, ale możesz dodać - jhumienny.

Właśnie zauważyłem, że na mojej konsoli pojawiła się w sklepie opcja PlayStation Now, ale “ograniczona wiekowo”

Czyżby powoli zmierzało to na polski rynek :thinking:

Konto mam polskie, wcześniej tego tam nie było. Ograniczeń wiekowych też nie mam ustawionych :rofl:

1 polubienie

Masz datę urodzenia ustawiona na koncie ? Ustaw rok na 1900 :joy:

Czy ktoś z Was zamawiał ostatnio PS5? Jeśli tak, to ile czekaliście na weryfikację zamówienia, a później na dostawę?
Edit: już mi potwierdzili :partying_face:

Myślicie, że do konca roku konsola wróci do normalnych cen czy zacisnąc zeby i kupić sobie w kwietniu po te 3000 zł?

Ja już czekam na wersję Slim która powinna być, jak wszystkie wersje Slim, sporo tańsza :smiley:

Odkurzyłem PS4, nigdzie mi się nie spieszy

Jak dla nie, Playstation jest tylko stacją do grania w Uncharted. Więc póki nie wyjdzie nowa część, nie spieszy mi się z zakupem. Mogę poczekać na PS7.

1 polubienie

Dzisiaj Empik rzucił za 2600 i wszystkie zeszły na pniu. Nigdy bym się nie spodziewał aż takich cen i takich dziur tyle po premierze…

1 polubienie

Series X wpada po 2350-2400 i też już na pniu schodzi (premierowa cena to 2150 bodajże…)

Od ceny premierowej już 100 zł podwyżki dla obu konsol poszło jako „standard”. Rzadka sytuacja, w której najtaniej mieli Ci pierwsi. :slightly_smiling_face:

3 polubienia

To, że złoty coraz tańszy też pewnie nie jest bez znaczenia.