Nintendo Switch

slowpoke z mojej strony, ale jeśli Cie to jeszcze interesuje to było to dzień/dwa przed tym jak pisalam ww komentarz.

Teraz z tego co się orientuje już dużo łatwiej dostać

1 polubienie

Ależ to fenomenalnie na papierze wygląda. Bardzo w stylu Nintendo :smiley:

1 polubienie

18 września premiera <3

2 polubienia

Cały direct

1 polubienie

Udało mi się dziś dorwać Super Mario 3D All Stars w Al.to :wink:
Był błąd cenowy i kosztowało 145 cebulek (+wysylka) Szkoda było nie kupić.

4 polubienia

Normalnie Nintendo przegielo :joy:

Mario Kart Live: Home Circuit

Szybkie pytanie - warto teraz zakupić kupić obecną generację Switcha? Pytam, ponieważ doszły mnie słuchy, że Nintendo myśli coś nad wydaniem nowej generacji Switcha.

1 polubienie

Czy warto już teraz kupić? Tak. Czy warto poczekać na odświeżoną wersję? Być może. Jeden z kolegów już w 2018 napalił się na plotki o wersji Pro i postanowił wstrzymać się z kupnem Switcha. No i tak nadal czeka od tych dwóch lata. Kolejne plotki co jakiś czas się pojawiają, a konsoli jak nie było tak nie ma. :slight_smile:

5 polubień

Tak niskiej ceny na Switcha jeszcze nigdy nie było. Najnowsza wersja konsoli za 1172,94 zł + darmowa wysyłka lub odbiór w punkcie stacjonarnym.

https://pl.wildberries.eu/catalog/9178947/detail.aspx

Dla ciekawskich - wszystkie gry na moim switchu. (Jak coś link do zdjęcia tutaj)

https://a.cl.ly/RBuWlDQZ

3 polubienia

Byłem w tym miejscu. Byłem, a nie jestem. Od wczoraj jestem w teamie Switch. Początki baaaaaaaaardzo obiecujące.

Szykujcie się na Switchowe wątki w Nagranym. Mario, Ring Fit - gwarantowane.

5 polubień

To zapraszamy do

:grin:

1 polubienie

Ściągnąłem dzisiaj i chwilę pograłem w demo Hyrule Warriors Age of Calamity. I powiem wam, że pierwszy raz od niepamiętnych czasów kupiłem preorder. Tak mi się spodobało to siekanie Bokoblinów i innych stworów znanymi z Breath of the Wild postaciami. Zastanawiałem się nad tą grą od kiedy ją zapowiedzieli, ale nie byłem pewien czy rozgrywka mi się spodoba. Wygląda na to, że tak. A że czaiłem się również na ten zestaw 3 retro gier 3d Mario to kupiłem sobie voucher i “oszczędziłem” trochę cebulionów.

2 polubienia

Powiem tak… potraficie człowieka nakręcić na Switcha… od pewnego czasu patrzę na ceny, gry, rodzaje wydań itp… kusi jak cholera. Tylko w głowie nadal pytanie czy warto? Zwłaszcza jak nowy xbox zamówiony… aaaa jeszcze dzis wyszła ładna edycja z Fortnite z żółto niebieskimi … :smiley::smiley::smiley: tylko czasu brak zwłaszcza ze mam sytuacje jak Wojtek tylko model girl 2,9 lat i zaczyna sie czepiać elektroniki…

1 polubienie

Od siebie dodam ze Hades w Rosji jest po ok 75zl.

Kolejny wydatek :man_shrugging:t2:

1 polubienie

A jak komuś nie chce się przełączać na Rosję to w Polsce do wyrwania za 80,00 zł (przeceniony ze 100 zł). Promka obowiązuje do 5 listopada.

3 polubienia

Kurde, na nią się czaiłam, ale trudno. Kto zainteresowany Hadesem niech bierze teraz.

Przede wszystkim, witam wszystkich bo to mój pierwszy post.
Po drugie, dziękuję ekipie za to że są. Uwielbiam słuchać podcastów jak jadę do/z pracy, ale ostatnio wiele, które słuchałem się wykruszyło.
O yeswas nawet nie słyszałem :open_mouth:
Aż w jakimś innym podcaście (już nie pamiętam którym) pojawił się jeden z panów (albo to kto inny wspomniał że taki podcast jest). Zachęcił mnie do znalezienia yeswas. No i dla mnie bajka. Potem doszedł nagrany - dla mnie idealny bo jak was słucham to jakbym siebie widział.
Odcinków do nadrobienia mam na lata!!! Co prawda dobrze słuchać o aktualnych tematach, ale myślę że i starsze mi sprawią przyjemność.
Od jakiegoś czasu stwierdziłem że sprawia mi przyjemność płacenie za dzieła twórców (np. tak mam z książkami - kiedyś masowo ściągałem ebooki, teraz je masowo kupuję - tylko nie ma kiedy czytać) więc za to że jesteście od razu postanowiłem wesprzeć.

Teraz ostatnia rzecz - switch. Kupiłem dzieciakowi na gwiazdkę 2019. Nie bawiłem się tak dobrze od czasu pegazusa i mario/rygara (który pojawił się w kolekcji online nesa w switchu - nie wiem co jak w nim widziałem - to był pierwszy mój rpg chyba). Switch sprawił że mając 40 prawie na karku postanowiłem znowu w coś pogrywać i złożyłem klocka.

Ale Mario oddysey (3 tygodnie z 2 synów na zmiany - dla mnie gra wszechczasów!!!), Diablo, Zelda, jakieś durne kirby to jest to! Tylko Japończycy tak czują klimat wspólnej zabawy. Teraz planujemy mario party bo dzieciaki (6 i 3l) ciągle na YouTube to męczą. Kupiłem wieśka na PC i na switcha i wolę na switchu, bo jednak położyć się w nocy w łóżku i pykać to jest to!

Dzisiaj wiem że kupię Hadesa za te 80zeta, bo kupiłem za 31zł na PC parę dni temu - WSZYSTKO PRZEZ WAS!!! TO WAS WINIĘ!!!

A co robiłem wczoraj do 2 w nocy??? ROCKET LEAGUE!!! Nienawidzę WAS
:wink:

7 polubień

Acha - zapomniałem. Dzieciak 2 miesiące DZIEŃ W DZIEŃ tłucze AC - NC (jasne dzieciak - ja mu nabijam w łóżku po nocach kasę)

Mamy pomarańcze, zdobyliśmy brzoskwinie, kokosy i bambusy. Czy jest ktoś, kto ma coś innego i nas wpuści kiedyś na wyspę? co jest do tego potrzebne? być w znajomych czy tylko jakiś kod sobie podać?

Ta gra jest genialna. Niestety nintendo jest sprytne (bardzo sprytne) i przez uwiązanie wyspy do jednej konsoli, nie wiem czy nie będę musiał lajta z drugim animal crossing drugiemu dziecku (jasne dziecku) kupić. Bo ta gra aż się prosi o wspólne granie, ale mamy 3 domki rodzinne na wyspie ale 2 z nas nic nie może robić poza zbieractwem…

2 polubienia

Właśnie dokupiłem Hades, mam nadzieję, że mi się spodoba, bo rekomendacje są świetne i raczej lubię gry tego studia, mimo że każda trochę z innego gatunku). Pobrałem też Rocket League (ostatnio grałem w to na PC jakieś 4 lata temu), ciekawe czy będę miał straszne lagi. Czyli zrobiłem w ostatnich dniach duuuże zakupy growe. Muszę się teraz powstrzymać na dłuższy czas i ograć najpierw to co mam.

1 polubienie