Nintendo Switch

Szykuje się do zakupu switcha i zastanawiam się czy kupować teraz czy czekać na jakieś promocje świąteczne.
Tu pytam was co radzicie w tej sprawie?

Niedługo blackfriday, pewnie będą jakieś promocje. I coś mi się obiło o uszy że we wrześniu weszła wersja z lepszą baterią więc warto się przyjrzeć temu żeby nie kupić starszej l.

3 polubienia

Akurat już zbadałem temat tej nowej więc mam to na uwadze.

Cześć, jestem nie kumaty w nintendo i ogólnie konsole, możecie poradzić czy ta karta SD jest ok do switch?

https://amzn.to/2DtryIc

Używam dokładnie takiej z SanDisk jak podlinkowałeś z x-kom i jest wszystko w porządku.

Tu masz fajnie opisane. W sumie sam jestem przed zakupem karty :wink:.

W biedronce można dorwać grę Starlink Battle for Atlas za troszkę ponad 46 zł.
Jest promocja jak kupimy dwie rzeczy to odejmują VAT. Np gra (23%) + książeczka dla dzieci (8%) itp.

Dobra plotka, jakoby RDR2 miało wyjść na Switcha!

1 polubienie

Ciekaw jak rozwinie się ta ploteczka. :grinning:

Czy wiecie może gdzie można kupić Ring Fit Adventure (po w miarę normalnej cenie) lub sami macie i chcecie sprzedać? :slight_smile:

Miejska legenda głosi ze z tym ring fit jest tak samo jak z płynem dezynfekującym na Orlenie. Wszyscy wiedzą ze jest ale nikt go nie widział. :man_shrugging:t2:

2 polubienia

Dzięki :wink: :joy:

Maly spamik, ale nie wiem czy widzieliscie, fajne promki wjechaly na switcha. Diablo za 125pln (zakupilam, choc ograne na PC, to teraz na mulit ze znajomkiem pocisnę ), Wiesiek, METRO obie wersje, Mortal Combat, Spyro (85pln), Crash (85pln), Sonic, Just Dance i Asasyn.

1 polubienie

Bardzo dobre te promocje, aż rozważam jakieś zakupy (poza tym, że niektóre z tych gier mam na komputrze i nie wiem czy kupować je poraz siedemnasty…)

1 polubienie

ja jeszcze kupie na pewno Crasha, bo to moja gra dzieciństwa i chetnie ponapierdzielam, Wiesiek kusi, ale dopiero co go skończyłam na ps4. Moglabym go “zabierac ze soba”, ale to troche malo.
I moze spyro i just dance. Ale zobaczymy.

Edit. gdyby ktos chcial online w diablo pograc to zapraszam.

Kupiłem Dragon Ball FighterZ ale na chwilę obecną jestem średnio zadowolony… Znalezienie “rankeda” graniczy z cudem.

Obraz

Pare indyków, nic więcej (pierwszy rząd). Wziąłbym Harrego complete, ale nie wiem czy chce na Switchu to przejść…

Jak ktoś chce się lekko poruszać to można pograć za darmo w ARMS - zdaje się że zostało 4 dni na skorzystanie z oferty.

Napisze ktoś, jak jest z optymalizacją Lego Harry Potter na Switcha? Mam i przeszedłem wersję PC, ale mam ochotę mobilnie.

Warto kupić to dlc do Pokemon Shield? Przeszedłem główny wątek i mi się bardzo spodobało.