Nintendo Switch

Jeszcze nie wyszło to DLC, ale ja kupiłem od razu jak się pojawiło :slight_smile:

To expansion pass jeszcze nie wyszedł ?

Nie. Jeszcze nie. Jeden będzie w lato. Drugi na zimę.

Szkoda liczyłem, że teraz pogram.:pensive: No nic trzeba poczekać wtedy.

https://www.amazon.fr/dp/B07XTVTRLZ
80 EUR, taniej chyba obecnie nie znajdziesz

1 polubienie

Dzięki! Kupione :wink:

Dyrektor finansowy pogodził się z wydatkiem pieniędzy na switcha. Niedługo dołączę. Brać na start coś po za Zelda, Ac i poksami?

1 polubienie

Może Mario?

Mario Odyssey na 100% jeśli lubisz Mario. Oprócz tego Super Smash jest rewelacyjne, więc grzech nie brać no i oczywiście Mario Kart. 2 ostatnie tytuły polecam nawet bardziej jak masz z kim grać w domu.

1 polubienie

Przypominam, że dzisiaj kolejny rzut promocji w eshopie. W poprzednim kupiłem Diablo 3, Just Dance 2020, Mario+ Rabbids, My Brother Rabbit i dlc do overcooked 2.

Czekam :slight_smile: W zeszłym tygodniu Mario+Rabbids za 40 zł. Byłem baaardzo sceptyczny jeśli chodzi o tą grę a jest rewelacyjna. Doskonale bawię się ja, synowie i wspólnie w co-opie.
Na marginesie: to praktycznie mój pierwszy zakup nintendowego exclusiva, nie licząc Mario Carts (w zestawie) które mnie delikatnie mówiąc nie porwało i Pokemon Sword kupione przez synów, ja mam stosunek do tej gry mniej niż neutralny :).

1 polubienie

A propos My time at Portia, które polecałem @pawelorzech to mam teraz przegrane co najmniej 45h i bawię się świetnie. Ale muszę ostrzec, że port na Switcha nie jest dobrze zoptymalizowany. Gra potrafi się przyciąć, niektóre obiekty są doczytywane pół metra ode mnie jeśli biegnę, czasy ładowania są relatywnie długie. I jest to chyba jedyna gra na Switcha, która mi scrashowała, a do tego zrobiła to co najmniej dwa razy. Ale gra jako gra jest super jako alternatywa dla Stardew Valley. Nie grałem w nowe Animal Crossing, ale grałem na 3DS w New Leaf i Portia podoba mi się bardziej.

1 polubienie

Mam za miesiąc imieniny i sobie zażyczyłem właśnie AC. No nie wiem, zobaczymy co z tego wyjście.

1 polubienie

Ja nie mówię, że Ci się nie będzie podobać. AC to jest świetna seria. Ale za mało tam fabuły, a nie umiem sobie tworzyć całej fabuły samemu. Na 3DS miałem w AC przegrane dużo godzin zanim mi się znudziło. Niby SV też nie ma fabuły jako takiej (a Portia ma), ale jakoś łatwiej było mi sobie tam znaleźć zajęcie na dłużej (miałem cele, które bardziej do mnie przemawiały: zejdź na dno kopalni, załóż rodzinę, uprawiaj rośliny na skalę przemysłową; zamiast mieć za cel, złap wszystkie owady w ten sam sposób, zrób sobie ładny ogródek i sad). Poza tym uwielbiasz poksy, a ja się od nich odbijam notorycznie, a próbowałem grać prawie we wszystkie, bo były dla mnie zbyt monotonne. Dlatego nie wydaje mi się, żebyś miał żałować kupna AC. Po prostu Portia jest bliżej SV niż AC. To takie SV tylko bardziej, bo fabuła jest rozbudowana, jest w 3d, są dodatkowe mechaniki. A AC to taka totalna piaskownica, albo raczej taki wirtualny ogródek zen. Jedyny cel jaki tam umiałem znaleźć to zrobić tak, żeby było wizualnie ładnie.

2 polubienia

Upatrzyliscie coś ciekawego na tych nowych promocjach?

Overwatch za 60 ziko

1 polubienie

Ja siedzę i myślę czy kupic Animal Crossing.
W Stardew Valley mam ponad 50 godzin i mi się znudziło… Pytanie czy ta gra mi podejdzie…

Ja wyrwałem Just Dance 2020 za 73 zł na meksykańskim eshopie :wink:

Jak tam placisz bo robiłem już kilka podejść i zawsze lipa.

Meksykańskie konto PayPal z podpiętą kartą Revolut. Działa mi tak od 2 lat bez problemu.