Nintendo Switch

Ja zakładałem już dwa razy :rofl::rofl: nie zaszkodzi spróbować i trzeci :man_shrugging:

1 polubienie

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale podałem na koncie PayPalowym swój normalny adres, a jedynie wybrałem losowy stan Meksyku.

1 polubienie

Próbowałem już wcześniej :man_shrugging:

A tak w na marginesie…
Wszyscy mają Mambe mam i ja…:rofl:

3 polubienia

Kurde chciałbym w to pograć, ale wiem że odpadam przy grach gdzie nie ma określonego celu lub jakiejś rywalizacji. :confused:

1 polubienie

Tez myślałem, że to gra nie dla mnie a tu pyk - 95h zrobione :scream: mój osobisty rekord.

2 polubienia

W końcu udało mi się dorwać swój egzemplarz :smiling_face_with_three_hearts:

4 polubienia

Gdzie? Gdzie? :sunglasses:

Na niemieckim Amazonie. Zamówiłam w sobotę po południu, wczoraj już do mnie doszło z Wielkiej Brytanii :sunglasses:

Tez ostatnio zdobyłam :slight_smile: Na polskiej grupie nintendo ktos napisal ze pojawilo sie w media markt w Warszawie na Ostrobramskiej. Pognałam uberem i udało się złapać jedną sztukę.

1 polubienie

A z ciekawości: kiedy to było?

cześć, mam takie pytanie, jako że nie jestem graczem a Nintendo jest mi totalnie obce, myślałem ostatnio o zakupie czegoś dodatkowego jako prezent dla bratanka (9 lat) i wpadło mi takie coś Nintendo Labo: Robot Kit, pytanie teraz czy jest to spoko, a może coś polecacie innego? druga sprawa że ten Robo Kit widziałem na aledrogo w różnych cenach od 99 do 250zl i wszystkie wyglądają na takie same zestawy :thinking: na co zwrócić tu uwagę?

Jest spoko.

Są różne zestawy:
Nintendo Labo Robot Kit
Nintendo Labo Vehicle Kit
Nintendo Labo Variety Kit
Nintendo Labo VR Kit
oraz dodatki.

to teraz takie pytanie, czy te dwa zestawy różnią się czyms? bo nie kumam dlaczego taka rozbieżność cen, są też takie zestawy po 249zl, chodzi mi o to aby był to pełny zestaw czyli gra + ten robot do złożenia. Chodzi mi wyłącznie o ten Robot nie Vehicle czy inny :wink: może mi to ktoś wyjaśnić albo rozwiać moje wątpliwości który wybrać, bo jeśli to to samo to po co przepłacać :wink:

https://allegro.pl/oferta/labo-robot-kit-nintendo-switch-toy-con-02-gra-9114562609?reco_id=3b05e42a-ca8e-11ea-b27f-0c42a10e6ca8&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118

https://allegro.pl/oferta/gra-switch-nintendo-labo-robot-kit-9189236850

Zestaw zawiera:
• Karta z grą na Nintendo Switch z oprogramowaniem do Robot Kit
• Arkusz kartonu x19
• Arkusz brystolu x4
• Arkusz odblaskowy x1
• Sznurek (pomarańczowy) x2
• Sznurek (niebieski) x2
• Materiałowy pasek (szary) – 1x duży, 1x średni, 2x mały
• Zestaw oczek (szary) x10
• Zestaw oczek (niebieski) x2

Zestaw zawiera poniższe elementy:
• Karta z grą na Nintendo Switch z oprogramowaniem do Robot Kit
• Arkusz kartonu x19
• Arkusz brystolu x4
• Arkusz odblaskowy x1
• Sznurek (pomarańczowy) x2
• Sznurek (niebieski) x2
• Materiałowy pasek (szary) – 1x duży, 1x średni, 2x mały
• Zestaw oczek (szary) x10
• Zestaw oczek (niebieski) x2

Powiedziałbym, że nie różnią się niczym poza ceną. Bierzesz tańszy i się nie martwisz - przesyłkę do ciebie i zwrot masz za darmo w smart więc w razie czego nie będzie problemu i kosztów.

Nie wiem skąd taka różnica, że jeden sklep bierze 250 zł, a inny 100 zł, ale wszędzie zawartość jest ta sama. Może im zalegają, bo ta gra często była w zestawach z konsolą.

Właśnie opisy są takie same i liczyłem że może jest tu jakiś haczyk którego nie zauważam albo przez to że się nie znam bo nie jestem użytkownikiem Switch, nie używam Smart bo robię zakupy na allegro 2 razy w roku :wink: więc akurat z tego nie skorzystam ale nawet jeśli to chyba nie będę odsyłać tego.

jest taka opcja, ale wydawało mi się to bardzo podejrzane przy tak dużej różnicy :slight_smile:

tak czy tak dzięki za porady :slight_smile:

Smart na miesiąc kosztuje chyba 4,99? W każdym razie mniej niż paczkomat więc warto :joy:

8,99 i wybrałem tą opcję bo sama przesyłka do paczkomatu też tyle więc w razie co zwrot wyjdzie mnie zero :wink: zamówiony pakiet za 99zl (-5 monet) więc jak coś będzie na was :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pamiętaj by zrezygnować z subskrypcji smart :upside_down_face:

Zapisałem sobie w To Do razem z innymi do anulowania :smiley:

Ciekaw jestem jak to będzie działać faktycznie i ile wytrzyma skoro to karton, ale myśle że fajna zabawka.

Teraz idę biegać, realnie, nie w Nintendo za to z iPadem :joy: