III Wielka Kongregacja Yes Was Podcastu

No tak, pół roku pomieszkał w jukeju to sobie kupił dom w Poznaniu xD

5 polubień

A szkoda, bo na pewno będzie jakieś after ewentualnie before.

Ja uważam że powinien być before i after :smiley: :beers: :wine_glass::tropical_drink:

2 polubienia

After pewno ok, ale before może być ciężko, bo ja koło południa w sobotę przylatuje dopiero do Poznania

4 godziny pociągiem, nie jest tak źle :smiley:

24 mam wesele i to swoje …
Powstał mały konflikt interesów…

Nikt nie będzie zły, jak się nie pojawisz…

Wesele może zaczekać.

10 polubień

W sumie ślub mam o 14. Potem tylko szybki obiad pójdzie flacha w ruch może nikt nie zauważy ze wyszedłem :stuck_out_tongue:

3 polubienia
  1. Bierzesz żonę i fotografa.
  2. Wychodzicie z wesela.
  3. Robicie 2 fotki i odprawiasz fotografa*
  4. Wszyscy goście myślą, że sesja trwa
  5. Wsiadacie do pociągu do Poznania
  6. Profit!

*) Samego fotografa, nie z żoną.

4 polubienia

Muszę ten plan przedstawić przyszłej małżowinie.
Ewentualnie to gdyby ktoś był chętne to sala i zespół opłacone. Wódka kupiona :stuck_out_tongue:

2 polubienia

@Bondzioszek Co do wesela to z perspektywy czasu muszę powiedzieć, że to była mega fajna impreza także polecam ;D

A co do hotelu @_Kuba ja jak coś to jestem zainteresowany czymś w centrum. Ja to wezmę jeszcze żonę i smyka bo przy okazji sobie może zobaczymy okolice Poznania. Widziałem fajny hotel Focus bodaj. Za 3 noce dla naszej trójki w promce był chyba za 800 ze śniadaniami i oceną 9 z hakiem. Nie miałem co prawda czasu na żaden research.

BTW @pawelorzech wiemy gdzie się widzimy poza tym, że w Poznaniu i pewnie w centrum? :smiley:

2 polubienia

Tak, nie ma jeszcze potwierdzenia, ale prawdopodobnie będziemy się widzieć w miejscu które proponował @mrnoid - NaPiwek

1 polubienie

Jakiś adres żeby się łatwiej hotelu szukało obok? :slight_smile:

1 polubienie

Tak z ciekawości - ktoś z Wrocławia się wybiera? :slight_smile:

Wiem że to nie takie oczywiste, ale zdarzają się w jednym mieście dwie knajpy o tej samej nazwie :smiley:

BTW. Napiwek w Poznaniu potwierdzony. W następnym tygodniu wrzucimy cały zestaw informacji. Ale widzimy się 24.08, o 18:00 w Napiwku, w Poznaniu :slight_smile:

6 polubień

Kurde chyba pierwszy zjazd czegoś na jakim będę :smiley:

Git, urlop na 23.08 klepniety już od miesiąca, teraz tylko jakiś nocleg i lecim.

Ja bym sobie bilet pkp zakupił, ale ciągle się zastanawiam o której bym chciał wracać :smiley: i mam duży problem z tym, bo z jednej strony nie chce mi się zbyt wcześnie, z drugiej co ja będę w tej pyrlandii robił jak mi czas wolny zostanie?

1 polubienie