III Wielka Kongregacja Yes Was Podcastu

Nie każdy ma facebook :slight_smile:

4 polubienia

Ja oczywiście bliżej daty zrobię gdzieś pewnie ankietę jakie ciasto upiec w tym roku, zwłaszcza że 24 sierpnia mam imieniny. (a przynajmniej tak się uklepało przez większość mojego życia, bo niedawno dowiedziałam się że w dzień urodzin też mogę mieć imieniny)

1 polubienie

Nie jesteś sama:

1 polubienie

@Eviline aż tak poprzeczkę podnosisz? :expressionless:

1 polubienie

Dodałem ankietę. Proszę o głosowanie.

PS. Chyba mam wybrane miejsce, ale to potwierdzę za jakiś czas! (@mrnoid będę się odzywać za tydzień!)

2 polubienia

Bardzo chciałbym być :frowning:, ale w poszukiwaniu śniegu latem przenoszę się na południową półkulę. :snowboarder:

Mimo, że będzie to około 3 tygodnie przed moim ślubem to powinienem być. W Poznaniu mam rodzinkę to będzie pretekst, by ich odwiedzić. :grin:

2 polubienia

Tydzień przed wracam z urlopu. Nie dam rady po urlopie wyskoczyć do PL.
@pawelorzech A może coś mniejszego kiedyś w UK? Jest kilka osób tutaj włączając Ciebie.

1 polubienie

Jest na to opcja, skoro tyle nas w UK… Połkongregacja, albo Wojtka się ciągnie tutaj na jeden weekend :smiley:

1 polubienie

I to podejscie mi sie podoba :wink:
No to pokombinuj w takim razie. Co do terminu to chyba raczej na jesieni?

1 polubienie

Yep. JAKOŚ PO WAKACJACH W RADOMIU… (październik?)

1 polubienie

Damn, mieszkałem w Warszawie i kongregacje były w Warszawie, ale akurat jak wyjeżdżałem. Przeprowadziłem się do Poznania, to Kongregacja w Poznaniu, w terminie, w którym jestem w UK.
Takie puste narzekanie, ale to zaskakujące jak tak sytuacja przy kasie, kiedy brałem warzywka na wagę i przy kasie okazało się, że jest równe 6 złoty bez żadnych grosików.
Mówiąc piosenkami “zawsze tam gdzie Ty”, ale “mijamy się, mijamy siebie”.

5 polubień

Guys, czy ten termin jest potwierdzony, bo hotel chce bookowac w Poznaniu.

Tak! Ja mam już bilety. Termin się nie zmieni.

2 polubienia

no to bajka…

Właśnie co do hotelu, rezerwujemy coś wspólnie w końcu?

1 polubienie

No ja jestem chętny jak coś.

yes ;]

2 polubienia

Jak coś, to ja niestety nie hoteluję (niestety-stety)!