III Wielka Kongregacja Yes Was Podcastu

W Avenidzie jest taki kebab. Sprzedają piwko od 09:00 :smiley:

1 polubienie

Znalazłeś coś ciekawszego niż ten Focus Hotel? Powoli będę chyba rezerwował.

Specjalnie nie szukałem. Wziąłem Focusa.

Znalazłem teraz Park Inn by Radisson, 350m od miejsca Kongregacji😁

1 polubienie

Fajnie. Teraz widzę na mapie, że ten Focus jest 1.5km - więc chyba zaryzykuję spacerek .:stuck_out_tongue: Niecałe 20 minut piechotą to będzie przyjemność jeśli pogoda dopisze.

2 polubienia

Masz jakiś link?

Ja niestety tego dnia wyjeżdżam z rodzinką nad morze. :confused: Może w przyszłym roku się uda.

Muszę ten plan przedstawić przyszłej małżowinie.
Ewentualnie to gdyby ktoś był chętne to sala i zespół opłacone. Wódka kupiona

to moze latwiej by wam bylo dojechan na to wesele…bedzie i fotograf i wodeczka i inne rzeczy:P

a co do zjazdu w UK to moze i ja bym sie podpial i wpadl z Dublina

2 polubienia

Oooo w moje imieniny!!!

900m od Kongregacji, 230zł za dwie noce przy dwóch osobach z osobną łazienką, wygląda super, rezerwacja poczyniona, widzimy się w sierpniu :smiley: A to i tak wszystko przy starym mieście, więc można jakiś after/before zrobić gdziekolwiek bo mamy blisko.
http://www.booking.com/Share-OwPkSH2

4 polubienia

Ja mam wielki dylemat czy na bogato pokój dla jednej osoby, czy może łóżko w hostelu po kosztach czy w ogóle pierwszy pociąg i wyspać się w pociągu :slight_smile:

1 polubienie

Tylko #cebula i pociąg nocny xD

Lol, ceny pokoi o których tu mówimy to <200 pln, także chyba nie kosmos. Śniadanie w cenie, więc moźesz spokojnie odjąć 30 pln, to się robi już ze 150 za samo spanie. Jak jedziesz autem to możesz odliczyć parking bo część daje za free parking, więc kolejne 40-50 odpada. Za 100 warto się przekimać chyba w wygodzie :wink:

1 polubienie

Niby tak :slight_smile: po prostu ciagle się nie mogę przyzwyczaić że noc w hotelu kosztuje 10% pensji. :slight_smile:
Wiesz jak jest, człowiek z biedy może wyjdzie, ale bieda z człowieka już nie - nawet jak się zarabia więcej niż kiedyś to myślenie zostaje.

1 polubienie

Czytałem ten wątek i myślałem fajna sprawa. A teraz się okazuje, że akurat wracam w tym czasie z urlopu. Pociąg z Gdańska jedzie nawet rozsądnie. Tylko teraz mam dylemat, podobny jak @Martin_Fox, mocno cebulić czy tylko trochę :-).
@icanswiftabit mam podobnie, chyba to będzie pierwszy zjazd czegoś na który dotrę. :slight_smile:

Słuchajcie, zajrzyjcie do tego motelu, który podlinkowała @Eviline wyżej. Standard jest okej, cena nie wygórowana i blisko. Minus taki, że nie mają parkingu w cenie, więc jeśli planujecie jechać samochodem to musicie coś ogarnąć.

1 polubienie

Hej,

widzimy się już 24 sierpnia (sobota), w pubie NaPiwek w Poznaniu. Startujemy o godzinie 18:00. W planie gry i zabawy! A tak na poważnie - będziemy sobie siedzieć, rozmawiać, chillować!

W NaPiwku nie ma niestety jedzenia (poza przekąskami dopiwnymi), ale jest dostępne jedzonko w lokalach obok i można je sobie organizować.

Przyjdźcie, po prostu będzie dobrze. Czekamy na Was i do zobaczenia!

Co: Wielka Kongregacja Yes Wąsaczy
Kiedy: 24 sierpnia 2019 roku, w sobotę
Gdzie: NaPiwek PUB, Wodna 12, 61-782 Poznań, Polska (praktycznie centrum starego miasta)

6 polubień

Rezerwacja zrobiona - za poleceniem @Eviline @Pacimierz
#cebula na odwołaniu rezerwacji (bo przecież nie zrezygnuję:)

Teraz pytanie, będą jakieś ktosie z Krakowa?

3 polubienia

Błagam powiedz, że w napiwku jest nie tylko piwo, ale tez inne alkhole🙄