III Wielka Kongregacja Yes Was Podcastu

Z miejscówek proponuje Ministerstwo Browaru/NaPiwek Pub (do 20 osób)/Ułan Browar.
W razie czego chętnie pomogę przy organizacji tutaj na miejscu.

2 polubienia

Do 20 osób to chyba za mało, w tamtym roku było już chyba minimalnie powyżej 20 osób, a w tym pewnie będzie jeszcze więcej

W zeszłym roku 20 osób było, zanim jeszcze się wszystko zaczęło. W tym nie wiem - ale celujemy pewno w 25-30.

Ja nie będę, urlop będę miał na początku wakacji :confused:

PS. Dam tutaj na forum trochę więcej backgroundu dlaczego taka data, a nie inna. Otóż w tym roku jadę na pierwszy od wielu lat urlop. Taki proper urlop. Co oznacza, że wypstrykałem się z praktycznie całego mojego urlopu na cały rok.

24 sierpnia (sobota) została wybrana dlatego, że 26 sierpnia (poniedziałek) jest wolny w UK, więc mogę spokojnie wrócić, bez biegania na samoloty itd. i nie muszę brać dodatkowego dnia wolnego :slight_smile:

4 polubienia

No, ja 24 VIII świętował będę imieniny, więc… :wink:

Też tak uważam, ale pub bardzo polecam więc musiałem go ująć :wink:

EDIT
Rozmawiałem właśnie z właścicielem i mówi, że możemy zająć spokojnie cały pub (wcześniej myślałem o jednej osobnej sali na 20 osób), czyli miejsca mamy na 70 osób w razie czego.

1 polubienie

Wow. Brzmi to całkiem przyjemnie i dobrze. Tylko jakie są warunki rezerwacji? Oraz cały klub, 70 osób to jest za dużo. Celujemy w max 30.

PRV Panie Dyrektorze

1 polubienie

Kongregacja jeszcze się nie odbyła, a niektórzy już na niej byli :thinking:

4 polubienia

¯\_(ツ)_/¯

3 polubienia

Nie każdy ma facebook :slight_smile:

4 polubienia

Ja oczywiście bliżej daty zrobię gdzieś pewnie ankietę jakie ciasto upiec w tym roku, zwłaszcza że 24 sierpnia mam imieniny. (a przynajmniej tak się uklepało przez większość mojego życia, bo niedawno dowiedziałam się że w dzień urodzin też mogę mieć imieniny)

1 polubienie

Nie jesteś sama:

1 polubienie

@Eviline aż tak poprzeczkę podnosisz? :expressionless:

1 polubienie

Dodałem ankietę. Proszę o głosowanie.

PS. Chyba mam wybrane miejsce, ale to potwierdzę za jakiś czas! (@mrnoid będę się odzywać za tydzień!)

2 polubienia

Bardzo chciałbym być :frowning:, ale w poszukiwaniu śniegu latem przenoszę się na południową półkulę. :snowboarder:

Mimo, że będzie to około 3 tygodnie przed moim ślubem to powinienem być. W Poznaniu mam rodzinkę to będzie pretekst, by ich odwiedzić. :grin:

2 polubienia

Tydzień przed wracam z urlopu. Nie dam rady po urlopie wyskoczyć do PL.
@pawelorzech A może coś mniejszego kiedyś w UK? Jest kilka osób tutaj włączając Ciebie.

1 polubienie