Gorzkie żale

Pożyczyłem od narzeczonej nowszy model z dotykowym ekranem i chyba jednak wolę model z przyciskami do zmiany stron.

No to polecam oasis. :wink:

Swoją drogą 10 lat życia w dzisiejszym technologicznym świecie to raczej pozytyw niż gorzkie żale

3 polubienia

To tylko ja, czy link do ankiety nie działa?

Mam MX Keys, dokupiłem MX Master 3. Teoretycznie mógłbym teraz używać Flow między komputerem domowym a służbowym. Teoretycznie, bo w związku z (najprawdopodobniej) ustawieniami klienta VPN, Flow działa w stronę kompa domowego ale już w drugą stronę ni chu ja.

Przeczytałem pół internetu, użyłem niezbyt legalnie moich admin rightsów do zmian w Win Firewall - dupa.

Obstawiam, że klient VPN nie pozwala na połączenia z sieci lokalnej. Co jest o tyle ciekawe, że split tunneling na bank pozwala na połączenia do sieci lokalnej bo np. drukarka działa bez problemu.

jak masz admin rightsy to sprawdz konfiguracje klienta vpn w registry albo w plikach ini i szukaj allow LAN access albo czegos w tym stylu.ale jak jest dobrze zrobiony klient vpn to nawet jak naprawisz sobie to po połączeniu sie przestawi:(

Na moje szczęście/nieszczęście chwilowo jestem product ownerem dla VPNa dla całej firmy więc już mam ludzi co nad tym pracują :smile:

9 polubień

Tarcza antyinflacyjna 2.0

kurwa, przecież takimi metodami, to nigdy z wysokiej inflacji i kryzysów nie wyjdziemy

4 polubienia

Wyborców PiS to nie interesuje.

Bo i tak wiadomo czyja to wina…

6 polubień

Jak wina Tuska, to i wina jego doradcy czyli Morawieckiego. :wink:

1 polubienie

Córka raptem 2 dni w przedszkolu, tel „proszę zabrać dziecko do domu, ma kwarantannę do soboty włącznie, za kontakt z potencjalnie zarażoną osobą”
Wszystkie plany legły w gruzach. :unamused:

2 polubienia

Zaspałem pierwszy raz od jakichś 10 lat i to w dniu kiedy pierwszy raz umówiłem się z sąsiadką, że wiozę nasze dzieciaki razem do szkoły. W pędzie wyleciałem z chaty i pożałowałem, że nie zostawiłem fury w garażu - cała była pokryta warstwą 3mm lodu. Schody pod drzwiami też. Cała kostka przed domem też. Leciałem długo i szczęśliwie. Moje plecy stopniowo zmieniają kolor na fioletowo-brunatny.

23 polubienia

Narzeczona ma Covid, a ja czekam na wynik testu :sob:

2 polubienia

U mnie w domu 2/4 na szybkim teście, jutro rodzinna wycieczka na PCR

3 polubienia

No i cyk kwarantanna…

3 polubienia

nasza kończy się jutro 00:00 :slight_smile:

Wszystkie znajome jakie mam są już stare i skończyły 30 lat, bardzo mocno się ogarnąłem ostatnimi czasu i wyszedłbym z kimś do knajpy, ale albo mają już dziewczyny i żony i owszem - mam grupkę przyjaciół z któymi chodzę na obiad, gramy i pijemy - ale do wyrywania dziewczyn w knajpach się nie nadają. Trochę zaniedbałem życie towarzyskie i muszę to gówno odbudować, by znów mieć dostęp do dziewczyn 16-25

1 polubienie

Cooooo?
Myślę, że @Romiczek mogło chodzić o wiek, od jakiego się zaczyna twój przydział :wink:
Nie wydaje mi się konieczne robić taki całkiem obrzydliwy wjazd personalny na stałego i aktywnego członka naszego forum kolego, a tym bardziej nie w piątek wieczorem, gdy administracja ma lepsze rzeczy do roboty :wink:

10 polubień

Przepraszam bardzo, ale czy aktywny, czy stały - bardzo mało mnie to obchodzi. Pragnę jednak zauważyć, iż kolega w tym wątku pierwszy wziął się za jakieś personalne pociski i nie zamierzam pozostawać bierny. Dziękuję za przetłumaczenie na ludzki język tego co stały user dość szczątkowo wybełkotał :*
Pragnę Romiczka uświadomić, że niektóre dziewczyny urodzone już w 2007 są legalne, a ja nie sięgam aż tak blisko

No okay, legalność legalnością. Natomiast nie wydaje mi się, że znajdziesz tu wiele osób, które poklepią Cię po plecach za takie podejście. Czy nazwałbym Cię za to dzbanem? Nie wiem.
Na pewno mogę napisać, ze dla mnie jest to absolutnie nieetyczne i dość obrzydliwe i śmiem twierdzić z 99% pewnością, ze ze zdecydowana większość osób tutaj się ze mną zgodzi. Ogarnij czym jest grooming i czemu jest zły. Ostatnio było o tym dość głośno w internecie z uwagi na ślub pewnego konfederaty.

18 polubień