Gorzkie żale

4 stycznia, a już w tym roku działo się u mnie, że hej…
2 stycznia odezwał się do mnie kolega z którym kiedyś pracowałem. Okazało się, że w jednej ze spółek szefa zaczyna grzebać CBA, wzywają na razie na świadków (ja w tej spółce też miałem umowy o pracę).
Od 3 stycznia miałem mieć ponownie pełen etat, ale że szef zaczął dopiero załatwiać sprawę przed świętami, to jeszcze na ten moment nic nie wiadomo (wiedział o sprawie od października…). A tak w sumie to tak naprawdę klient decyduje o wielkości mojego etatu, on nie pozwoli, by dać jedyny pełen etat tylko jednej osobie i kij wie jak to się skończy. Przy okazji wyraźnie szefowi zaznaczyłem, że przy mniejszym etacie to my się pożegnamy.
Skoro moja pozycja w firmie jest niepewna, a szef wziął mi auto na leasing, to chciałem dziś podpytać o cesję w banku. Okazało się, że leasingodawca nic nie zrobi, bo firma, w której pracuję zalega dwie raty.

Ogólnie to chciałem tak czy tak odejść z tej firmy, ale nie planowałem takich przygód. Miało być na spokojnie, z wykorzystaniem zaległego urlopu. Wychodzi na to, że muszę spierdzielać stąd jak najszybciej…

14 polubień

spokojnie, mogło być gorzej, mi np. w tamtym roku, w noc przed wyjazdem ukradli samochód XD

10 polubień

Mi jedynego dnia co wyszedłem z domu bo pandemia ojebali chatę, więc sympatyzuję xD

12 polubień

Kiedyś jeździłem miesiącami z gwoździem wbitym tak, że akurat blokował uciekanie powietrza. :slight_smile:

2 polubienia

the-office-laugh

2 polubienia

Jestem prosty chłopak
Widzę


I czuje niezdrowy dreszcz dreszcz podniecenia :grinning:

24 polubienia

OK. Zrobiłem swoją ankietę nt. podcastu. Możecie już ją wypełnić.

https:// forms .gle/ NNp5WbcyiWANNskc6
(tylko piszcie zgodnie z prawdą, czy słuchaliście czy nie - nawet condensed critic jest mile widziane :smile:)

posłucham podcastu i wypelnie ankiete:)

Mój wysłużony, 10 letni Kindle wyzionął ducha🕯

9 polubień

Ale tu dobra informacja bo masz powód aby kupić nowy :slight_smile:

4 polubienia

Świat jest zły bo chciałem pokrzyczeć na @AndrzejKotarski za szkalowanie gry „Psi patrol: kosmo pieski ratują zatokę przygód” ale @pawelorzech nie stworzył tematu do obgadywania #39 odcinka Nagranego. :weary:

4 polubienia

Samo weszło w ręce, cóż poradzić…

Bardzo dobra gra. Tata może się chwilę odmóżdżyć mając pada w ręce, a dzieci patrzą w TV jak zaczarowane :slight_smile:

Go for it!

1 polubienie

Teraz to ja już nie chce.

10 polubień

Kupiłem nowy czajnik do kuchni. Cieknie.

@pawelorzech inwestuj kasę, równowaga musi zostać zachowana.

22 polubienia

W to stop fire na gaśnicy na twoim miejscu też bym średnio wierzył.

2 polubienia

W przypadku Tadka trzeba zmienić przysłowie: Tragedia = komedia + czas.
Momentami to jest i śmieszne (bo sąsiad z południa ma gorzej :wink: ) ale jak sie to zacznie sumować to Ci współczuję.
Weź popytaj znajomych o dobrą babuszkę co z duchami gada i niech ich zapyta czy Ty nie masz jakiejś klątwy rzuconej za bycie lewakiem/synem-króla-sedesów/orędownikiem-androida czy inne grzechy pierwotne! Ileś można?!

8 polubień

To dodatek do 5kg. Jakoś to bedzie. Kupione głównie po to żeby Oxana w panice miała coś co działa jak spray do włosów.

Ja tak myślę, że ten stos pecha to po prostu po to żeby wykorzystać cały przydział i na Praską Kongregację będzie i pogoda i zero obostrzeń i promocja na piwko.

7 polubień

dwa podejścia do wysłuchania podcastu i się odbiłem - zrobię jeszcze raz do losowego odcinka i do ostatniego może jakoś się uda. wtedy wypełnię ankietę jak jeszcze będzie wisieć:)