Gorzkie żale

Firtum Dictum - jak w nicku.

1 polubienie

Możesz wrzucić mi na dm? To udostępnię.

Podłogówka mi cieknie. Kurwa! Niezbyt dobrze zacząć od tego spostrzeżenia nowy rok…

6 polubień

Qrde. Koło mi traci ciśnienie. Dopompowałem, oglądam koło a tam wbity gwóźdź. No i nie ruszam i się zastanawiam czy dojadę na prom, bo mam jeszcze 500km do promu do przejechania i jutro kolejne 100 do domu.

1 polubienie

Wulkanizatorów nie ma po drodze? Nie masz zapasu? Zestaw naprawczy ze stacji benzynowej nie pomoże?

Póki co w gorzkich, ale…

IKEA odnalazła moje blaty.

10 polubień

Coś więcej wiadomo? “Wystarczy” zdjęcie tych dwóch kafli i miejscowa poprawka?

Jeszcze nic. Póki muszę zgłosić do ubezpieczyciela. Zobaczymy ile warte jest “domowe asistance” i poszukiwanie usterki w cenie ubezpieczenia. Trzymajcie kciuki żeby nie skończyło się jak z “Sagą o czeskiej Ikei” jak u @Tadek

3 polubienia

U mnie wczoraj zaczął ‘ciec’ piec - w środę mają przyjechać magicy i oceniać co do naprawy.

Normalnie bym się zirytował, ale po pierwsze piec na gwarancji (przedłużonej), po drugie… Ty masz gorzej :wink:

Powodzenia!

3 polubienia

Love

1 polubienie

Nie miałem czasu na wulkanizatora ale nie ruszam gwoździa i póki co działa xd

Na moim MBA z M1 obserwuje dziwny bug w Safari. Jeśli w polu adresu/wyszukiwania wpiszę ‘sc’, to kasuje mi się zawartość tego pola. Nie mam zielonego pojęcia co się dzieje. Taka kombinacja liter działa cuda tak tylko w tym jednym miejscu.

Ja to w ogóle Safari porzuciłem, synchronizacja historii jeszcze nigdy mi nie działała jak powinna.

1 polubienie

Zobacz tutaj
https://discussions.apple.com/thread/251467695

2 polubienia

200m od domu baba wjechała mi w tył samochodu bo „nie zauważyła czerwonego”… Szczęście w nieszczęściu mam hak, który przyjął uderzenie i wbił się w zderzak… Dzień przed wyjazdem na długi weekend

5 polubień

A wolno hak mieć ciągle? Bo w większości krajów wymagane jest zdejmowanie jak się go nie używa.

jak niby ściągać, skoro większość haków jest stała, nie chowana/zdejmowana? to nie jest tak, że zamontujesz go w 15 minut w większości przypadków

2 polubienia

A w Polsce wręcz przeciwnie.

Hak wbity w dowód wiec mam wywalone :sunglasses:

No ja tam nie wiem, ale w jednym aucie miałem na stałe zamontowany, przez jakiegoś józka czy innego zenka, ale to był FSO1500 lata temu.
Potem już w każdym aucie miałem hak fabryczny, demontowany w 30s ¯_(ツ)_/¯

1 polubienie