Gorzkie żale

O WOW :exploding_head:
To nie mógł dać więcej po prostu?

1 polubienie

Nienawidzę pogody wczesną wiosną.
Rano wychodzisz do pracy -3 o w południe 18 wracasz z pracy 3
Ubieranie się na cebulkę też jest do dupy …

3 polubienia

Zazdroszczę. :wink: W moim przypadku od ponad roku wyjście do pracy oznacza przejście z kuchni do salonu.

@RioT_PL, przynajmniej dostałeś jakiś feedback. Jak kilka lat temu szukałem pracy, to tylko raz po rozmowie dostałem porządny feedback. Co im się podobało i dlaczego nie dostałem tej pracy.

1 polubienie

Też nigdy nie dostałem feedbacku o odrzuconej kandydaturze… :frowning:

Dosłownie każda robota, do której aplikowałem mnie przyjęła… I śmiechem-żartem, trochę żałuję, że brak mi tego doświadczenia…
Z kilku miejsc wręcz sam rezygnowałem już po przyjęciu, bo zmieniałem zdanie, albo dowiedziałem się nagle czegoś o miejscu, co je dyskwalifikowało.

2 polubienia

27 dolarów, a ja nawet nie zdążyłem nachosów skończyć :triumph:

Jeszcze typo sobie normalnie wstaje, chce się dalej napierdzielać, a sędzie mówi nie i ch*j. Koniec. Arrgh.

4 polubienia

Dzisiaj pierwszy raz w życiu miałem kaca… po piwie bezalkoholowym :upside_down_face:

5 polubień

Taki jest najgorszy. Wręcz na równi z tym, po imprezie gdzie jesteś nie pijącym a budzisz się następnego dnia z kacem

2 polubienia

Redbullowy kac jest gorszy od bezalkoholowego, been there, done that. :confused:

2 polubienia

Next level achieved.

1 polubienie

Ten tydzień to jakaś porażka.

Do połowy ludzi nie mogę się dodzwonić a jak się udaje to są tak nie ogarnięci i nie konkretni ze nie mogę nic załatwić

Do pracy żeby dojechać tracę ekstra pół godziny bo ulica zamknięta bez powodu, nie ma żadnej informacji dlaczego a żadnych robot tez nie prowadzą, są postawione bariery z obu stron na odcinku 20m i nie przejedziesz, objazd przez jedyne rondo które jest rozkopane i ma 4 zjazdy, światła puszczają na zmianę, połowa ludzi nie wie ze za rondem ta droga jest zamknięta bez powodu wiec zawracają i po tym jak czekali 10min na wbicie się na rondo to musza wrócić i czekać kolejne 10min a to tworzy jeszcze większe korki

Po tygodniu czekania przyszedł ‚nowy’ Apple Watch, rozjebany ! Nie chce się włączyć, jedyna opcja to odesłać i czekać kolejny tydzień lub jechać do sklepu po wymianę (mogę tylko w niedziele) :man_shrugging:t3:

Szukam kierownika budowy, goście problematyczni bo albo dojazd im nie pasuje albo coś innego a ceny z kosmosu tez.

A to dopiero wtorek :man_facepalming:t3:

5 polubień

Zainspirowany rozmowa z @Arec wylewam swoje gorzkie żale motoryzacyjne.

Quo vadis, BMW?

1 polubienie

X6 jest akurat mniej brzydkie niż bylo

Dla mnie ostatnie ładne BMW to e60.
A i jeszcze nowe m8 ładnie wyglada, ale takim mogę się zainteresować za 15 lat jak potanieje.


2 polubienia

Nie no ja tez mam problem z obecna strategia linii BMW. mimo ze sam posiadam 3 G20.

Mercedes z kolej robi wszystko takie samo. Powodzenia w odróżnieniu nowych C, E i S.

A Audi, tak jak mówiłem, usuwa prawdziwe Quattro.

I dupa. Zostaje autobus.

3 polubienia

Większość nowych autobusów to lipa xD projektowane chyba przez osoby które nigdy nie korzystały z autobusu.
Taki przykład z dziś. Wsiadam do kabiny, fotel ustawiony elegancko i wygodnie. Ustawiam prawe lustro, git , chce zobaczyć jak tam lewe a tu

.

Ktos kto projektował kabinę nie pomyślał ze postawienie słupka na wysokości lustra będzie głupim pomysłem.
I jak bym fotela nie prezesował to i tak ten słupek będzie na lini wzroku

10 polubień

i jeszcze zrobili tą 1 FWD…

1 polubienie

Wkurw numer dwa

4 razy rozmowa na czacie z Apple
2 rozmowy telefoniczne

Pan zdecydował ze wyśle nowy Watch i będzie szybko bo nada mu priorytet…

Przewidywana dostawa 30kwietnia - 4maja :face_with_symbols_over_mouth:

Apple zawsze podaje daty dalsze, niż rzeczywiste. Za +/-tydzień powinieneś mieć.

1 polubienie