Gorzkie żale

O mechanicznej stronie się nie wypowiem, ale słyszałem kiedyś, że prawdziwy mężczyzna różu się nie boi.

Do butów mi nie pasuje :stuck_out_tongue:

2 polubienia

A co to jest za model autobusu?

Irlandzki wynalazek zwany też Wright StreetLite

Jestem zdziwiony, ze to dziwne w UK. Wszystkie importy JDM, które widziałem tak mają.

No rejczel.

9 polubień

solarisy są fajne, ale na rzeszowskie sanbusy z CNG nie mogę narzekać (a przynajmniej ciężej się przewrócić* na starcie z przystanku jak autobus pełny niż w solarisach)

* Pierwotnie tu było bardziej niecenzuralne słowo

:open_mouth: powiem Ci że po godzinie już się człowiek przestawi. Tylko potem za godzinę przeważnie wsiadam do „normalnego”.

Nie wiem jak się to prowadzi ale z wyglądu fajne

Jak się narzeka na początku dnia to należy pamiętać, ze dalej może być gorzej.


Jutro będzie lepiej …

1 polubienie

Ałć. Wszyscy cali?

To chyba laweta autobusowa a nie efekt kolizji.

1 polubienie

Hmm, w sumie. Ale i tak podtrzymuję pytanie.

Tak, na szczęście tylko skrzynia postanowiła wypluć cały olej na przystanku.

A co do głównego tematu to jeszcze chciał bym wyżalić się na debilizm ludzki.
Jestem w połowie dnia pracy , sytuacja na świecie wyglada jak wyglada, obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych mamy już od ponad roku.
Przez 3 godziny miałem 9 osób którym musiałem przypomnieć o założeniu maseczki i 5 nie wpuścić do autobusu bo akurat dziś zapomnieli zabrać… no jasny :bird:uj mnie strzela…
Jednak duża satysfakcję sprawia mi sytuacja gdy pada deszcz, kolega bez maseczki chce wsiąść do autobusu, ja go nie wpuszczam i wiem ze następny autobus będzie za godzinę. :wink:

Swoją drogą to chyba mój nowy ulubiony temat. Uwielbiam narzekać, a żona już tego słuchać nie może :wink:

12 polubień

Okazało się, że dzieciaki mają zapalenie oskrzeli. Na dodatek zima za oknem. Wiosno, ale nie ta Biedronia, napieraj! Jakby tego było mało dopadła mnie starość. Od dwóch dni plecy napieprzają, tak że schylić się nie mogę.

3 polubienia

Mam kaca.

4 polubienia

Ja po wstaniu o 6 w sobotę tez bym miał :wink:

2 polubienia

Wynająłem auto dostawcze żeby na jeden raz przywieźć z PL do CZ wszystkie rzeczy do nowego mieszkania. Auto okazało się za małe.

7 polubień

3 rekrutacje:

  1. Dla firmy mam za mało doświadczenia,
  2. Jestem zajebisty, ale za drogi, jak znajdzie się coś z budżetem na mnie, dadzą znać,
  3. Czekam, już tyle mi zostało.
4 polubienia

Phi.
Dawno dawno temu moja kandydatura została odrzucona, bo wg szefa firmy byłem za tani (poza tym by mnie chciał ale nie za tak niskie pieniądze).

3 polubienia