Gorzkie żale

Piękna wiosenna pogoda, nie rozumiem na co marudzisz :smiley:


Miał być szybki dzień w pracy. Taksówkarze robią protest, niech robią ale czemu dziś. Jutro mam wolne, mogli zapytać czy coś.
I tak zamiast o 12 kończę o15 :confused:

2 polubienia

Oby. Bo bitcoiny są do dupy.

2 polubienia

Padł mi router. :frowning:

Okazja do zakupów to radość. Gdzie tu żal?

9 polubień

Kocham

2 polubienia

Zal bo nie było czasu na research i musiałem kupić coś na już. Kupiłem TP-Link C6 i ten bidok nie ma nawet serwera DNS…

1 polubienie

Pierdolę ten real, pierdolę moją kochaną Barcelonę :rage:

2 polubienia

Mam srirache w oku. Żalę się więc.

9 polubień

Nie wiem czemu, ale najpierw przeczytałem “sraczkę roku”. Nie wiem co gorsze, tak czy siak piecze :sweat_smile:

8 polubień

Jak do tego doszło?

Nic ciekawego niestety. Typowe’ otwierałem butelkę, a potem potarłem oko’. Ale piekło tak, jakbym sobie wstrzykiwał igłą do pobierania szpiku.

16 polubień

Nie dość, że zima za oknem. ***** ****! To na dodatek mam szpital w domu. Combo ząbkowo-przeziębieniowe.

2 polubienia

Sorry za post pod postem, ale dziś nic tak mnie nie wkurwiło jak oświadczenie episkopatu dotyczące szczepionek. Jak obserwuję ostatnie poczynania hierarchów, to mi się nóż w kieszeni otwiera. Z pedofilią walczą tak jak wielkie damy podnoszą kupy swoich pupili. Z wielkim obrzydzeniem, zatykając nos, odwracając głowę i tak aby tylko się nie pobrudzić. Komunikaty odnośnie ograniczania liczby wiernych przypominają reklamę łódki Bols i piwa bezalkoholowego. :wink: Jakby tego wszystkiego było mało, to dziś postanowili podkopać zaufanie do szczepionek. Brawo kurwa, brawo.

6 polubień

No i bardzo dobrze. Niech się nie szczepią, niech chodzą do kościółka i się zarażają aż wymrą - mnie pasuje taka metoda selekcji.

2 polubienia

Nie znoszę jak wszystkie sklepy od allegro po Amazona mnie oszukują i trąbią, że właśnie wysłali do mnie paczkę, a ja sobie sprawdzam w apce inpostu, albo na stronie kuriera i widzę “paczka przygotowana do nadania”, “sprzedawca jeszcze nie przekazał nam twojej paczki” itd. No krew mnie zalewa.

11 polubień

Może to i będzie zrozumiałe tylko dla mnie.
Ale nienawidzę kiedy zaczynam prace, widzę na wydruku swoją ulubioną linie, maszeruje wesoły na przystanek a tam stoi takie gówno


Nie dość ze kolor jakiś raki nie męski, to tym się nie da zahamować normalnie.
Wiec jeśli przyjdzie wam kiedyś jechać komunikacja miejską, i autobus będzie hamował w stylu, skaczącej żaby. To niekoniecznie wina kierowcy. Ehh jeszcze tylko 10 godzin

3 polubienia

#tylkoSolarisUrbino

1 polubienie

Stary marzy mi się taki luksus jak nowe urbino.
Ale Uk jest daleko w średniowieczu nie tylko z internetem.
Jeden z modeli autobusu ma kierunkowskaz po prawej stronie, a wycieraczki po lewej. No kurw… bardziej irytująco być nie może. Podobno w nowym modelu zamienią jeszcze gaz z hamulcem…