Gorzkie żale

Tru.

Od wczoraj mnie prawy bark napier*ala tak, że ledwo nim ruszałem wieczorem, rano było już lepiej i wciąż się poprawia, ale mobilność cały czas zmniejszona.

A najlepsze, że nie zrobiłem nic, żeby go zepsuć, po prostu tak sobie nagle zaczął boleć…

2 polubienia

Niestety czasem tak jest. SKS… Nr 1 w moich wydatkach w tym roku jest fizjo i w ogóle tego nie żałuje. Ogranizm to naczynia połączone a czasem bark może boleć od pozornie niezależnej cząstki ciała. Albo źle spałeś ;]

3 polubienia

Ja chyba codziennie źle śpię, bo zazwyczaj na boku i często przed snem leżę z Kindlem, więc trochę inaczej niż jakbym był luźno ułożony…
Najpewniej przez złą pozycję siedzącą za biurkiem się czegoś nabawiłem, w połączeniu z nieoptymalnym setupem w biurze i wysokim wzrostem…

To masz taki sam setup jak i ja (tylko ja z iPadem)
Mogę polecić jedna rzecz - poduszkę ortopedyczna - wyprofilowana. Jak jesteś z wwa to Ci nogę polecić sklep na Żoliborzu. Chyba w granicach 200 zł a u mnie bóle szyi i barków bardzo zmalały!
Jedziesz, odbierasz rozmiar i nawet na boku się lepiej wyśpisz.

2 polubienia

A chętnie przyjmę rekomendację

Devonthink przy próbie przeniesienia jednego web archiwum zastrajkował. Pomogło tylko usunięcie go (w sensie archiwum) :joy:
Obraz

Takie coś po wyjściu z biedry… szczęście w nieszczęściu, że sprawca czekał… ale żal jest.

8 polubień

Nie martw się, bywało gorzej, odstawisz do serwisu i za chwilę będzie jak nowy! :sweat_smile:

1 polubienie

Pakowanie przed remontem to ZŁO.

5 polubień

Pakowanie w ogóle to zło. Nawet przed krótkim wyjazdem. Dlatego szczerze współczuję.

1 polubienie

Nie widzę problemu. Wyjmujesz z szafy walizkę, wyjmujesz rzeczy z szafy/łazienki/kuchni, wkładasz do walizki, done. Jedyny problem to elektronika, ale po ostatnich zakupach zasilaczy z kilkoma wyjściami USB i rezygnacji z zabierania aparatu fotograficznego problem jest w zasadzie rozwiązany.

Mam dwójkę dzieci, więc muszę do tego dopakować pościel, ich ubranka, jakieś zabawki itp itd. Plus nie lubię tego robić po prostu. Elektronika to nie problem, bo w zasadzie mam wszystko w moim plecaku EDC.

2 polubienia

Dostałem opieprz od ojca, bo “nie tankujesz na Orlenie”…

7 polubień

Ode mnie masz głębokie wyrazy szacunku za nietankowanie na orlenie

3 polubienia

Ja tankuje bo nie muszę nawet wchodzić na stacje żeby zapłacić. Skan telefonem i dojeżdżam a fv na maila. Dla mnie nie ma już powrotu do stania w kolejce żeby zapłacić za paliwo…

3 polubienia

To samo jest w Circle K.

Ja nie tankuje na narodowym, polskim, katolickim koncernie, który zarabia tylko i wyłącznie na Polakach, ponieważ to w Polsce narodowy, polski i katolicki koncern jest często najdroższą opcją, zaś w Niemczech Star’y są często najtańsze.

3 polubienia

Co śmieszne, stacje od Carrefoura mają dokładnie to samo paliwo taniej.

2 polubienia

Chyba wszystkie stacje w Polsce mają paliwo od Orlen ¯_(ツ)_/¯

No błagam Cię:

** Jeżeli potrzebujesz faktury z NIP nabywcy, dokonaj płatności w sklepie. W obecnie testowanej wersji ta opcja nie jest jeszcze dostępna.*
** W przypadku płatności za paliwo, na rachunku dokonywana jest rezerwacja środków. Finalnie pobierana jest tylko kwota zakupu*

Z czym do ludzi

1 polubienie