Gorzkie żale

Byłem tam i nie zamierzam wracać. Forum w wystarczający sposób zaspokaja moje yeswasowe fomo.

8 polubień

ja mam taka teorie ze zmierzch Twittera wyjdzie wszystkim na dobre. Bylo to jednak medium mocno wyplywajace na ludzi, jak straci swoja moc to tylko lepiej.

1 polubienie

Troche bedzie szkoda. Tweeter + Tweetbot bylo moim źródłem informacji, ktore sam sobie wybierałem.

Faktycznie trzeba bedzie pomyśleć o RSSach :man_shrugging:

Spoko pozostanie instangram, tik-tok i facebook. Twitter był najmniejszym problemem z nich wszystkich.

Gdzie beda prowadzone gownoburze okolo sportowe? :X

juz pisałem w swticho-deckowym wątku - przyjechał mój sdeck i rysa przez cały ekran, smuteczek :frowning:
biednemu wiatr zawsze w ryj :frowning:

4 polubienia

Czyli Tobie zawsze w plecy wieje? ;D

5 polubień

w pupeczkę

2 polubienia

I nie wieje, tylko orzeźwia.

3 polubienia

Wiatr

orzeźwia

w pupeczkę

… dobrze, że jest piątek.

4 polubienia

Jednemu orzeźwia innemu robi jesień średniowiecza :joy:

2 polubienia

peszek dalej. odebrałem wolfganga nowego w wtorek oczywiście przyjechał na letnich, ale żaden problem przecież mamy wiosnę i do następnego tygodnia się przeżyje (bo tak maja przyjechać zimówki), a w razie czego mam Yukona. no i teraz świat vs sivy:

  1. piątek:o zobacz Yukon nie odpala - rozrusznik padł (nowy rozrusznik 370 PLN, laweta do serwisu 500PLN)
  2. sobota: o zobacz dojebie śniegiem w sobotę i to tak po hardkorze wiec Karolinka nie pojedzie do Krakowa wolfgangiem (z swoją mamą, która na dzień babci przyjechała do bobo)
  3. sprzedany wolfgang sąsiadowi, którego mógłby jeszcze zawinąć wyjechał z wawy i wraca w niedziele wieczorem

świat: no i co jełopie jeszcze chcesz się napierdalać? :slight_smile:

pokornie zadzwoniłem do zioma (o którym napisze w tym pozytywnym temacie) i poprosiłem o jakiegoś SUV’a (uwaga teraz @luke-g się odpala) dla Karoliny na wyjazd (każdy pieniądz zaplace żeby zminimalizować pobyt jej mamy w moim pobliżu)
Karolina co kcesz masz do wyboru: GLC i LandCruisera nowe - stwierdziła ze już wielką lochą nie kce jezdzić (czyli 100PLN mniej stratny za dzień, dobre i to :slight_smile: ).
wlasnie zamawiam ubera żeby pojechać po GLC

7 polubień

Sobota. Dzień wolny. Sam w domu.

Idealna opcja na streamingi albo giercowanie.

Właśnie przyszedł landlord z elektrykiem. Będą wymieniać/przerabiać liczniki elektryczne i zaraz wyłączą mi prąd.

10 polubień

Mam podobnie, z tym, że u mnie elektrownia randomowo wyłącza prąd co kawałek od wczoraj, już z 15 raz zgasło… Mają jakąś awarię, z którą nie umieją sobie poradzić. Niby wszystko rozumiem, ale boli, że nie mogę w pełni cieszyć się weekendem tak jak sobie zaplanowałem…

2 polubienia

Moje pić groszy odnośnie Twitter-a. Znalazłem sobie sposób na wyczyszczenie listy podcastów. :smiley: Jeśli w jakimś płaczą nad Twitter-em, Elonem, czy appkami 3-rd party, to od razu usuwam z listy. :smiley:

Szkoda Tweetbota, używałem i płaciłem praktycznie od początku. Nie ma co ciągnąć tego wątku. Jenak ależ było moje zdziwienie jak zostałem przymuszony do używania tej złej natywnej appki Twitter-a. Long story short, czas z ~30min w tygodniu, zmienił się do 30-60min dziennie. 99% polskiej gunwoburzy zniknęła. “Polecane” to złoto. Reklamy? Zawsze sobie można premium kupić. :stuck_out_tongue: Mi tam one nie przeszkadzają.

To tyle. :smiley:

5 polubień

To co Ty tu jeszcze robisz? :joy:

8 polubień

jakoś chujowo poprzedni tydzień się konczy - młoda wylądowała na ER z zapalaniem płuc w nocy, wszystko na dzisiaj odwołałem i zapierdalam do krk do niej i Karoliny:(
eh życie kurwa

6 polubień

W Rzeszowie wystartował miejski program In Vitro.

Brawo Rzeszów!

Miasto przeznacza na ten cel 600 tysięcy złotych. Do powstania miejskiego programu in vitro przyczynili się także sami mieszkańcy za sprawą Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Z tej puli pochodzi dodatkowe 50 tysięcy zł. Projekt tego programu złożyła Patrycja Pawlak-Kamińska, współprzewodnicząca Nowej Lewicy.
To oznacza, że na realizację programu in vitro w Rzeszowie jest w sumie 650 tys. zł. To ma wystarczyć na pomoc dla minimum 40 par, które mierzą się z problemem niepłodności, a bardzo chcą mieć dziecko.

Do tego momentu bardzo pozytywnie.

Zapisy wystartowały dzisiaj o 7:00 rano. Kolejka pod kliniką (na mrozie) na jakieś 120 osób.
Tylko pieniędzy starczy dla 40 par, czyli 80 osób… A te pozostałe 40? A osoby, które rano się nie pojawiły? Albo nie pojawiły się akurat w ten dzień?
Niestety, po kilku godzinach zapisów, zostały one poinformowane, że miejsc już nie ma.

Tragedia tych ludzi. Widok, który rozdzierał serce.

Także jebać pis za zdjęcie programu Leczenia Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego, kiedy dobrali się do władzy (dzięki któremu urodziło się 22 191 dzieci, w tym moja córka :heart:) i wpierdolenie czegoś gównianego zastępczego, dzięki czemu urodziło się - UWAGA :tada: zawrotne 209 dzieci.

Ponad 20 tys. dzieci urodzonych dzięki in vitro vs 209 poczęć z rządowego programu prokreacyjnego

12 polubień

Najgorsze jest to, że o ile za in vitro stoją badania z pozytywnymi (wkolokwialnym tego słowa znaczeniu) wynikami, które się reprodukują, a ten “nowy” projekt - nie mogę powiedzieć nic lepszego niż chuj, dupa i kamieni kupa.

Nigdy nie zapomnę jak katecheta nam na lekcji w gimnazjum próbował nam wcisnąć, że te metody, które teraz są w projekcie, są lepsze od in vitro i go dosłownie wyśmiałem w środku lekcji

7 polubień

Mierzyłem dziś Apple Watch Ultra i moj gorzki żal jest taki, że to jest dopiero rozmiar zegarka który mi naprawdę odpowiada, nie odpowiada jedynie cena… :confused:

4 polubienia