Gorzkie żale

i dupa lekarz prowadzący chyba zapomniał dac info ze młoda dzisiaj do wypisu i kurwa do poniedziałku bedziemy kwitnąć w krakowie, poprzedni hotel mnie zirytował spotkaniem z posłem braunem wiec sie obrażam na nich i ide do innego.

13 polubień

Fajnie, że z młodą ok

4 polubienia

budzę sie w hotelu i rzyganie teraz ja sie zepsułem:(

3 polubienia

To po spotkaniu z Braunem.

5 polubień

moze mogłem mu jednak jebnac nie czułbym sie tak źle:) „organizm puszcza”

3 polubienia

Za szybko pogratulowałem żołądka ze stali. Na widok kogoś takiego człowiek musi zwrócić.

1 polubienie

Znów złapałem COVID. Fakt, nie robiłem 4. dawki, bo jakoś nie miałem na to czasu i teraz mam. Szczęśliwie przebieg bardzo lekki, ale przez to musiałem notariusza przesunąć na przyszły tydzień :grimacing:

5 polubień

Córka przyniosła szkarlatynę z przedszkola.

  1. Myślałem, że tej choroby już praktycznie nie ma.
  2. Ma dwie młodszy siostry, więc wkrótce będzie armageddon.
4 polubienia

6 polubień

Mnóstwo dzieci choruje na szkarlatynę teraz w UK :slightly_frowning_face:

1 polubienie

Ogoliłem mordę na gładko po 3 latach spędzonych z brodą i czuję się jak gówno płynące przez kanalizę w Ksawerowie pod Łodzią…

5 polubień

PO CO!?

3 polubienia

Przejdzie Ci. Czlowiek sie do wszystkiego przyzwyczai! :kissing_heart:

1 polubienie

Sam nie wiem… wąsy drapały mi nos ale czy to naprawdę musiał być powód tak strasznego okaleczenia???

Teraz tylko pragnę się zapuścić…

4 polubienia

Moja Żona, która zna mnie od 7 lat, nie widziała mnie bez brody na żywo nigdy, a na starych zdjęciach może z raz czy dwa.
Na tym etapie nie zamierzam ryzykować i golić się chyba kiedykolwiek na gładko…

4 polubienia

A widzisz… moja, od 8 lat, konkubina stwierdziła, że teraz nie jest w stanie przestać się ze mną całować. Jasny gwint! Druga młodość!
Ale… i tak chcę się zapuścić.

6 polubień

Jak się zgoliłem pierwszy raz po około 6 miesiacach to młodszy syn mnie nie poznał i uciekał. Sam się w lustrze nie poznałem.

Nie wiem co teraz zrobiłaby rodzina po 6 latach.

6 polubień

@sivy jak tam z goleniem? Pójdziesz w to jeszcze kiedyś? Jak dziś pamiętam Twojego starego avatara…

2 polubienia

raczej nie ma szans brodex zostaje na dłużej - długość mniej więcej taka jak na obecnym avatarze:)

w sumie jak ja ogoliłem to młoda się rozpłakała i powiedziała, że kce innego tatedeła i fakt wyglądałem jak dupa z krzaka:)

2 polubienia

O to to… mój powód do pozbycia się zarostu. Żonie przeszkadzał :slight_smile:

2 polubienia