Gorzkie żale

jak jeszcze Tadek kupi Samsunga to trzeba bedzie kupowac mielonke i scyzoryki

8 polubień

I olejek eukaliptusowy do wdychmchania!

2 polubienia

To jeszcze taka promka od Acera

Szybko poszły :smiley: Niemalże wszystkie niedostępne.

Ale kombinuję w tym samym kierunku bo patrzy się na mnie Acer Spin 513 z MediaTek Kompanio 1380 na pokładzie.

Tweetbot dlugo nie wytrzymał :sob:

Sąsiadka ma ponoć pluskwy, już mnie wszystko swędzi :confused:

2 polubienia

Lepiej od sąsiadki zlapac pluskwy niż chorobę weneryczną :sweat_smile:

7 polubień

Ale przy złapaniu wenery, chociaż człowiek chwile się pobawi :wink:

2 polubienia

No to bye bye Tweetbot i spółka

Jako ktoś kto złapał od sąsiadki chorobę weneryczną dementuje te plotki.
Pluskwy są gorsze.

2 polubienia

Trzymam kciuki za tych wszystkich devów, bo to trochę przerażająca perspektywa, ze pyk, z dnia na dzień zabierają Ci prace.

6 polubień

Kup komputer bo z tableto-komputerami zawsze będzie problem No chyba, ze weźmiesz znienawidzonego surface, który jakościowo jest spoko zrobiony.

1 polubienie

:headstone: RIP twitter, to była moja socjalka z wyboru… bo FP skasowałem zanim to było modne… teraz poszedłem do mamutów, ale brak mi tam jeszcze kilkunastu kont z obserwowanych…

1 polubienie

Używam tableto-komputerów Windowsowych od 5 lat, zero problemów.
Patrzyłem na Surface, ale za poprzedni model (8 Pro) z i5 i 8GB RAM trzeba zapłacić tyle co za Macbooka Air z M1. Za drogie.

Kolejny Chromebook wybrany, czekam tylko aż sklep zwróci mi kredyty.

:sob:
Zainstalowałem oficjalna aplikacje Twittera ale 50% feedu to reklamy i inne sugestie - ogolnie jedna wielka :poop:

3 polubienia

Ja wywaliłem Tweetbota i dałem sobie spokój. Ta zupa z reklam i sugestii w oficjalnej apce jest nie dla mnie. Będę miał więcej czasu :grinning:

5 polubień

Reklamy w widoku najnowsze byłoby do przetrawienia, gdyby oficjalna apka Twittera potrafiła ładować i synchronizować feed tak jak robił to Tweetbot.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko odświeżyć mój rosyjski i założyć konto na telegramie tak by zaspokoić moje FOMO.

1 polubienie

Tylko przygotuj sobie mema., jak będziesz aspirował do grupy Yeswas na tg, bo Boty banujo za brak.

5 polubień

Ja planuję więcej korzystać z Reedera i z News+

I bardzo dobrze. Przez takich deweloperów biedny tłiter nie mógł zarobić kasy. Kto to widział, oglądanie titera bez reklam? I może jeszcze bez sponsorowanych tłitów? I może jeszcze w kolejności innej niż tłiter chce podać?

Niedoczekanie was! Nie będzie takiego oglądania. Albo tak jak buk musk przykazał albo sio na mastodona !

PS Przy okazji - zajebisty klient na iOS - ‎Ice Cubes for Mastodon on the App Store

1 polubienie